» »

Grafična ATI Radeon HD 3470

Grafična ATI Radeon HD 3470

niaeva ::

Na prenosniku Acer EX5630G, Intel Core2duo, imam nameščeno grfično kartico ATI Radeon HD 3470. Z prenosnikom nisem prejela nobenega cdja za grafično, pa me zanima ali se da driverje za tole grafično dobiti z neta. Nekaj sem iskala in sicer na strani http://ati.amd.com/support/driver.html vendar mi ne gre naložiti, piše da moj software ali hardware ne podpira tega.. pa mi ni jasno za kaj gre...

na prenosniku pa imam naložene XP pro Corporate Edition
lp
  • spremenila: niaeva ()

Senitel ::

Gonilnike moraš poiskat na strani od proizvajalca laptopa (torej acer), ne pa na AMD-jevi strani.

urbybaby ::

jst imam enako grafično na prenosiku, naložil sem pa kar Catalyst z ATI-jeve spletne strani in deluje brez problema

niaeva ::

urbybaby, a si naložil ATI Radeon HD 3400 series oz. tole serial ali katero, ker točno te HD 3470 ni

ker meni ne gre.. mogoče so krivi windowsi, ker imam XP PRO Corporate Edition... točno za tele xp pa na atijevi strani ni driverjev... je sam za XP profesional/home, XP 34-bit edition in media center edition...

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: niaeva ()

urbybaby ::

ja, za HD3400 sem naložil.

niaeva ::

čudno da meni ne gre... pa imam win. XP PRO Corporate Edition
mogoče zaradi tega...
katere windowse pa imaš ti?

urbybaby ::

vista ultimate 64 bit. kakšne napake pa ti javlja?

niaeva ::

driver namestim na prenosnik... in potem ko želim naložiti ne gre, piše da ne moja hardware ali sofware ne podpira...

Senitel ::

Kot že rečeno... Posnemi driver iz Acerjeve strani (klik) ne pa direktno od ATI! Če je GPU isti, še ne pomeni, da so vsi hardware-ski podpisi isti in da bo driver od ATI-ja spoznal grafično "od Acerja"!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje nastavit jezik windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
131086 (997) DeeCoy
»

požarni zid ne deluje

Oddelek: Operacijski sistemi
51467 (1392) niaeva
»

Vse o aktivaciji Windows XP

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
73139 (3139) BaRtMaN
»

windows Xp - problem

Oddelek: Operacijski sistemi
442314 (1331) Maxtor
»

Microsoft Windows XP Corporate Ed.

Oddelek: Programska oprema
151834 (1395) Tr0n

Več podobnih tem