» »

Dual Core Center

Dual Core Center

-ninja-91- ::

Zraven matične plošče (MSI P35 Platinum) sem dobil tudi CD s temle programom. Omogoča navijanje procesorja (in grafične, če je od MSI-ja), prikaz temperature itd. Vključuje tudi funkcijo DOT (Dynamic Overclocking Technology) ki samodejno upravlja s frekvenco procesorja glede na potrebno procesorsko moč. Zanima me, če še kdo uporablja takšen program in kakšne so vaše izkušnje z njim?

black ice ::

Najbolje je da naviješ v BIOSu, in vklopiš SpeedStep.
No, vsaj po moje.

Meizu ::

noben program ne bo tko učinkovit kot navijanje prek biosa. Sama stabilnost in to.

V eni temi sm že odgovoril, kako prek biosa navijat lga 775 proce, tko da ti postam link na tisto temo.

Edit: Takoj ko jo najdem, hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

clix ::

noben program ne bo tko učinkovit kot navijanje prek biosa. Sama stabilnost in to.


Sam tega pa jaz ne razumem. Sej če navijaš preko kakega programa(ki seveda ponuja vse potrebne nastavitve), se vrednosti direktno zapisujejo v bios, tako da je isto, kot da bi navijal iz biosa.
Ali se motim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clix ()

Meizu ::

V nobenem programu ne boš mel toliko delikatnih nastavitev za navijanje kot pa v biosu ;) Stabilnost večja.

-ninja-91- ::

Čeprav je program narejen posebej za MSI-jeve plate?

http://www.nvnews.net/reviews/msi_p6n_s...

sam na tem linku sm najdu kratko predstavitev programčka

bom pa tut navijanje na matični naštudiru (sej je tema o navijanju e6750)

clix ::

Meizu, to pa ja. Ubistvu sm jaz mislu tako da v BIOS-u nastaviš vse potrebno, potem pa recimo samo FSB dviguješ s kakšnim programom. Tako da, -luka-91, res se ti splača v bios iti navijati. Saj s programom bo šlo do nekje, potem te bo pa kak delilnik začel omejevati in ne boš moral nadaljevati.

Meizu ::

BIOS is the easiest way to do it, believe me ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSI gtx 460 Hawk

Oddelek: Navijanje
191384 (1203) dolenc
»

navijanje procesorja

Oddelek: Navijanje
441561 (1018) samsung113
»

Obvezno branje za NFORCE 2 plate

Oddelek: Navijanje
281928 (1170) Caligula
»

PII 400mhz

Oddelek: Navijanje
12879 (762) Mi+j@
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201355 (1091) eraserr

Več podobnih tem