» »

Brezžične slušalke do 60€

Brezžične slušalke do 60€

carcar ::

Zdravo!

Odločam se za nakup brezžičnih slušalk in me zanima katere so v redu za ceno do 60€. (in ja, vem, mal denarja, mal muzike , vendar je budget omejen)

Sem gledal malo po netu in našel naslednje:
- Samsung PHS-3800
- Philips SBC HC8525
- Philips SBC HC8440

Lepo prosim za mnenje.

LP, Matej

Tomaz Eruj ::

poglej še mimovrste ker jih na ceneje ni... dont know why

carcar ::

No v poštev bi prišle še te: Sony RF840RK
Izmed vseh so mi te še najlepše, samo zanima me kako je s kvaliteto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: carcar ()

sheldon ::

Jaz ti priporočam Sony RF840RK iz 3 preprostih razlogov: preprosto polnjenje, dober doseg in ni treba dokupit kakšnega oddajnika saj ima svoj station, ki ga priključiš v čarunalnik!! Za kvalitetno pa preberi malo po forumih!
Sam imam drugače Teac HP-4BT in jih odsvetujem, ker bt ima zelo slab doseg in kvaliteta zvoka + dokupit moraš bluetooth USB! Skratka it was a bad buy:) ampak bom vztrajal z njimi dokler jaz ali one ne odpovejo(računam da slušalke;))

carcar ::

Hvala za komentar.

Verjetno bom kar vzel te od Sony-ja RF840RK, vendar bom še počakal na druge komentarje, da vidim kaj drugi pravijo.
lp

Ima še kdo kakšen komentar?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: carcar ()

carcar ::

?

carcar ::

Kdorkol?

Rippy ::

Jst imam Philips SBC HC8525 že več, kot leto dni in sem izjemno zadovoljen, domet je odličen in delujejo brez problema v vseh prostorih v hiši in po celi ograji :). Baterije še vedno zdržijo čez 12 ur normalne uporabe brez polnjenja (testirano večrakt! :p). Zvok je tudi soliden za cenovni razred in glasen imajo pa zaščito če je imput previsok (v win imam na 75%). Je pa tudi "dock" varjanta polnjenja in pač, ko jih nimaš na glavi se polnijo, čez noč se napolni do konca.

mrepca ::

Si mogoče razmislil, da pogledaš za kakšnimi rabljenimi z garancijo? Pa boš za isti denar dobil mnogo boljše slušalke, seveda če te ne moti da jih je že nekdo nosil :)

carcar ::

Katere pa naprimer?

matko80 ::

Glede wireless slušalk ti definitivno priporočam PHILIPS, model SHC8525.sicer jih pri big bangu prodajajo za cca 70 eur,vendar se jih da dobit tudi ceneje. glede dometa se nimaš kaj bat, saj delujejo na FM prenos, kakovost zvoka pa je fenomenalna. baterija drži dobrih 15 ur. jaz jih z veseljem uporabljam, saj mi dajejo več kot sem pričakoval od njih.
Evo moje mnenje, odloči pa se sam. Prijeten nakup in uživaj ob poslušanju česarkoli že:)

Miha J ::

5er--> ::

garancija: 2 leti (na Mimovrste 1 leto).

Če prodajalec v Sloveniji da za njih le 1 leto garancije, ti "priporočena" garancija ne pomaga 0. (Razen, če imaš možnost (to mora proizvajalec ponavadi "eksplicitno" nekam napisat) pošiljat v kakšen sony-jev center v tujino -> poštnina in čakanje)

Miha J ::

:)Čakaš že, ampak 2 leti je pa 2 leti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming Slušalke

Oddelek: Pomoč in nasveti
445597 (3900) darkz
»

Brezžične slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
225522 (2039) kanej
»

Brezžične slušalke 100EUR

Oddelek: Zvok in slika
133033 (2789) Miha J
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208761 (4703) Miha J
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739551 (6075) Fatboyslim

Več podobnih tem