» »

Nokia N95 ali SonyEricsson G900 ali...?

Nokia N95 ali SonyEricsson G900 ali...?

Slo-One ::

Sem pred nakupom mobitela in trenutno izbiram med tema dvema.

 G900

G900



 N95

N95



Toraj kakršnikoli predlogi, za katerega se naj odločim? Na dan z njimi.
Če pa ima kdo kakšen boljši predlog za mobitel v rangu do 320€ pa naj pove. Pa prosim brez naročnin.
Sem pa iz Maribora, tak da predaleč me ne pošiljat. Do Ljubljane najdlje :)) .


Hvala za odgovore.
  • spremenil: Slo-One ()

BladE_ ::

Kaj pa pričakuješ od telefona? Za kaj ga bos uporabljal ?

Urc ::

Pomoje se bolj splača SE, če izbiraš med tema dvema telefonoma. N95 je že stara roba, je pa res da ima Nokia GPS za razliko od SE. Povej najprej, kar je bilo napisano en post gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

Slo-One ::

Rad bi imel čimbolj prakičnega, wifi mora imet to imata. Pa da je ''vzdržljiv'' da se ne kvari. Pa čimveč aplikacij. Mobitel ne rabim za nič konkretno resnega.

tx-z ::

Prviga ne kupvat. Prejle sm ga meu v rokah, pa ne vem a je to sam un točn model biu tok zanč, al so dejansko vsi. V glavnm k pišš sms ma odzivnost k en 5Mhz računanlik k ma inštalirano visto.:\
tx-z

MadMicka ::

Edino, kar N95 nima in kar me malce moti, je qwert tipkovnica. Ostalo ne vem, kaj bi še lahko zadeva imela. Morda touch screen..btw: voice command je sicer že stara zadeva, ampak ko se enkrat navadiš, ne greš več na gsm brez tega..

Slo-One ::

Ah ja za N95 imam ko jo prejmem... (ja naročil sem jo 8-) ) ... si dokupiti neoriginalno 1800 mAh baterijo. Ali mislite, da bi se to splačalo in koliko vzdrži baterija na idle in koliko pri uporabi (navadna seveda) .

LuGi ::

Pr normalni uporabi 4 dni

Slo-One ::

Baterijica


A mislite, da bi takšna baterija šla v navadno N95ko, ker se mi hudo dopade. Da bi delalo to en tedn za spremembo.

MadMicka ::

Kje si vidu "prenosnika", da ti baterija zdrži en teden? >:D Jaz polnim tam 2 do 3 krat na teden, pa če imaš polnica tudi v avtu, res ni problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Slo-One ::

No sej ne ampak zanima me če je možno imeti kakšnop rahlo močnejšo baterijico, takšno možno tudi neoriginalno v svoji N95ki. :)

tempoFlow ::

Jaz bi se raje držal originalne baterije, saj ti neoriginalne lahko hitro povzročijo probleme: pregrevanje, hiter upad kapacitete, ipd.
Po mojih informacijah v N95 ne gre večja originalna baterija :(.
Je pa pri moji normalni uporabi (pogovor 30-40 min, 20 min surfanja, malo GPS navigacije dnevno) zdržala baterija tam nekje 3-4 dni.
Je pa telefon, ki se ga splača imeti - jaz z njim nisem imel popolnoma nobenih problemov.

Slo-One ::

Drugače pa še ena stvar, glede na mnenja ki sem jih slišal. A pozna kdo kakšen kvaliteten ovitek za nokio, da je nebom počohal kr prvi dan. :D

Slo-One ::

Evo imam mobitel, ko sem updejtal FW na 30.0 verzijo mi je jezik v angleškega ''zaebalo'' pa ni nikjer slovenskega. Help ! :8)

Pozabite kaj sem rekel. Vse dela :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Slo-One ::

Jooj kaj naj naredim. Real PLAYER mi ne želi predvajati datotek preko interneta. Ko grem na kakšno stran se mi real player zažene potem pa se povezava po minuti prekine in noče delat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

n95 - vzdržljivost baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
858503 (5394) PrimozR
»

W960i, N95, E51, SGH-G810 - komentarji?

Oddelek: Mobilne tehnologije
234604 (4290) Dr_M
»

E51 ali N95?

Oddelek: Mobilne tehnologije
162045 (1618) Reaper
»

Sony Ericsson W960i ali Nokia N95 8GB ali raje kateri drugi?

Oddelek: Mobilne tehnologije
242679 (2288) strictom
»

Sony Ericsson p1i ali Nokia N95 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
154177 (4177) Cveto

Več podobnih tem