» »

Kupujem pekač

Kupujem pekač

Arthur ::

V Comingovem katalogu sem videl reklamo za nekega Samsunga 24/10/40 za 20k, (retail). zanima me, če se ga splača vzet. morate upoštevat, da več kot 20.000 ne nameravam dati. mogoče ve kdo če ima ta samsung kakšne šibke točke, ali sploh karkoli o njem? ali se morda bolj splača vzet kaj rabljenega?

-MiS- ::

Za tako ceno, se ti ga vsekakor splača uzet, čeprav dejansko 24× hitrosti pomoje nikoli ne doseže!:D

Ne oklevaj in kupi, v nasprotnem primeru, da bi slo z njim kaj narobe imas tak al tak sigurno eno leto garancije

malinavc ::

Jst sem pred parimi dnevi kupu MSIja 32x12x40x za 24.000 SIT, zaenkrat sem zelo zadovoljen s njim(700mb cd v 4minutah), pa še garancija je 2 leti!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Arthur ::

MSI-ja si kupil? 8-O a zdej delajo pa že pekače? :))

zigadr ::

Zdej pa jest ne vem, al mam jest ultra hitro yamaho, al maš ti ultra počasnga MSI-ja.

Moja 8x yamahca spoha 700MB cd v 10 minutah, tvoj 4x hitrejši MSI pa v 4 minutah. Kolikor me je matematika v hlačah, se mi račun ne izide. :)

No ja ... ne, ni me treba kregat, sej vem, da je to sam ena gnila varka proizvajalcev. Skorej tko gnila kot z GB pri diskih. Tukej vsaj tisto sekundo res peče z navedeno hitrostjo.

AngelOfDeath ::

Moj plex 16* speče 700MB v 5 min :) od tega 1 minuto lead in &out :)

malinavc ::

antitrust: tko pač je...

če sm čist natančen ga spoha v 3.43s...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

din ::

Kar kupi ga, mam samsung 8x8x32 dela brezhibno, mi še ni nobenega cd-a skuro, posname pa 700MB v pribl. 9min z lead in/out.

Arthur ::

Danes sem kupil tega Samsunga. dela bp, posnel sem par cd-jev, skuril ni nobenega. hitrost snemanja je ca. 23.96x. :8) , razen na začetku, ko je men-se-zdi 16x.

MEDENA ::

28,500 TEAC 40X OEM :D

billz ::

Kakšne pa ima ta Samsungov toaster extra goodies v smislu kopiranih zaščitenih CD-jev in podobne fore...?

sidney ::

pejd na tole stran klik pa si oglej mal testise. super sajt za cdrwje. btw: jest sm nabavu teac 40x12x48 za 28350 sit, pa mi nebo nkol zou....8-) dobra masina pa se clo pocen
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Arthur ::

zaščitene cd-rome se mi zdi, da kopira. glasbene, zaščitene z raznimi kaktusi in podobno, pa ne. sicer imaš pa tu nekaj linkov do testov le-tega tousterja.
tukaj in
tukaj. <-- na tej strani so še linki do nekaj drugih testov tega samsunga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arthur ()

Pisk ::

Baje da so Samsungi 32x bistveno boljši, naj bi bolj enakomerno pekli, kaj to pomeni pa nebivedu...
Če ne drugo, so ful lepši: :D

Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776263 (4174) pingo76
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382179 (1428) LeQuack
»

V kolikšnem času vam posname poln 700MB CD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644731 (3840) Lime
»

Kater CDRW - LG 8400B/LiteOn 48x/Teac W540E

Oddelek: Kaj kupiti
201615 (1353) TheJack
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524455 (3498) sidney

Več podobnih tem