» »

F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 2: Project Origin

«
1
2

destroyer2k ::

Danes je prišel demo fear 2, to je naslednice zelo dobre igre fear. Demo lahko dobite tukaj:

http://www.fileshack.com/file.x/13584/F...
http://www.gamershell.com/download_3828...

In potem povejte mnenju o demotu.

_Prince_ ::

sem ze preigral demo...ne vem...ni nekaj posebnega...ni pa tudi slabo...
sicer je demo in po tem se ne bom sodil igre, precej podobna 1nki, razen tezavnost je dosti lazja, uletis v sobo, se slow-motiona ne rabis pa popucas vse.
tudi nagiba levo in desno ni vec8-O
alma se ti v tem demu skos prikazuje, ampak nic kaj sokantnega.

kar se grafike tice je vsecna...ceprov se mi slika zdi nekam zrnasta.
moj komp E8400, 4GB rama, HD487 in mi dela vse na max, AA in AF, 1680x1050 lepo gladko, brez zatikanj.

pricakujemo se vec mnenj:D

laught ::

Meni je bil prvi fear zelo dober,sem ga 2 krat prešplau,medtem ko mi dodatek ni bil niti najmajn všeč.upam da bo 2jka bolša in še bolj grozna kot prvi del.aja pa demo mi je bil še kr soliden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

]Fusion[ ::

Sem zdaj preigral demo in morm rečt da mi je vzdušje v igri všečno :) Je blo par trenutkov, ki so mi naježili kožo. Akcija je pa tudi dobro izvedena.
Bomo videli kaj bo prinesla celotna igra. Moja pričakovanja so visoka :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Rotaidal ::

cool igra. Najs grafika, vzdušje, zvok. Upam, da vas ima dosti wide monitorje :) HUD je ok.

destroyer2k ::

laught

Ja dodatek je res bil v bedu, to je zelo poznalo, ko je čisto druga firma ga razvijala. Sedaj fear 2 pa razvija ista skupina kot je originalen fear.

Pa to še me zanima, kdaj je izzid v evropi fear 2? Ker jaz nikjer ne najdem možnost za prednaročilo igre.

Zgodovina sprememb…

Davids84 ::

Izid je šele 2.10.2009.
bo treba še veliko čakat.

laught ::

Ja slabe 3 tedne:D izid je namreč 10.2.09

_Prince_ ::

Izid je šele 2.10.2009.
bo treba še veliko čakat.


jah to majo tm mal obrjeno hehe8-)

destroyer2k ::

Sedaj je uradno potrjeno, da fear 2 ne bo vsebovala drm zaščite, ampak edina zaščita na fear 2 bo ta da se bo produkt moral aktivirati na steam.

laught ::

Zakaj so take pikice po zaslonu?kot bi bil npr slab signal na tv.kaj mamo kakšno čelado na glavi al kaj?al pa je to zato, ker sem si dal preveč na svetlo??

NoXy ::

Zgleda da tako pač je.

mesoreznica ::

Uh pa smo ga dočakali.

Če bo vsaj imel vsaj približno tajko vzdušje kot prvi FEAR bo odlično. Fora prvega FEAR-a so bile psiho fore.

Danes probam DEMO. Mogoče pa bo spet dobra igra.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

destroyer2k ::

laught

To se imenuje grain filter in ne nimaš kaj narobe to je že v igri.

laught ::

Aja pol pa tak vredu,sem že mislo da je kaj narobe.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

hyphh ::

Če komu ni všeč tale grain filter se ga da odstranit.

- Clarity Mod

- 16AA/16AF v Control Panel brez Grain filterja



laught ::

Kdaj naj bi tale igra izšla?ko gledam tak po netu vidim, da majo eni že pirata?medtem ko eni "pošteni" ki smo prednaročli, še kr čakamo?

M-XXXX ::

Tako je, rožico se že najde na travniku, vendar se cvet še ni odprl, tako da je treba počakat na "požegnan" datum razprtja cveta:D

destroyer2k ::

laught

13 naj bi bil izzid v evropi.

mesoreznica ::

Kdaj naj bi tale igra izšla?ko gledam tak po netu vidim, da majo eni že pirata?medtem ko eni "pošteni" ki smo prednaročli, še kr čakamo?


Imajo ja sam si nimajo kaj začet z njo trenutno. :))

Tak da če imaš preko steama naročeno boš med prvimi, ki jo bo igral.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Meizu ::

Mja, zdej si DLjam demo, čez 20min bo dol, da vidim, kolko me bo usralo :)

Highlag ::

Za vse, za katere je vzdušja preveč: http://www.armacham.com/
Never trust a computer you can't throw out a window

laught ::

uf še bo treba čakat do petka.

Meizu ::

Eko, prešpilal demo.

Vtisi: Ena najboljših streljačin kar jih je blo zadnje čase. Sama fizika, način streljanja, zvok, vse je prvovrstno. Je pa brezveze če daš brightnes do daske, ker se potem izgubi tisti efekt srhljivosti, pa tudi tista zrnavost pride zelo do izraza. Če maš pa brightnes bolj na low (jst sm mel brightness čez cel demo mogoče za tričetrt centimetra tistega stolpa in je vzdušje zakon :)

GLede na to, kaj zganja folk po youtubeu, ko se snemajo kako igrajo, me resnično preseneča da tolko kričijo. Mene je v tem demu mogoče 2x malce prestrašilo, ker je blo nepričakovano, drugače pa špil je zakon :) Definitivno igra ki jo bom obrnu.

Da ne omenjam da na HD3870 špil čisto zadovoljivo teče na maximum nastavitvah (AA2x).

Se pa pozna če maš wide ekran, kr je slika seveda večja in je tisti scarry efekt večji :)

laught ::

E bed jas pa bom čakal še do petka na poštarja,al pa še do sobote ki.;((

destroyer2k ::

laught

Kje si pa naročil igro?

laught ::

na senditu,prek kolega.ker tu v nobeni slovenski spletni trgovini nisem našel.

Eurogamer ji je dal 5/10,gamespot 7.0 upam da res ni tak slabo.8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

destroyer2k ::

Vprašal bi wtf je z slovenskim trgom za fear 2. Igra se izda v petek po evropi in nobena slovenska trgovina nima še na seznamu jo (no so nekatere trgovine samo imajo ceno +45€ za pc verzijo)?

Meizu ::

Jst sm si kr skinu piratsko, ampak me je igra tako prevzela da si jo bom definitivno kupu :)

Mi pa ni dalo miru in nism mogu več čakat in sm si jo zdownloadnu. Jp, travniki imajo sedaj tudi crack in sem že 4. level. Povem vam, igra SEKA! ;)

Takoj ko pride v sloveniji na police spletnih prodajaln pride k meni domov.

ZaLoMaT ::

Če je kdo zainteresiran, lahko igro naročimo iz UK, s poštnino in ostalimi stroški je cena: 30eur,...

laught ::

Jst sm si kr skinu piratsko, ampak me je igra tako prevzela da si jo bom definitivno kupu :)

Mi pa ni dalo miru in nism mogu več čakat in sm si jo zdownloadnu. Jp, travniki imajo sedaj tudi crack in sem že 4. level. Povem vam, igra SEKA! ;)

Takoj ko pride v sloveniji na police spletnih prodajaln pride k meni domov.

zakaj pa pol dobiva take slabe ocene?

batista bomb ::

Kje pa lahko dobim serials za to igro ;((

LordTado ::

ja mislim da je bol ko doom 3 v istem času gledano...
Pa zvok so res nardil dobr.

Meizu ::

Jst sm si kr skinu piratsko, ampak me je igra tako prevzela da si jo bom definitivno kupu :)

Mi pa ni dalo miru in nism mogu več čakat in sm si jo zdownloadnu. Jp, travniki imajo sedaj tudi crack in sem že 4. level. Povem vam, igra SEKA! ;)

Takoj ko pride v sloveniji na police spletnih prodajaln pride k meni domov.

zakaj pa pol dobiva take slabe ocene?



Am, nevem, nisem gledal revievow, sam pa ti povem, da je špil izredno dober. Scary scenes, Alma... Jebemu, ko začneš igro, niti ne začne igra, te že strese čez cel ekran fris od Alme... :)

laught ::

Ja no se tem opisovalcem res ni za verjet,kako uro igrajo,pol pa opišejo igro iz tistega ven,da bi pač prvi dali oceno in opis.

Tr0n ::

destroyer2k ::

laught

Da ti dam par primerov zakaj igra ima slabo oceno.

Gamespot:
Ker nima več brcanja z nogam, rokam itd. (kar ni res ima vse to ta igra)

Pa potem so še tole: igra je preveč podobna enki (wtf če je nadaljevanje), pištole so preveč podobne enki, grafika ni najbolša od vseh iger, zvok je kvalitetnejši od ostalih iger ampak ni bolši od ostalih iger (brez zajebancij, to je pisalo v enem review). In še par stvari so.

Skoraj sem pozabil največjo kritiko glede multiplayer: baje ni zabaven, ker ima iste mode kot enka razen enega novega.

Zgodovina sprememb…

laught ::

Ja se tu se pol vidi kaki butli so,rajše na jokerja počakam.

godi ::

igra je hudaaa

simnov ::

to je totaln bed igra je samo v 16:9 in zažene se mi samo če izklopim zvočno Realteh Hd audio.

godi ::

js pa nimam takih problemov tko da vse na max. in na 1650x1024 kr lepo dela. Presenečen nad nevisokimi zahtevami

laught ::

godi ::

a mi lahk kdo pove!! ne razumem kk je lahk ta gnil BURNOUT PARADISE ocenjen z 9 naprimer fear 2 pa z oceno 7.

laught ::

Brezveze gledat ocene na teh straneh, ker tak pol opisovalcev neve kaj dela,igro ocenijo po prvem vtisu.

Meizu ::

Bedaki so. To pove vse.

bluefish ::

sponzoriranje in oglaševanje na strani tudi pove marsikaj.

LordTado ::

je ena tabolših horror iger sedaj.
Prava kombinacija darknesa,zvoka in fizika objektov,guhov...

Tr0n ::

Je ena izmed bolj genericnih FPSsov dosedaj.

Ali po domace, nic novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

laught ::

Meni je pa tale novi fear zakon,kljub temu da nima nevem kakih novosti,kolk pa je igra kaj dolga,tisti ke ste že prešpilali?

dr.Akula ::

Jaz sem na medium špilal okoli 6 ur, ampak sem šel bolj počasi ;). Drugače pa je bil tole zame najboljši fear. Predvsem zato ker je grafika odlična, ter hkrati nezahtevna in to še bolj prispeva k vzdušju.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horror igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
567461 (5532) Sssaga
»

Aliens vs Predator 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15317095 (10297) Guzzy
»

F.E.A.R. 3 aka F.3.A.R.

Oddelek: Igre
171806 (987) kmetek
»

F.E.A.R. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11810100 (6114) RC14
»

Age of Empires 3 - Call of Duty 2 - F.E.A.R. - Quake 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5010304 (8369) AlexM

Več podobnih tem