» »

Flešat oz. ne flešat

Flešat oz. ne flešat

_Mortal_ ::

Stvar je taka. Mam Radeon-a 8500LE in razmišljam o flešanju kartice na polnega Radeon-a. Ampak zaradi dogodkov iz bližnje preteklosti nevem če bi to naredu. A se lahko bilokako sfuka kartica če se fleš "ponesreči" in če se lahko ponesreči?
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

krucymucy ::

Če ti spodleti - si pa zapomni postopek da bos lahko flesu v temi znova (črnem monitorju)
Kaj drugega pa nima po moje kaj bit ... skurt je neb moglo...

BlazP ::

Lahka pa nardis backup originalnega biosa, pol pa nardis sistemsko disketo, v AUTOEXEC.BAT pa vpises ukaz za flashanje z originalnim biosom. Pa pazi da bos pravilno napisu. Tak ne bos v bistvu nic na pamet pisu, ce se ponesreci, ampak se bo vse samo zrihtal s to sistemsko disketo.
:D

dela ::

možnosti za uničenje kartice so pa mogoče 0,001%.Kaj se te ma za zgodit v tistih 5 sekundah ko flashaš? problemi se ponavadi pojavijo (če se) potem v winsih ampak zato pa maš zagonsko z caldera DRDOSom. Torej če opaziš v winsih kako nestabilnost samo flashaj nazaj....
mene je tud blo strah preden sem Radeona 8500 Le flashno pa nimam kaj dost pojma o flashanju pa nič ni blo narobe pa komot dela na 275/275 :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bios flash r9800se

Oddelek: Strojna oprema
20927 (819) Kleto
»

Radeon 8500le NTSC -> PAL

Oddelek: Strojna oprema
141170 (1045) VASkO
»

Flashanje Radeon 8500LE 4ns RAM lahko problem??!?

Oddelek: Navijanje
131450 (1157) Binji
»

4200>4600

Oddelek: Navijanje
222124 (1615) fictionel
»

8500 ali 9000

Oddelek: Kaj kupiti
272213 (1284) morphling1

Več podobnih tem