» »

HP Compaq nx6110 wireless težave

HP Compaq nx6110 wireless težave

Ganon ::

Prejle sem dobil tale prenosnik, nanj sem naložil Windows XP Pro, našel sem vse potrebne gonilnike, a se ustavi pri brezžični povezavi. Enostavno je ne najde. Poskušam naložit gonilnik, nekaj sicer dela, razpakira, ampak po tistem ni nikjer nič vidno. Če grem pod device manager je tam samo adapter za navadno povezavo preko kabla, ki sicer deluje brezhibno. Enostavno ne vem, kaj naredit in bi prosil za pomoč. :(

xxurban ::

A si šel na uradno spletno stran proizvajalca ?
Tukaj je nekaj : http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...
Klikneš driver-network in se ti pokažejo drajverji za wireless :)

svetovid ::

Mogoče moraš klikniti kakšno kombinacijo tipk, da se ti vklopi wireless. Dobro preglej računalnik.

solatko ::

nx6110 nima wireless kartice, takrat si dobi zraven PCMCIA type II wireless kartico. Ima pa režo in oba kabelčka za anteno, tako da lahko na Bolhi dobiš kakšno za ene 10€.
Delo krepa človeka

Ganon ::

Ja, iz tiste strani. Katere točno naj bi sploh namestil iz tistega seznama?

Na prenosniku je zgoraj sicer gumb za vklop in izklop brezžične povezave, ampak ne deluje, lučka na njem se nikoli ne prižge.

Ganon ::

solatko je izjavil:

nx6110 nima wireless kartice, takrat si dobi zraven PCMCIA type II wireless kartico. Ima pa režo in oba kabelčka za anteno, tako da lahko na Bolhi dobiš kakšno za ene 10€.


Niso imeli nekateri modeli vgrajene? :8)

ToniT ::

So, vendar ne tista poceni verzija....

Ganon ::

Očitno sem dobil edini model, ki je nima vgrajene, sigh. Je treba biti pri wireless karticah na kaj posebej pozoren? Nisem nikoli kupoval tega in nimam pojma. Katera bi prišla v poštev, pa da je čimcenejša?

solatko ::

nx6110 sem kar nekaj popravljal in niti eden ni imel vgrajene wireless kartice, so pa imeli vsi PCMCIA type II, tako, da se je verjetno dobila brez doplačila, na HP-jevi strani za ta prenosnik je pa tudi gonilnik zanjo.
Ganon - potolaži se nisi edini.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless network setting

Oddelek: Pomoč in nasveti
101089 (808) lopatca
»

vrsta diska in ramov?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121063 (900) JayKay
»

Prenosnik HP

Oddelek: Kaj kupiti
333696 (2786) CWIZO
»

Wireless antena za prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
52786 (2634) bozigor
»

zakaj kartica nic ne zazna?

Oddelek: Omrežja in internet
11969 (821) antonija

Več podobnih tem