» »

katere slušalke kupiti

katere slušalke kupiti

st0jko ::

Kupujem slušalke. Trenutno se nagibam kakim 5.1 ker veliko gledam filme in nadaljevanke na računalniku. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje z različnimi proizvajalci 5.1 slušalk. Kakega ustrtezno podkrepljenega predloga za navadne-stereo slušalke se tudi ne branim. Sem pa finančno omenjen na 100€.

Hvala.
keks?

mat5 ::

moj predlog za stereo: Senheiser HD210 v BigBangu za 20 €; Slušalke so zaprtega tipa in proizvajajo odličen zvok tako v špilih, kot filmih in mp3. Pravtako se odlično prilegajo ušesom(ovalna oblika); tako da tudi po več urah uporabe ušesa ne trpijo. Res pa je, da 5.1 slušalk še nisem probal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mat5 ()

st0jko ::

nobenih drugih izkušenj?
keks?

tilinho20 ::

Kupujem slušalke. Trenutno se nagibam kakim 5.1 ker veliko gledam filme in nadaljevanke na računalniku. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje z različnimi proizvajalci 5.1 slušalk. Kakega ustrtezno podkrepljenega predloga za navadne-stereo slušalke se tudi ne branim. Sem pa finančno omenjen na 100€.

Hvala.

5.1 slušalke.:))

deadbeef ::

jaz uporabljam Razer Piranha in sem zelo zadovoljen, slušalke majo res dost bass-a, zelo definiran zvok, odlične. Mel sem tudi Logitech precision gaming headset 1 dan pa sem ga takoj vrnil, nobenih basov, zvok zanič, neudobne. Ko pridejo Razer Megalodon 7.1 vn bom vrjetno nabavil te.

miko 55 ::

akg dj series
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5411097 (10154) jasa123434
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
272813 (2315) Bananovec
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
232236 (1782) perac
»

Nakup slušalk in zvočne

Oddelek: Kaj kupiti
292446 (1862) cinkaCR7
»

Katere GAMING slušalke kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
294150 (3557) Yohan del Sud

Več podobnih tem