» »

HD Storitev 37LG5000

HD Storitev 37LG5000

tihdan ::

Pozdravljeni!

Preko SIOL-a sem nabavil LCD TV 37LG5000, dokupil PCMCI kartico za sprejem MPEG4 programov.

Zadeva dela odlično. Sprejem SLO programov na 76% in Hrvaških programov 61% - vse je OK.

Pri slovenskih programih v MPEG4 mi skače okvirček "HD Storitev", v MPEG2 tega okvirčka ni. Stvar je kar moteča in mi je ne uspe :(izklopiti.

Ali je komu to uspelo:)?

tihdan ::

Klical sem na uradni servis LG in dobil uraden odgovor, da se okvirčka "HD Storitev" ne da odstraniti.

Rekli so mi, da ta model TV ne podpira MPEG4 in da je to samo "fora" s katero uporabniki obidemo zadevo s CI kartico (PCMCI) in lahko spremljamo MPEG4 programe.

S tem odgovorom nisem zadovoljen. Kritika gre LG-ju in SIOL-u. Prvemu ker stvari ni predvidil in drugemu ker stvar prodaja in misli, da smo uporabniki privezani samo na njihov TV box.

Kupci smo očitno bolj iznajdljivi in inovativni v izkoriščanju naše opreme.
;)

tihdan ::

Tukaj je še uradni odgovor iz LG-ja:

"Hello, thank you very much for your mail. Our TV experts say it is a known problem, but unfortunately we can' t offer you a solution. Since this card isn' t a LG product we don't ensure that it will work perfectly with your LG TV. Feel free to contact us if you have further questions. Kind regards, LGE Team"

Mislim, da ni problem v MPEG4 kartici ampak v LG-ju.

daltonix ::

Po moje je problem v tvoji izbiri. Ko si kupoval tv si vedel da TV ne podpira MPEG4. Reža na TV-ju nikoli ni bila namenjena za dekoder katerega ti imaš. Reža je namenjena odklepanju plačljivih programov.
Lahko bi si kupil model 37LG5500 kateri ima MPEG4 vgrajen, (ampak samo za DVB-T in NE ZA KABELSKO).

Štirna ::

Pozdravljeni.
Mene pa zanima kje si kupil PCMCI kartico za 37LG5000 za Mpeg 4.

Hvala za odgovor.

Štirna ::

Živjo. Jaz sem malo preveril in če kupiš pcmcia kartico res skače hd storitev, vendar lahko pelješ tv na servis, kjer ti nadgradijo firmware in oblakec ne skače več. Baje. Mene bolj zanima zakaj jaz nimam glasa, ko mi najde programe (v mpeg-2). Klical sem na Edison, kjer so mi zagotovili, da bi moral zvok delat, slika pač ne ker nimam MPEG-4.
Prosim za pomoč

oton ::

Pred leti sem napis odpravil tako, da sem naložil novejši gonilnik. Našel sem ga na španski strani LG. Najbolj hecno je to, da ga na straneh drugih držav ni. Menda zato, ker španska zakonodaja predpisuje javno objavo gonilnikov naprav, ki so v prodaji. Ne vem, če je to res. Gonilnik sem naložil na USB ključ in ga vtaknil v TV. Potem sam začne nalagati.
oton


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HD RTV2

Oddelek: Omrežja in internet
293879 (3102) gali
»

lcd tv lg 32lg3000 "hd storitev" napis

Oddelek: Pomoč in nasveti
213772 (2748) kmetek
»

Digitalna dvb-t ura

Oddelek: Zvok in slika
51537 (1258) Kleemen
»

LG 37LG5030 in mpeg4

Oddelek: Zvok in slika
113305 (3160) 20sdfj093f
»

POP TV in A KANAL sta danes začela z oddajanjem v 1. MUXU!

Oddelek: Zvok in slika
475790 (3990) Hardstyle

Več podobnih tem