» »

Pripravlja se mednarodni incident

Pripravlja se mednarodni incident

PacificBlue ::

Pyr0Beast ::

IMHO BS

A brilliant 47 year old guy ... sure
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PacificBlue ::

Zakaj BS?

Ne razumem tvojega argumenta kaj si hotel s tem povedati.

Zdj ne vem a sem jaz čuden, samo obadva pravita o neki krizi ki SE BO zgodila.

Kako si lahko tako ugledna politika dovolita dajati taksne izjave?

Ker so osnovane na resnici(oz nekih insajderskih informacijah) ali pa ker sta obadva lunatika in govorita nesmisle?

Ce sta potem lunatika( ali vstavite svojo poljubno besedo), kako je mozno, da taksni ljudje vodijo zunanjo politiko najmocnejse drzave na svetu?

Torej vprasam se vas enkrat..kaksni nameni so ,da sta dala taksne izjave?
So bili mogoce opozorilo ali le igra bolanih umov?

P.S

Sicer pa da dva lunatika govorita o isti stvari, je pa ze mal sumljivo.

Edit: dodal P.S

Zgodovina sprememb…

jype ::

PacificBlue> Torej vprasam se vas enkrat..kaksni nameni so ,da sta dala taksne izjave?

Predvidevajo (po moje pravilno), da bodo hotele države novega predsednika ZDA testirati. Potipati, koliko ga lahko svirajo, preden jim stopi na prste.

fabrskd ::

Menim da...
Screw you guys i'm going home!!!

BigWhale ::

Jaz si o tem ne mislim nic. Ker ne vem kaj je na tistem linku. Postanje nekih youtube linkov in sprasevanje 'kaj si vi mislite o tem?' brez povzetka je traparija.

mojsterleo ::

Predvidevajo (po moje pravilno), da bodo hotele države novega predsednika ZDA testirati. Potipati, koliko ga lahko svirajo, preden jim stopi na prste.
to je mozno, tudi busha so takoj po prevzemu funkcije testirali kitajci, ko so sestrelili amerisko vohunsko letalo.

krneki0001 ::

Kitajci so testirali busha s tem ko so sklatili en svoj satelit in s tem pokazali, da lahko tut marsikaterega ameriškega. To je bil največji preizkus grmičarja.

mojsterleo ::

bla bla bla, ta trk ni bil nobeno nakljucje.

sicer pa vec info:

http://www.historycommons.org/timeline....

A US EP-3 Aries II spy plane collides with a Chinese fighter jet over the South China Sea. The fighter crashes, killing the pilot; the EP-3 makes an emergency landing at a Chinese air base on China’s Hainan Island, a landing described as illegal by Chinese officials. 24 American crewmen—including three women and eight code-breakers—are taken into custody by the Chinese. The incident is the Bush administration’s first real foreign-policy crisis. [CNN, 4/2001; BBC, 4/5/2001] The precise location of the US plane is in dispute, with US officials saying that the plane was in international airspace when the collision occurred, and Chinese officials saying that the aircraft was over Chinese airspace. [PBS Frontline, 10/18/2001] Some military experts say that the crash is likely the fault of the Chinese pilot, who may have been engaging in what they call a pattern of “deliberate confrontation over the South China Sea, sending its fighter jets to harass American surveillance planes in international airspace
):







.............


del posta izbrisan, ker se replika nanaša na neobstoječ post

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

drejc ::

Kaj pol, so al niso sestrelil? :D
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

mojsterleo ::

Kaj pol, so al niso sestrelil? :D
ja lej, da se letali zaletita nekje na nebu, je verjetnost priblizno enaka nic. kitajski pilot je ocitno namerno provociral, morda je imel navodilo, da sestreli vohunsko letalo na tak nacin, da bi izgledalo kot nesreca, to je edino kar bi lahko pojasnilo trk.

..........

del brisan, zaradi brisanih referenc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

mojsterleo ::

ce bi slo za kaj nedolznega, bi se kitajci takoj opravicili ter vrnili ekipo in letalo. tako pa je stvar postala svojevrsten politicni konflikt, in je ZDA to letalo dobila nazaj po zelo dolgem casu (raje ne bom pisal tocno, da se ne bo profesor thomas spet obesal na vsako besedico posebej).

Pyr0Beast ::

Dobro, niso ga sestrelili. So ga pa sklatili iz neba.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mojsterleo ::

glej thomas, ti tukaj kr neki natepavas v off topic. dejstvo je, da je bilo letalo sestreljeno oziroma sklateno, in to je bil tudi prvi mednarodni incident, s katerim se je srecal bush.

Pyr0Beast ::

Ce jih niso sklatili, zakaj so potem zasilno pristali ?
CRK je znana po podobnih dejanjih ze v preteklosti.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Thomas ::

Ne trapajta, oba. Šlo je za TRK obeh latal. Kitajske gare so padle v dol, ameriške so zasilno pristale.

Po vajino so tudi nad Bodenskim jezerom sestrelili avion?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

Jaz si o tem ne mislim nic. Ker ne vem kaj je na tistem linku. Postanje nekih youtube linkov in sprasevanje 'kaj si vi mislite o tem?' brez povzetka je traparija.


Oprosti ampak ravno to je bil moj namen. Da bi delal povzetek se mi zdi pa neumnost, saj je stvar dokaj razumljiva. Kako pa ne veš kaj je na tistem linku? Lej obstaja celoten posnetek, lahko si ga sam poisces na youtube. Sicer je stvar avtenticna, tako da mislim da ne pridejo tule v upoštev razni izgovori, da je montaža ali kaj drugega..

Če te pa stvar ne zanima se pač ne oglašaj, simple as that.

Pyr0Beast ::

Ne trapajta, oba. Šlo je za TRK obeh latal. Kitajske gare so padle v dol, ameriške so zasilno pristale.
Povej mi, kolikokrat se dogajajo trki lovcev in potniskih letal ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PacificBlue ::

Predvidevajo (po moje pravilno), da bodo hotele države novega predsednika ZDA testirati. Potipati, koliko ga lahko svirajo, preden jim stopi na prste.


Ja Imho je tudi to velika verjetnost, ampak zakaj ravno Obamo? Mislim Busha ni kdo testiral(ali pac z 911)?Prav tako Clintona..Zakaj je Obama potem tak posebnež? Biden celo omeni da ga bo bodo testirali podobno kot Kennedya(prašičji zaliv, kubanska raketna kriza)..

Je imel Biden v mislih hujši konflikt z Rusijo?

Thomas ::

Povej mi, kolikokrat se dogajajo trki lovcev in potniskih letal ?


Se zgodi. Samo tukaj sta trčila izvidnik in lovec. Nategovanje resnice s strani MojstraLea, da je šlo za:

busha so takoj po prevzemu funkcije testirali kitajci, ko so sestrelili amerisko vohunsko letalo.


ne spada na resen forum.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Okapi ::

So ga pa sklatili iz neba.


Še več, na zvit način so ga prisilili, da je zasilno pristalo na Kitajskem. Tako so lahko od blizu pogledali, kakšno vohunsko tehnologijo imajo notri. Če bi ga sestrelili, bi padlo v morje in ga verjetno nikoli ne bi dobili, pa še hujši incident bi s tem nastal, ker bi bile ameriške žrtve. Tako je pa šlo za "nesrečo".

Najverjetneje je sicer res šlo za nesrečo oziroma naključje, če so to načrtovali, pa svaka jim čast;-)

Kar se pa krize tiče, res ni treba biti vedeževalec, da jo napoveš. Saj so ves čas neke krize - Palestinci, Gruzinci, ruski plin, teroristi v Bombaju ... Tudi v prihodnje pol leta bo nedvomno kakšna. Pa čisto možno, da bo kdo, recimo kakšen Iran ali Sirija alu Rusija, tudi malo testirala Obamo. Pač izkoristijo priložnost, kot so sedaj Izraelci izkoristili še zadnje dneve Busha.

brez povzetka je traparija.

Imaš težave z angleščino? Saj lepo piše "Biden and Powell Warn of a Generated Crisis". To je čisto dober povzetek tistega, kar je na linku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

dzinks63 ::

Sem pogledal ta youtube izseček in na osnovi tega posnetka ne moreš sklepati nič. Pokaže se mirujoča slika in zvočni zapis, kateri je pa lahko original ali pa ne. Vse skupaj zgleda kot neka zasebna antipropaganda. Ene par izsečkov vzetih iz konteksta. To ni nek prispevek od kakšne verodostojne televizijske hiše, ampak nekaj kar bi lahko vsak dal na net. Zadevo si lahko razlagaš tako ali dugače, odvisno ali vsem skupaj brezpogojno verjameš ali pa ne.

PacificBlue ::

Vse skupaj zgleda kot neka zasebna antipropaganda.


Res da je editiran, ampak mislim, da to se ni razlog da bi jemali to kot zasebno antipropagando.

Analysis of the comment by Joe Biden

Ziga Dolhar ::

zeh thomas, to temo je obiskalo ze vec kot 500 ljudi, pa se samo ti skoz obesas na ta stavek. dej uzam dva persena, pa pejd spat. resno.

EDIT: to je moj zadnji offopic tukaj.


Od teh petsto, ki si nas je tole ogledalo, se nam očitno večini ne zdi bebavo odgovarjat na takele.

p.s.: zdravstveni nasveti naj bodo argumentirani. Pošiljanje v posteljo pa je grob off-topic. Opozorilo. Pravila
https://dolhar.si/

Barakuda1 ::

Nekaj postov sem "popucal", ker so kršili 2. točko 1. člena pravil

V bodoče prosim, da ne diskutirate več na način, kjer je pomebnejša od vsebine, želja po diskvalifikaciji in žalitvi sogovornika.

Vsi, katerim so bilo posti brisani, se lahko pritožijov v zato ustreznem oddelku, če menijo, da je bil ukrep neupravičen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Američani izvedli kibernetski napad na Iran

Oddelek: Novice / NWO
349022 (5678) Poldi112
»

RQ-170 prestrežen nad Iranom

Oddelek: Problemi človeštva
182717 (2092) Brane2
»

Ameriška vojska prizemljila svojo floto nevidnih bombnikov B-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6314801 (9751) gruntfürmich

Več podobnih tem