» »

Ban v igri na internetu

Ban v igri na internetu

mayhem ::

Pozdravljeni.

Zanima me ali je mogoče priti nazaj na server,če te ben-ajo.Namreč nevem sploh zakaj sem benan.
Sumim ,ker so nekateri slabše igrali pa sem bil boljši tako pač je na nekaterih serverjih.Igram pa UT.

Zanima me ali se sploh,da priti gor na server,a se da zamenjati IP ali ,kaj podobnega ...........obstaja kakšna zadeva???
Nimam pa statičnega IP-ja

Najlepša hvala za odgovor.

Lp

crush ::

Ja, "banajo" ti lahko, uporabniski racun - account (ce ga spolh imas pr UT), kljuc (cd key) al pa IP.

Najvrjetneje je tvoja prepoved osnovana na CD-Keyu.

lp

mayhem ::

Nevm.......igro sem dobil na CD-ju ki ne potrebje inštalacije in nobenega ključa samo prenesel sem vse na računalnik iz CD-ja pa zagnal .exe za igranje.
A potem bi moral to zbrisati pa nazaj kopirati z cd-ja na PC.
Account v igri sem tudi spremenil ampak ne pomaga!

Lp

Blinder ::

Mogoce reinstall igre? Reinstall windowsov? Ali turn-off tisto znacilno unique stevilko pri p III =D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

destroyer2k ::

mayhem

Verjetno si dobil ban računalnika, tako da brez novega računalnika ne boš mogel igrati.

bluefish ::

kvečjemu ban IP-ja. Niti ne vem, kako si ti predstavljaš, da ti banajo računalnik.

OmegaBlue ::

Preko HW ID samo originali UT tega ni imel, to imajo punkbuster igre.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mayhem ::

Pozdrav;

Igro sem namestil nazaj na novo resetiral modem zamenjal ip na mrežni ter account v igri.
Problem je isti ..............ban from the server.

Baje mi je eden govoril,da lahko banajo ime računalnika,kje se pa to spremeni,da probam še to.

Ali ima še gdo kako idejo???
Ali naj probam uninstall še driverje od mrežne bi to, kaj pomagalo.


@..BLINDER kje pa to naredim in kako ta--------Ali turn-off tisto znacilno unique stevilko pri p III =D


Lp

st0jko ::

V registru spremeni cd-key.
keks?

paljer ::

UT ni imel serial keya. In zakaj ne igraš na drugem serverju? Saj jih je malo morje.

bluefish ::

poskusi še z resetiranjem IP-ja, če imaš dinamičnega (start > run > cmd > ipconfig /renew). Pogoj je, da si direktno povezan na modem in ne preko routerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

bajsibajsi ::

Vem na kak nacin si bil benan pri UT, in ne nisi bil zaradi tega, ker si bil boljsi od ostalih. Verjetno ves tudi sam, a ne?

mayhem ::

Vem na kak nacin si bil benan pri UT, in ne nisi bil zaradi tega, ker si bil boljsi od ostalih. Verjetno ves tudi sam, a ne?


Haha ta je pa močna ti vsevedi............pojdi malo na serverje pa igraj.
Nekateri so tako fouš da te kar benajo ker ne pride niti podrazno zdraven z rezultatom pa so potem živčni.Lahko grem na drugi server vendar ta mi je ležal in sem bil tudi dober na njemu več ali manj med taprvimi tako,da nebi komentiral.

No tema gre pa naprej kaj bi lahko še naredil bom probal še kar mi je blueFish napisal pa bom poročal.
Baje da bi lahko tudi mac adres spremenil?


Lp

Matek ::

Zakaj pa si tako želiš na ta strežnik? Če si boljši od vseh, je najbolje najti novo lokacijo z več konkurence. Če so ti vsi nevoščljivi, ti najbrž tudi ni prijetno igrati z njimi. In najpomembneje - če so te bannali, te tudi oni nočejo več videti na strežniku.

Tudi ko ti nekdo v resničnem življenju reče "Nisva prijatelja, ne hodi k meni na obisk!", se ne poskušaš zamaskirati in vstopiti v njegovo stanovanje. Pač najdeš druge prijatelje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

bajsibajsi ::

Zakaj pa si tako želiš na ta strežnik? Če si boljši od vseh, je najbolje najti novo lokacijo z več konkurence. Če so ti vsi nevoščljivi, ti najbrž tudi ni prijetno igrati z njimi. In najpomembneje - če so te bannali, te tudi oni nočejo več videti na strežniku.

Tocno tako.

@mayhem sem bil (pre)vec na UT serverjih. Bil v multi gaming clanu BTC, leta nazaj, ko se je se igral UT.

mayhem ::

Sem prišel na server...............in tudi ostal bom tukaj pa z drugim nickom magar.Na serverju pa bom ostal ,ker so še frendi gore in sem se tudi na ta server navadil.
Olikano pa bi tudi blo,da bi admin poslal sporočilo zakaj sem dobil ban.
No čeprav igram naprej z istim nickom je do sedaj je vse vredu.


Sem pa spremenil prvotno ime računalnika restartal PC in zadeva deluje!

Lp

Pa hvala vam za nasvete

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mayhem ()

bluefish ::

Se slišimo spet čez kak mesec ali manj z isto jamrarijo.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

mayhem ::

se slišimo spet čez kak mesec ali manj z isto jamrarijo.


Pomoje ne. Sedaj vem kaj benajo če bo isto heheh.
Glede jamranja pa vidim da jamrajo bolj drugi jast. Jast samo sprašujem:)

Nekateri so dali koristne napotke nekateri pa kr neki. Mah važno da sem poštimal, če bo gdo mel tak problem sedaj lahko to tukaj prebere pa da proba lahko mu reši problem kot meni.

Lep pzdrav vsim:)

Mayhem

Zgodovina sprememb…

Blazzz ::

Pa si vprasal zakaj so te banal?

Slo-One ::

Sedaj ko vaš. A nam poveš zakaj si bil benan...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ban iz foruma

Oddelek: Loža
203491 (2635) Ziga Dolhar
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517692 (6887) steev
»

Infinity Ward in Valve blokirata goljufivce

Oddelek: Novice / Igre
345073 (3526) BangBros123
»

GLOBAL PB GUID BAN 32730773

Oddelek: Igre
61340 (1284) urbnzy
»

CS (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574533 (3751) McKinda

Več podobnih tem