» »

Nokia N95 neoriginal???

Nokia N95 neoriginal???

polde66 ::

Tako je naneslo da se moja boljša polovica sprehaja po Kitajski. Zanima me koliko kvalitetni in ali se sploh splača pri njih kupiti neoriginalni izdelek v tem primeru recimo Nokia N95 2g, pri njih stane 68 eur, pri nas pa x8 (tm nekje). Verjetno se mi bolj splača vzet nokio N85.
Verjetno mi bo kak znalec znal odgovoriti na to vprašanje.
polde
  • spremenilo: polde66 ()

kriko1 ::

Je tisto Nokia ali Mokia? :>

residual ::

koliko je meni znano se Nokia umika iz vzhodnega trga (vsaj Japonske) ker ne morejo zaradi hude konkurence držati takšnih cen kot v EU. Nasplošno se Nokie tam zelo slabo prodajajo... zato me nič ne bi čudilo če bi bila original Nokia 95 tam za 100€...

Ker pa govoriš o Kitajski je pa res možno da gre za plagiate, če boš kupoval pazi na frekvenčna območja, ki jih imajo oni tam in ta ki so pri nas ... če ne telefon ne bo vlekel...

ModriN96 ::

Za tak mejhn dnar k se ga gor dobi se splača ja zakaj pa ne...sej dal sigurn, sam pač ni original Nokia. Ne boš je mogu čez program software update spustit to je pa tut to.

Sama sestava pa ne more bit prou velk drugačna kot pa original nokia n95.

Pazi pa res na omrežne skupine in sicer morš met saj tri band. Sam če je res kopija nokie n95 pol je 4 band in se ti ni treba bat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia N79 ali Nokia 5800 XpressMusic

Oddelek: Mobilne tehnologije
313026 (1302) zuz3k
»

Teleray servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
81447 (1152) GeForce
»

HTC Desire vs Nokia N8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10216162 (11697) AvtoR
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214484 (2618) gasperxp
»

Nokia N96 V mobisvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
51547 (1399) Lordvrto

Več podobnih tem