» »

Računalnik se stalno obeša

Računalnik se stalno obeša

jrtjtejtt ::

Živjo,

pred dnevi sem s nabavil brezžični router in si nardil wireless povezavo. Od takrat dalje se prenosnik stalno obeša, 2 do 3x na dan zmrzne. A se komu sanja kaj bi lahko bil problem. Prej se to ni dogajalo.

LP!

Pdove05 ::

Narobe si namestil programsko opremo.
Ti javi da se je sistem obnovil po resni napaki?

jrtjtejtt ::

Ne. Samo obesi se. Ko restartam se zalaufa normalno, brez opozoril, ali da bi me spraševalo če želim safe mode... Kt da bi grafika šteknila?

Pdove05 ::

Mas dovolj dober napanjalnik?

bluefish ::

tista mini wifi kartica je malo verjetno, da bi požrla kaj veliko.

jrtjtejtt ::

Ah kje, pri prenosniku to nemore bit problem. Še kdo kako idejo?

fosil ::

Verjetno brezžične povezave na prenosniku prej sploh nisi uporabljal.

Tako da lahko je hardware problem v wireless kartici, njenih driverjih ali pa kakšnih nastavitvah.
Recimo kakšna nastavitev za varčevanje z energijo. Mogoče se zadeva ne izklopi ali vklopi pravilno. Probi izklopit da ti varčevanje izklaplja wireless.
Tako je!

jrtjtejtt ::

Sem formatiral comp, vse nanovo naložil, pa še vedno isto. Driverji ne morjo bit problem, ker sm potegnil dol najnovejše s strani proizvajalca. Varčevanje z energijo pomoje tud ne, ker tista lučka za power na wireless kartici še vedno utripa ko comp štekne. Še kakšna druga ideja?

fulgur ::

Si poskusil drajverje namestiti s čarovnikom za dodajanje strojne opreme, brez da bi nameščal programsko opremo od proizvajalca wireless kartice in bi potem uporabil windowsovo ustvarjanje brezžičnega omrežja?
Si pravilno izbral drajverje za 32 oziorma 64 bitne windowse? Ker zgleda se nekaj tepe.... lahko programska oprema zarad drajverjev.... če je pa hardware v igri potem pa bo treba zamenjat wireless kartico...

jrtjtejtt ::

K sm prvič nameščal kartico, nism pr roki mel cd-ja in mi sploh ni našlo ustreznih driverjev. Potem sm naslednji dan našel cd in namestil stvar. Pa se je začelo štekanje in sm se odločil narest format ter na netu poiskat najnovejše driverje. Ti, ki sm jih dolpotegnu so ziher pravi. Sicer je pa kartica stara ene 4 leta, laptop pa tudi tam okol. Mogoč da je s kartico neki fizično narobe???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless program

Oddelek: Programska oprema
163920 (1985) zan5
»

HP Compaq nx6110 wireless težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
81097 (1037) solatko
»

Laptopu občasno pada frekvenca procesorja ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575582 (4308) venetu
»

Visok CPU usage

Oddelek: Pomoč in nasveti
8791 (732) nurmaln
»

Belikn Wireless G Router

Oddelek: Strojna oprema
153113 (2953) MitkoVIP

Več podobnih tem