» »

Et problem!!!!pm

Et problem!!!!pm

x4en0n ::

Zdravo!


Imam en problem. Instaliral sem igro et in nato še patch 2. 60b... Sedaj ko grem v igro pa stisnem na server pa server info mi kaže da server deluje na 2. 60b ko pa grem noter pa me ven vrže češ da nimam prave verzije! U pick0 mate*** da bom po*!

Ko pa grem čez xfire v en server katerega mi v et sploh ne kaže pa je tudi na 2. 60b verziji pa gre :s:ss
  • polepsal: Mavrik ()

x4en0n ::

oz. nemorem samo na ETpro serverje na verziji 2.60b ... na druge serverje pa lahko ki so tudi na 2.60b :S:S:S

x4en0n ::

ok ... sem jaz to na novo gor postavo in mam še en problem 8-O;(( Ko grem v igro mi ne pokaže nobenih serverjev .... ne na navadnem pa ne na 2.60b verziji ... enostavno noče :S ... No pa grem čez xfire not v en server ... pa mi napiše da je nekai narobe z nnekim GOIDOM al nekaj takega ... bom podrobneje bol pol napisal saj zdaj trenutno nimam ET-ja gor inštaliranega. Ve kdo kaj je problem ? se mu je zgodilo kaj podobnega ?

x4en0n ::

ok sem rešil ... sicer čudno ampak je šlo ... samo defragmentiral sem disk tak da je blo skoraj vse modro :P pa belo ... pol pa reinstall pa je blo

x4en0n ::

no ampak imam še en problem ... in sicer v configu (imam od enga:P) imam nekje izklopljene te zvoke ko jih nardis recimo v55= Bye! v54= Hi! ipd... ali ve kdo komando za tole vklopit ?

MadMicka ::

http://4newbies.planetwolfenstein.games...

Kle si mal preber, piše vse, kar rabiš vedet.

Sicer pa tuje confige notri tlačit, ne da bi vedu kaj kej pomen, nima glih smisla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109379215 (5294) Superboyy
»

Wolfenstein

Oddelek: Igre
6766 (545) koro13
»

Katero igro igrati

Oddelek: Igre
6982 (837) x4en0n
»

Wolfeinstain ET - LINUX !

Oddelek: Igre
322105 (1658) WamPIRe-
»

Ko igram enemy territory

Oddelek: Igre
221264 (1006) m4trix

Več podobnih tem