» »

Zunanji disk NTFS v FAT32 brez formatiranja!

Zunanji disk NTFS v FAT32 brez formatiranja!

BaTeMaN ::

Če spremenim zunanji disk iz NTFS v FAT32 a podatki ostanejo nepoškodovani (mislim uni pod 4GB)?

Kako naj to naredim???

Podatki morajo ostati nepoškodovani.
less then zero

sbandur84 ::

Zakaj bi pa sploh to rad naredil??

Orodja: Norton Partition Magic, Acronis Partition Director,...

Zgodovina sprememb…

BaTeMaN ::

ker rabim da mi ps3 bere disk... torej kako?
less then zero

OZZY ::

Partition Magic ti to omogoča samo je vedno nekaj rizika vmes, saj včasih pretvorba ne uspe ali pa pride celo do izgube podatkov. MIslim pa, da je tudi neka fora glede max velikosti fat32 prticije.
Go with the flow.

blackbfm ::

To se ne spremni kar tako na hojladri. To je cel postopek, brez formatiranja sigurno ne bo šlo. Najbolš da si nardiš backup celotnega diska (na nek drug disk seveda), na zunanjem potem zbrišeš particijo in narediš pač na novo tako kot hočeš met. Mogoče je pametno narest eno ntfs in drugo manjšo fat32 particijo (tolikor kot pač rabiš).

eg0ist45 ::

Backup je res nabolša opcija pol se pa lot formatiranja, čepov nevem zakaj bi to delov. Z Partition Magic-om pa lahko zmanjšaš particijo in potem na tistem delu narediš particijo in jo formatiraš. Priporočam defrag za max prostor, da ustvarjanje particij ponesreč ne odbije kakšnih podatkov. Z novejšimi particionejrji sicer nebi smelo biti problema. Če nimaš Partition Magica se lahk poigraš tudi z Managerjem od windowsa :), ki ga najdeš pod control panel --> Administrative Tools --> Computer Management --> v oknu na levi najdes Storage in poddirektorij Disk Management :)

blackbfm ::

Takih programov (ala Partition Magic...) se je boljše izogibat.

MadMax ::

Ni zaman Partition Tragic....
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

eg0ist45 ::

Takih programov (ala Partition Magic...) se je boljše izogibat.


Tole sem že dostikrat uporabljal glih tako od windowsov in ni blo problemov sem veno pred defrag naredu just in case :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784815 (3797) Dejk0
»

problem particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
181999 (1865) Izi
»

V Windowsih ne vidim diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
181061 (909) perci
»

FAT32 ali NTFS

Oddelek: Programska oprema
233297 (2891) andrej
»

NTFS->FAT32

Oddelek: Programska oprema
141606 (1374) Matek

Več podobnih tem