» »

novice zgoraj v sivem okvirju.

novice zgoraj v sivem okvirju.

maxum ::

sem prepričan da nisem edini, ki ga novic zgoraj motijo, kadarkoli z miško ponesreči premaknem čez novice mi pol ekrana prekrijejo, čeprav tega ne želim, prosim če odstranite to opcijo :)
hvala

ReBi ::

Res je precej nadležna reč...

davco17 ::

Lahko bi se pa odprlo samo ko bi pritisnil na Zadnje novice na desni strani tam kjer že sedaj piše :)

Gandalfar ::

zadeva ima kar dolg delay tako da moras misko dejansko gor drzat. Ce gres samo cez (razmeroma normalno hitro) se ne pokaze.

Kateri brskalnik ti dela tezave?

maxum ::

hvala za odgovor:)
ni problem v brskalniku. v obeh ;) je isto!
včasih le gledaš po strani, pa za sekundo ustaviš roko in ravno tam se znajde miška že ti pol zaslona pokrije potem pa še čakaš 2 sekunde da izgine :(
sem prepričan da nihče ne bo imeln nič proti če to odstranite :)
oz. le ob kliku da se bi odprlo :)

sploh pa vsi že preberejo novice na orvi strani in ni potrebe da se še vedno vsiljujejo tisti članki, za katere sem prepričan ste porabili precej časa :)
hvala
lp

strictom ::

Čist na desnem robu kjer je napis "Zadnje novice" še vedno ni delaya. To je blo omenjeno že mesece nazaj.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Opkow ::

Meni tudi moti okvir z novicami, ker mi cisto nic ne koristi. Samo najeda, ko grem pomotoma cez. :(

tomaz- ::

ja, pa je res mal moteče, se je tud men že parkrat zgodil...

opeter ::

Mene moti edino to, da bi lahko Flash imel nastavljeno "transparency" oz. da se Flash reklama ne bi videla prek DIV-a, ki odpira novice. Drugih problemov nimam.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Good Guy ::

zarad teh 5 sekund v kteri se zadeva pokaže in izgine ne boš umrl..
čeprov je zadeva čist neuporabna(neopazna, opazna sam takrat ko ponesreč klineš nanjo)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ender ::

Mene zadeva tudi moti, tako zaradi odpiranja, kot zaradi samega premikanja (kadar nekaj berem, želim, da je stran statična; zaradi tega tudi običajno brskam z izklopljenim flashom, in brez GIF animacij).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

kixs ::

Se mi se ni zgodilo, da bi po pomoti kaj skocilo iz novic. Pa uporabljam tako max kot v oknu Firefox-a.

blackbfm ::

Mene tut moti, sej sm že napisu to ke v pritožbe nevem kdaj samo noben nič ne jebe. Meni se stalno odpira, ker skos skačem po zavihkih in zaznamkih pod addressom. Krneki, dej res to skenslite čiz je brez veze. Novice itak vidiš na prvi strani ko prideš na slo-tech.

Najbolš bi blo v anketo dat če se te novice zgoraj odstrani al se jih:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

netanyahu ::

Stvar je res nadležna. Jaz sem si naredil Greasemonkey skripto, ki odstrani zadnje novice.

// ==UserScript==
// @name No fresh news (slotech.com)
// @description Removes fresh news box from slo-tech.com.
// @include http://slo-tech.com/*
// ==/UserScript==

GM_addStyle("#fresh_news_title, #fresh_news, #fresh_news_all { display: none; }");
//GM_addStyle("#head { display: none; }");

Shranimo v datoteko nofreshnews-slotech.user.js (važna je končnica .user.js) in odpremo v Firefoxu, ki ima nameščen Greasemonkey. Če odkomentiramo zadnjo vrstico, se skrije celotna glava, vključno z bannerjem.

maxum ::

a zdaj bi pa uporabniki skripte vstavlali v brskalnike, ke admin noče odstranil ene vrstice iz foruma?...mislim da je dost folka reklo d ne želi nadležnih zadev zgoraj...moje mnenje;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech - kako blokirati nadležne uporabnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9610488 (6735) jype
»

Slo-Tech userscripts

Oddelek: Izdelava spletišč
174960 (2412) jype
»

Nova funkcionalnost na Slo-Techu: socialna omrežja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
15732852 (25789) CaqKa
»

Slo-Tech v Operi 10.60

Oddelek: Slo-Tech
6984 (731) neres
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744061 (25927) Ziga Dolhar

Več podobnih tem