» »

windows update

windows update

dejan03 ::

Lep pozdrav problem je sledeč:
V zgodovini posodobitev sem opazil nekaj varnostnih posodobitev ,ki se niso posodobili.
Naj povem še da imam naložene windows xp home edition in posodobitve so nastavljene na avtomatično.

slika 1


slika 2


slika 3


slika 4


No to so slike v zgodovini posodobitev,sedaj si pa še poglejte slike v dodaj odstrani programe,
ker namreč tam sem zasledil da pa so nameščene posodobitve in sicer tele(Update for Windows XP (KB955839),
(Security Update for Windows XP (KB950974),(Cumulative Security Update for Internet Explorer 6 for Windows XP (KB958215),(Cumulative Security Update for ActiveX Killbits for Windows XP (KB956391)!
Nevem pa zakaj v zgodovini posodobitev so označene kod nenameščene??
Ta update (Slovenian Interface for Windows Movie Maker (Version 2.1),sem včeraj rešil na tem forumu sem dobil povezavo ki mi je namestila slovenščino za windows movie maker -http://slo-tech.com/forum/t340787/konec-.

slika 1


slika 2


slika 3


No sedaj me zanima ali jaz dejansko teh posodobitev nimam nameščenih ali pač imam in
če jih nimam kako mi lahko pomagate kaj naj storim'
In še nekaj če grem na stran windows update in preverim če so na voljo posodobitve jih ni.
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

bluefish ::

poskusi odstraniti eno od teh posodobitev, ki so označene kot nenameščene, vendar pa se pojavljajo v Add/Remove.

dejan03 ::

Kako in kje naj jih odstranim?

bluefish ::

če se ti pojavijo v Add/Remove programs (moraš imeti obkljukano View Updated ali nekaj podobnega v zgornjem delu okna), potem tam.

dejan03 ::

In potem tam zbrišem in kaj potem naprej??
A če bi to posodobitev odstranil v dodaj odstrani programe potem,
če bi šel na ročno iskanje posodobitev bi mi ponudil še enkrat te posodobitve,
ali bi se automatsko vklopil windows update in namestil te posodobitve??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejan03 ()

bluefish ::

kaj se zgodi, ko za enega od teh popravkov klikneš na Remove?

dejan03 ::

kaj se zgodi, ko za enega od teh popravkov klikneš na Remove?
nisva se razumela .vem kaj se zgodi ga pač zbrišem-odstranim,me pa zanima potem ko ga odstranim a se bo windows update vklopil i ponovno najdel in namestil te posodobitve???

bluefish ::

hja, to pa ti težko povem. Vsekakor po odstranitvi resetiraj računalnik in še enkrat naredi pregled za popravki. Prav tako ti svetujem, da AU nastaviš tako, da te po popravkih le vpraša, namesti pa jih ne.

Počakaj pa še na kak odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

dejan03 ::

Pa misliš da so tele posodobitve nameščene ali pač ne??
Mene je to samo znimalo ,drugače pa računalnik dela fenomenalno upam do to ni kaj narobe,mislim te posodobitve kolikor jaz vidim naj bi bile nameščene.

dejan03 ::

hja, to pa ti težko povem. Vsekakor po odstranitvi resetiraj računalnik in še enkrat naredi pregled za popravki. Prav tako ti svetujem, da AU nastaviš tako, da te po popravkih le vpraša, namesti pa jih ne.

Počakaj pa še na kak odgovor.
Poskušal sem odstraniti enega posodobitev pa mi je napisalo da če odstranim to posodobitev mi nebo veliko programov delovalo kaj naj naredim???

Duhec ::

Če so posodobitve tipa KBxxxxxx v "Dodaj/Odstrani programe" potem so po vsej verjetnosti tudi inštalirane.
Dodatno lahko preveriš, če jih vidiš tudi v mapi C:\Windows, če vklopiš v raziskovalcu, da prikaže skrite fajle in mape.
Konkretno. Če obstaja na C:\WIndows mapa z oznako $NtUninstallKB955839$ ,ki ima podmapo z imenom spuninst in notri program spuninst.exe potem je vse OK.
Zakaj ti zgodovina javlja neuspelo inštalacijo pa klikni na samo besedilo, mogoče pa kaj več izveš zakaj in kako.

dejan03 ::

Če so posodobitve tipa KBxxxxxx v "Dodaj/Odstrani programe" potem so po vsej verjetnosti tudi inštalirane.
Dodatno lahko preveriš, če jih vidiš tudi v mapi C:\Windows, če vklopiš v raziskovalcu, da prikaže skrite fajle in mape.
Konkretno. Če obstaja na C:\WIndows mapa z oznako $NtUninstallKB955839$ ,ki ima podmapo z imenom spuninst in notri program spuninst.exe potem je vse OK.
Zakaj ti zgodovina javlja neuspelo inštalacijo pa klikni na samo besedilo, mogoče pa kaj več izveš zakaj in kako.
havala bom pogledu je pa res da sem zdaj šel pogledati celo zgodovino posodobitev in sem najdel vse te neuspele posodobitve kasneje da so bile uspešno posodobljene in inštalirane se pravi so gor nameščene če prav razumem prvo niso bile kasneje pa so bile

bluefish ::

no, v tem primeru pa je vse vredu.
Podoben primer sem imel tudi jaz, ko je bila namestitev popravka prekinjena zaradi ene druge namestitve v teku. Pozneje pa se je popravek namestil in to je bilo vidno tudi v zgodovini.

dejan03 ::

no, v tem primeru pa je vse vredu.
Podoben primer sem imel tudi jaz, ko je bila namestitev popravka prekinjena zaradi ene druge namestitve v teku. Pozneje pa se je popravek namestil in to je bilo vidno tudi v zgodovini.
se pravi da sem lahko brez skrbi ker vsi ti popravki ki so bili kot neuspeli so v novejši zgodovini kot uspeli

bluefish ::

Res je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win 7 update ne dela ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5311333 (8860) konspirator
»

Odstranjevanje Windows Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
9907 (746) mat xxl
»

Nič popravkov za okužen Windows (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5014336 (12177) Jst
»

Windows update ne lovda

Oddelek: Operacijski sistemi
5859 (816) Good Guy
»

Mozzila Firefox problem

Oddelek: Programska oprema
152122 (1899) Likeb

Več podobnih tem