» »

Pomoč

Pomoč

Timx ::

Lp, vsem jaz mam en velik problem. Vedno ko v šoli pišemo test, naj bo to fizika, kemija, lum pisem test brez strahu samozavestno, torej sem prepričan v svoje znanje. Ko pa pišemo matematiko, pa kljub temu da vse znam rešiti, doma in v šoli ko vadimo, na testu nic ne znam. Da malo opišem; prvih 10 min mi koncentracija povsem pade, začnem pozabljati razne formule, ne vem ubistvo kaj delam, potem to mine in začnem pisat test dokaj normalno, s tem da mam ves čas v mislis da ne znam in potem imam temu primerne tudi rezulatate, torej ocene in postajam površen, pri najlažjih primerih delam napake da te kar mine ko vidis test, pri tezjih imam pa zmeraj vse prav. Zato se mi zdi da problem ni neznanje ampak, je problem moja psiha. Tk btw, drgac sm cist normaln :d

Tako, če ime kdo kakšen nasvet kaj bi bilo dobro narediti pred testom, z idejo le na plan.


Hvala, za nasvete že v naprej.

___ ::

več vaj naredi za matematiko....potem bo vseen tud če formul neboš znal ker boš naloge reševal avtomatsko


lp

p0ki ::

ja jst sm bil tut površen v srednji šoli pr matematki in pomaga da delaš več vaj da pač se učiš vadiš tut če znaš.... jst sm izbral sicer drugo skrajno alternativo in pač nisem hodil več k matematki :) kar ti pa ne priporočam
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

rdecaluc ::

lje kot pomoč za enačbe in podobno .. priporočam ti da si na zečetku na test napišeš vse enačbe .. da potem nebo težav. Drugače pa vaja dela mojstra .. resnično.
Est modus in rebus. ,typos

gregor_m ::

Zanimivo jaz imam podoben problem z ekonomiko poslovanja, na FRI. Sicer pisat še nisem šel nikoli, toda ko se učim ne znam niti ponoviti zadnji stavek (oz definicijo), ki sem ga ravnokar 2x prebral. V glavi preprosto nastane "praznina". Upam, da bo v ponedeljek, ko pišemo adrenalin zbistil glavo.

echo ::

Mogoče bi se lahko s tem pomagal.
Fenomen binauralnih tonov

Pred kontrolno lepo slušalke na ušesa, da ti naštima možgane na tapravo frekvenco

Timx ::

Mogoče bi se lahko s tem pomagal.
Fenomen binauralnih tonov

Pred kontrolno lepo slušalke na ušesa, da ti naštima možgane na tapravo frekvenco



Tole mi je ful pomagalo 8-O ne vem kk sam mi je, to je glavno, 2 ure sm delu lahk nemoteno skoz primere.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere nove slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
113356 (3087) bambam20
»

Pravilno resena naloga tockovana z 0 tockami (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7611563 (8473) prenasalec
»

neznam računat

Oddelek: Šola
252215 (1465) coldman
»

Kako imeti rad šolo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
605685 (4357) Tear_DR0P
»

"Podvigi"

Oddelek: Loža
141469 (1262) 3LeR.

Več podobnih tem