» »

IE - Informacijska vrstica - Information bar - Kako izključiti?

IE - Informacijska vrstica - Information bar - Kako izključiti?

garg ::

Windows Vista Business:
Neprestano se mi vklaplja rumena informacijska vrstica zgoraj v Internet Explorerju.

"To help protect your security IE has restricted this web page from running scripts and Active X controls that could access your computer. Click here for options..."

Sledil sem vsem navodilom za izklop, vendar zaman. Kaj lahko še storim oz. kaj sem spregledal?
Spodaj navajam še Windowsove napotke za izklop, katere sem sledil:

----
To stop the information bar from blocking file and software downloads
Click to open Internet Explorer.

Click the Tools button, and then click Internet Options.

Click the Security tab, and then click Custom level.

Do one or both of the following:

1. To turn off the Information bar for ActiveX controls, scroll to the ActiveX controls and plug-ins section of the list, and then, under Automatic prompting for ActiveX controls, click Enable.

2. To turn off the Information bar for file downloads, scroll to the Downloads section of the list, and then, under Automatic prompting for file downloads, click Enable.

Click OK, click Yes to confirm that you want to make the change, and then click OK again.

Mr.G. ::

Pr mir pust.

Vsaj nekej kar pomaga, da si ne downloada-š kozlarij in da 5x prebereš, KAJ sploh spravlaš dol!

Lp,

garg ::

Maš čisto prav ampak jaz neki resnega delam z enim programom in moram vsake nekaj sekund izklapljat vrstico. In mam res, res že poln kufer...
Sicer pa po moje mora obstajati varjanta, da zadeva deluje brez neprestanega prikazovanja info vrstice. A ti povejo kaj na Microsoftovi pomoči? Kaj, če poizkusim poklicati kar njih?

Mr.G. ::

Aja,

Ma boš mougu kr sam najdet.
Unih pa ne klič, ker še mejn vejo kot ti al pa jest.

Lp,

garg ::

Izgleda, da bom v Windowsovih nastavitvah za datume prestavil za teden nazaj in si bom za Dedka Mraza zopet kupil Meca...

darkolord ::

In kaj bo pol?

garg ::

Boš dalje bumbar...

garg ::

Vidiš, da problem obračam karseda na pozitivno plat, kljub temu, da mi nobeden ne pomaga.
In vedno se najde kreten, ki je najbolj pameten. A mi nebi raje dal nasvet in pripomogel, da se forum naredi še bolj konstruktiven?

Tisti pa, ki ve zakaj sem gornje omenil pa že ve zakaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: garg ()

darkolord ::

Res pozitivno ja.

A strani lokalno laufaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152808 (2198) fr!Xy
»

microsoft update (problemi)

Oddelek: Operacijski sistemi
111930 (1750) TechBeats
»

Ne predvaja novega audio CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
51952 (1908) Tea Time
»

pohitritev dsl ali kabelskega neta v win xp

Oddelek: Omrežja in internet
61658 (1396) BlueRunner
»

ipv6 for g33k`s (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7712587 (9143) Kami

Več podobnih tem