» »

AudioCatalyst.

AudioCatalyst.

Azz_Kikr ::

Instaliral sem si program AudioCatalyst, da bi z njim s CD-ja direktno ripal mp3-je na disk, vendar nikakor ne znam nastavit tega. Zmeraj mi namreč posname wav fajle na disk, kar pa traja veliko dalje, jaz bi pa rad, da mi direktno pretvarja v mp3-je.
Help!
Lp, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

iration ::

Ne trudi se z njim. Tukaj imaš CDex, najboljši program (freeware) za rippanje.Je otročje enostaven.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Predator ::

AudioCatalyst bi bilo treba prepovedat... pa še za plačat je...

EAC ali pa CDex rox

Azz_Kikr ::

infectiphibian ko instaliram CDex in ga zaženem, mi napiše: "Failed to load ASPI drivers. Try the NATIVE NT SCSI library option in the CD-DRIVE configuration settings dialog box."
Kaj to pomeni?
Lp, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

iration ::

Vzemi si dol ASPI exe in pa tazadn driver od Nerota - TUKAJ. Potem bi moralo delat.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Azz_Kikr ::

sorry, ampak ne vem, kaj si naj tukaj downloadam, da bo delalo. Meni CDex res ne deluje.
LP
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

iration ::

NEASPIEN.EXE
in
WNASPI32.DLL
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

redspeed ::

Probaj tole: dBpowerAMP

Meni se zdi trenutno daleč najboljši in zelo hiter. Nekih extra codecov si ne rabiš download-at če jih ne rabiš. Za mp3-je je dovolj samo dBpowerAMP Music Converter (dMC).

Audio Catalyst-a ne bi šimfal na win 98, na XP-jih pa mi nekak ni več delal v redu. Drugač pa je bil BOMBA >:D

LP

Tomi

JP ::

AudioCatylist je čisto dober program. Samo malo se je treba naučiti uporabljati zadevo.
V glavnem oknu klikni na ikono MP3 in potem tam odkljukaj kjer ti piše: use intermediate waw file!!! (to je tam kjer nastavljaš birate)
Pa pri ikonci MP3 moraš imeti kljukico.
Če bodo ti pogoji izpolnjeni potem ni hudir da ti zadeva ne bi delala!!!

Lp by JP

iration ::

res, je, čisto dober program, ki pa ne uporablja najboljšega codeca. Slaba stran je tudi, da je plačljiv, medtem ko obstajajo boljše freeware alternative.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Boky ::

Verjetno bo keri rekel da je Audiocatalyst jajce, ker uporablja xingov codec za kompresiranje v mp3, vendar ce nastavis na VBR in kvaliteto do konca, dobis cisto soliden izdelek, pa se izredno hiter je.
redspeed v XP-jih moras instalirat ASPI drivereje. POl Audiocatalyst dela brez problema.

kockish ::

Priporocilo: AudioCatalystu in Xingu se na siroko izognite... Najboljsi ripper je EAC, naj kodek pa lame (trenutno najboljsa verzija je 3.92, ne 3.93!). Oboje je zastonj.

Boky: Tudi Xingov VBR je zanic. Edini dober VBR je LAME-ov.

Boky ::

Vem da se ne more primerjati z lame-om, ampak ce se mudi je tudi AC vredu. Jaz na zalost ne slisim razlike med wav-om in mp3-jem zakodiranim z ac-jem v najbolsi kvaiteti. Drugace pa uporabljam audiograbber + lame 3.92 z -r3mix nastavitvami(za vsaks slucaj, ce bo kdaj kaka bolsa fersterkerija pri hisi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

iration ::

točno tako! treba je uporabljati čim boljši codec, tudi če ne slišite razlike: 1. mogoče boš razliko nekoč slišal, 2. razliko verjetno slišijo ljudje, ki downloadajo od tebe.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

DeLuX ::

NAJBL PREPROST NAJBL ENOSTAVN:

AUDIOCATALYST 2.1!

ZA XP FRIKE SM ULju FIX ZA AUDIOCATALYST
ZA WIN XP PRO!

KLIK!

Odzipan fajl samo prekopirajte cez:
windows/system32/ in program files/ahead/nero/

V nastavitvah klik na ASPI in na CD enoto :)

Enjoy!

Se nekaj. Testiral sem hitrost. Catalyst rula!

Catalyst: predzadn komad na CDju: 29X hitrost - 23sek

VS.

dBpowerAMP: ??X hitrost - 39 sek

I like Testing :D

LP,
DeLuX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeLuX ()

Boky ::

DeLuX z kaksni nastavitvami si enkodiral z AC? Jaz ce kodiram z AC-jem dam na VBR in maximalna kvaliteta.

Moras upostevati da dBpowerAMP uporablja lame za enkodirat v mp3, AC pa uporablja xingov codec.
Zanimivo, da dBpowerAMP brez vmesnega wav fila pocasneje enkodira(testiral sem z -r3mix nastavitvami) kot recimo kobinacija audograbber ali eac(za rip) + lame 3.92, prav tako z -r3mix nastavitvami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

Gandalfar ::

Mogoce obstaja _dober_ razlog zakaj underground scena uporablja EAC+LAME za enkodiranje svojih releasov, glede da imajo oni na izbiro cisto vse mozne enkoderje in ripperje ...

just a thought..

DeLuX ::

boby, nc nism nastavlu pr ACju. 128kbit...
pr powerAMPju pa sm nastavu tud iz defolt 192 na 128.

LP,
DeLuX

MadMax ::

Mogoce obstaja _dober_ razlog zakaj underground scena uporablja EAC+LAME za enkodiranje svojih releasov, glede da imajo oni na izbiro cisto vse mozne enkoderje in ripperje ...

Razmerje med kvaliteto in hitrostjo.

Obstaja boljše.
Obstaja pa tudi hitrejše.
Zadevi sta si nekako obratno sorazmerni...

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

iration ::

"Oh, c'mon, c'mon, kaj tolk cajta dela?!?!?! te mp3je bi moral imeti narejene ža pred eno minuto!!!! kakšn drek od codeca!!! nimam cajta ceu lajf da naredim tele mp3je!!"

:\
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za ripanje cd-jev?

Oddelek: Zvok in slika
293920 (3382) BaRtMaN
»

Kater program za delanje mp3-jev?

Oddelek: Programska oprema
111841 (1732) Zzzzzzz

Keri program za delanje MP3jev

Oddelek: Programska oprema
111044 (820) whatson
»

Ker MP3 encoder priporočate

Oddelek: Zvok in slika
191401 (1116) VASkO
»

LAME odreze visje frekvence? HAH!

Oddelek: Zvok in slika
191709 (1418) TheJack

Več podobnih tem