» »

Macromedia Dreamweaver MX

Macromedia Dreamweaver MX

darh ::

Izšla je nova verzija.... je že kdo preizkusil ?

vaši komentarji ?

pohvale, pripombe ?

sam še nisem dal gor... ni časa.. ko pa bom pa sledi review 8-)

lp,x
Excuses are useless! Results are priceless!

dukedl ::

na prvi pogled enak predhodniku(4.0), fajn da lahko izberes novo okolje ali pa "staro"(torej plavajoce toolbare)..lazje je pisat rocno kodo ker ti program poda namige za kar hoces napisat, pri predgledu baz zdej vidis tudi tabele in fielde...snippletsi so super...itd itd
lp dukedl

mh8759a ::

mah čist vse so pomešal..dal sem ga gor, ga hotu uporabljat, potem pa ugotovil, da vse naredim z staro verzijo isto.

edino za ASP.NET ga je bolje uporabljat kot pa VS.NET, ker VS.NET(oz. prej posamezni Visual InterDev) nima tako enostavno urejeno za izdelavo upor. vmesnika spletnih strani kot Dreamweaver.

lp
Marko

Ziga Dolhar ::

Hmm, men nekaj teži ta stvar.

Recimo, da pišem kodo na roke... tabelo s tremi stolpci in pol še ene par tabel notr vržem. In ko potem v "vizualnem" okolju urejam, recimo označim tabelo, pa spremenim kaki atribut, v code viewu kodo "premeče", ni več lepih zamikov, ampak nekaj bolj, nekaj manj zamaknjeno. Zoprno. Sem poskusil z raznimi kombinacijami pod "indent" nastavitvami, pa nič pomagalo. Kaj me reši tega? :]

(zamike delam s tab-om)

mh8759a ::

jaz mam nastavljeno brez zamikov. To mi je pri HTML kodi najbolj všeč, poleg tega precej prišparaš na velikosti fajla. Nekako eksponentno raste število kb za presledke in tabulatorje z velikostjo fajla(resnične vsebine). Sam sem nekako ugotovil, da recimo že pri 20 kb fajlu je od tega 3-4 za prazen prostor, če je vklopljeno indentiranje.

lp
Marko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim mnenje programerjev VB 6.0 oz. VS.net

Oddelek: Programiranje
61363 (1363) sverde21
»

Visual Basic, C#, C++, razlike... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
12212480 (10151) 64202
»

Dogodek Študent je Car - v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
638844 (7947) Fury
»

Kako se izdelujejo taksne strani v ASP?

Oddelek: Izdelava spletišč
291876 (1502) njok
»

Najboljši programski jezik za dinamičen html

Oddelek: Izdelava spletišč
443286 (2650) frenk

Več podobnih tem