» »

Procesor core 2 duo e8500

Procesor core 2 duo e8500

Cyberzion ::

lp usm..mam en problem uceraj sm kupil nov procesor in use prikljucil kakor treba. In napravil tudi upgrade maticne in bios tako dalje.Na kar ko sem prizgal program cpu-z sem opazil da mi procesor dela na 2.0ghz..v biosu pa kaze dejansko frekvenco 3,16..zdj pa nevem u cem je problem ali je v idilu procesor in ma zato manjso frkvenco?

guli ::

katero plato pa maš?
jz mam asus p5q pro, in mam en program zraven, k mi avtomatsko uravnava hitrost procesorja glede na potrebe, al pa si sam določim na koliko nej laufa.

PacificBlue ::

ali je v idilu procesor in ma zato manjso frkvenco?


Točn zato. Množilnik proca se zmanjša, da je manj porabe..poženi kakšno igro pa boš videl spremembo.

Edit:typo
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Cyberzion ::

ja plato mam novo tole MSI p43-neo F

aha se prav tko je pol to s procesorjem jst ze bil u paniki..da ne dela kokr treba =)..hvala =P

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

lp usm..mam en problem uceraj sm kupil nov procesor in use prikljucil kakor treba. In napravil tudi upgrade maticne in bios tako dalje.Na kar ko sem prizgal program cpu-z sem opazil da mi procesor dela na 2.0ghz..v biosu pa kaze dejansko frekvenco 3,16..zdj pa nevem u cem je problem ali je v idilu procesor in ma zato manjso frkvenco?


Vse deluje pravilno. Zaradi varčevanja z električno energijo in nižje temperature gre v mirovanju množilnik procesorja na 6 (2000 MHz). Takoj ko se pojavi obremenitev skoči množilnik na 9.5 frekvenca pa na 3120 MHz.

Vse je OK.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nova grafična in intel q6600

Oddelek: Strojna oprema
403437 (2646) severjug
»

temp. procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242000 (1406) Meizu
»

E8500 čudna frekvenca

Oddelek: Navijanje
9803 (757) svetetko
»

pomoč pri navijanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
554428 (3426) Wolfman
»

Elite K7S5A

Oddelek: Navijanje
311567 (1266) _Dejan_

Več podobnih tem