» »

požarni zid ne deluje

požarni zid ne deluje

niaeva ::

nameščen imam XP Pro corporate edition...

Prav tako tudi av Eset
me pa moti ker ne morem upravljati z požarnim zidom in sploh ne vem ali imam namešen av program, saj piše takole slika

rač. sem že ponovno zagnala pa se potem tudi ne zgodi nič, še vedno piše isto..

kaj je problem?
  • spremenila: niaeva ()

reeves ::

Sorry, ampak jest te nč ne zastopm. Najprej praviš, da imaš Eset nameščen. To je av. Pol pa praviš, da sploh ne veš če ga maš. Kva zdej, ga maš al ne?
Požarni zid je že v Windowsih (to je tisto na slikci, kjer piše:"požarni zid programa Windows". Privzeto je vklopljen.
Če ne bi imela av ali če bi bil požarni zid izklopljen, bi pri uri imela rumen trikotnik, ki bi ti težil:"vaš računalnik utegne biti ogrožen" in pojasnilom.

Goldee ::

Ma lej, pusti ti tisti windows security center. Če je antivirusni pravilno nameščen in proces teče, potem se ne sekiraj - vse bo ok. Mogoče Windows ne zazna tega tipa antivirusca, pa ti zato javlja, da ni nameščen.

Firewall pa tudi deluje, če imaš vsaj XP z service packom 2. Kaj točno pa bi rada nastavljala na firewallu? Predlagam, da pustiš tako kot je. Firewall te bo sam vprašal, ko boš namestila na novo kakšen program in ko bo le-ta hotel dostopati do interneta. V tem primeru daš allow, pa je (če programu zaupaš).
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

niaeva ::

ja av je gor samo se mi ob zagonu ne vkopi samodejno, tako kot na drugrem rač, in vedno ko dam preišči viruse ne najde nič.
Ne vem ali je prav nameščen ali ne. Mogoče priporočate kakšen drug av program, free?

Mogoče so krivi windowsi ker so kar eni XP Pro Corporate Edition... če jih kdo sploh pozna

Reeves - predobro vem kje je požarni zid jaz samo pravim da se ne da upravljati z njim, tako kot to lahko počnem na drugem rač., ki ima nameščen drug xp.

Moti me ker kaže tako kot je na sliki zgoraj... sploh mi varnostno središče ne prikaže ali av deluje ali ne..

na drugem rač pa kaže tako
in se da z varnostnim sredičem tudi opravljati..

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: niaeva ()

vbohinc ::

Servis "Security Center" ti ne teče, nastavi ga da se samodejno zažene...
Human nature is not a machine to be built after a model, and set to
do exactly the work prescribed for it, but a tree, which requires to grow
and develop itself on all sides...

niaeva ::

kot sem dejala ne gre nič spreminjati, piše da varnostno središče ni na voljo itd.
če pa kliknem spremeni obliko opozoril varsnotnega središča pa niti ne morem, ker ne gre...



Zadeva rešena 8-)

zadeva rešena :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: niaeva ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CanYouSeeMe.org (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
517088 (5552) Konlov
»

Internet - omejena povezava

Oddelek: Omrežja in internet
125358 (4995) djtey
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515660 (4208) zmaki
»

WIN XP-požarni zid

Oddelek: Informacijska varnost
152610 (2062) nx6325
»

Noče mi updateat antivirusnega

Oddelek: Programska oprema
181361 (1159) Barac00da

Več podobnih tem