» »

F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 2: Project Origin

1
2
»

Berserker ::

Jaz sem pri kolegu mal igral pa kr dobro zgleda. Morm neko streljačino zdaj it igrat.

vasquez ::

Leveli so se mi tako hitro nazadnje nalagali pri Tetrisu :)

laught ::

Ja nalaga se pa res hitro.in je tut kr fajn strašna če zvečer špilaš,podnevi je bolj tak.

_Prince_ ::

jaz mislim da kar se tice optimiziranosti je super!
8-)

Berserker ::

Jaz sem malo bolj tup kar se tiče glede fear, a mi lahk kdo razloži o čem se gre od prvega dela, baje nukica vseka ?

Valvoline ::

Imam 4:3 LCD
K špilam ima spodaj in zgoraj črni rob kot da predvajam 16:9. V čem je fora ??
Nikakor ne morem nastavit 4:3

destroyer2k ::

Valvoline

Slika je skoz v 16:9 neglede na monitor.

]Fusion[ ::

Ja to je neki novi butast trend pri igrah, da se več ne trudijo naredit slike za vse monitorje.
Drugače pa sem malo razočaran, kak je buggasta igra. Sem prišo mislim da do Intervala 5 in ne morem več naprej. Moral bi skozi en lift it, ampak se ne odpre ko bi moral :S
Brezveze.

Drugače pa je kar vredu igra do zdaj. Mi je pa prvi FEAR imel boljše vzdušje. Bolj se je igral s tabo oziroma te Je**l v glavo :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

]Fusion[ ::

P.S.: Pa totalno so zgrešili z "pritiskaj desni gumb miške dokler ti ne odpade, za to da ti Alma neha težit" :s
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

dronyx ::

Ali kdo ve, če celotna verzija igre teče kaj bolj gladko kot demo? Imam namreč ATI 4850 grafično in demo teče zelo ubogo, na mestih se slika kar ustavlja (pri resoluciji 1280 * 960).

M-XXXX ::

To je pa nekje drugje problem kot v grafični, ker ta grafa je zmožna na 1600x1200+ vse do konca gonit BP.

dronyx ::

Včasih je tako, da demo ni najbolj optimiziran, medtem ko končna verzija teče normalno. Meni tako kot demo f.e.a.r ne šteka nobena druga igra na tej grafični.

destroyer2k ::

onyx

Imap na ati stran nov driver, ki izbolša performans v fear2.

dronyx ::

Hvala za info. Off topics sicer, ampak ko sem nazadnje naložil nov gonilnik in ati cc se mi je zgodilo, da v novem catalyst centru ni več prijel XML za povečanje hitrosti ventilatorja in me je skoraj kap, ko sem opazil, da je temperatura narasla na čez 90 stopinj. So pa sedaj to rešili tako, da imaš drsnik in lahko nastaviš bolj enostavno hitrost ventilatorja.

So pa mechwarriorji v F.E.A.R dobro narejeni. Nekaj podobnega sem nazadnje videl v Chronicles of Riddick

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Dejancek ::



Rabil bi malček vaše pomoči. Tisti ki ste že igrali veste kje je ta situacija.
Nikakor mi ne uspe prit mimo teh valvol, ker jo vedno raznese.

Kako tukaj mimo prit ?
Najlepša Vam hvala.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Meizu ::

Joj ta lvl mi je pa najbolj blesav od vseh. Niti se ne spomnem kako se zadevo reši :|

A ni neka fora da neke ventile sklopiš? Al sem verjetno zamešal...

mesoreznica ::

Če ne najdeš poti si tule preberi kako in kaj: GUIDE

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

dronyx ::

Walkthrough-ji so za looserje, ki se jim ne ljubi mislit. Evo še enega za Project Origin. :))

_Prince_ ::

brez zamere...ampak pr tem spilu pa res ni treba nc mislt8-)

dronyx ::

brez zamere...ampak pr tem spilu pa res ni treba nc mislt8-)

Brez zamere, samo pri vsakem špilu moraš vsaj malo misliti. Če drugega ne razmišljaš o tem, katerega sovražnika boš najprej ustrelil in ali boš uporabil slow motion ali "old school" način (direktni strel v glavo brez ustavljanja časa). :D

Dejancek ::

Ja to je ko ti ene 4 ventili počijo v sobi, potem pa prideš ven iz te sobe, kot je na sliki razvidno in če narediš korak naprej, potem uni ventil levo spodaj poči in b00m umreš.

Vedno ko začnem od tukaj mi seveda napiše ugasni ventil, sam ej, ne najdem ga res ;(

Dejancek ::

Raw ::

Sej tam neki mora raznest.. in ne umreš. Sploh se ne spomnim, sam greš with the flow, nbene posebnosti. Res ni treba kaj mislt pr tem špilu, a to ni nujno slabo. Zapaše.
I am what I am and I do what I can

Dejancek ::

Ja če grem tam levo naprej 2 koraka, raznese ono cev, potem padem dol v vodo in na koncu še oni rumeni buč se name zvrne in p00f je konec vsega. Vrže me nazaj na start meni, da naj poženem še enkrat od "last save game" ....

Meizu ::

Mene je mislim da tukaj vrglo nekam dol nakar sm se pobral in nadaljeval misijo naprej. Nisem pa siguren če je to ravno to. Sam mislim da bo.

Vsaj sam ko sem delal ta lvl, sm ga naredil v eni urci in recnično nisem naletel na niti najmanjši problem pri premagovanju ovir. Celoten lvl sm zdelal na medium s prve brez da bi enkrat crknu. Izi špil totalno. Še hard pomojem ni tko težaven kot zgleda...

batista bomb ::

koliko intervalov ima igra?

laught ::

7 se mi zdi.

g. Oden ::

Imam težavo s to igro in sicer ne čujem tega, kaj se ostali osebki pogovarjajo. Slišijo se vsi ostali zvoki npr. streljanje, ne čujem pa govorjenja. Če ima kdo kakšno idejo, kaj lahko naredim, naj kar napiše.

vasquez ::

To se je meni dogajalo pri prvem delu. Moral pa sem instalirati nek audio codec. Google verjetno ve za rešitev...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horror igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
567466 (5537) Sssaga
»

Aliens vs Predator 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15317106 (10308) Guzzy
»

F.E.A.R. 3 aka F.3.A.R.

Oddelek: Igre
171806 (987) kmetek
»

F.E.A.R. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11810101 (6115) RC14
»

Age of Empires 3 - Call of Duty 2 - F.E.A.R. - Quake 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5010305 (8370) AlexM

Več podobnih tem