» »

V kateri mapi se nahaja e-pošta?

V kateri mapi se nahaja e-pošta?

vitamincek ::

Virus mi je popolnom onemogočil zagon Widowsov XP, tako, da podatkov na sistamskem disku lahko pridem le z botanjem preko USB KLjuča (BOOT LINUX). Večina podatkov sem že arhiviral na drugi disk. Ostala mi je le še elektronska pošta za arhivirati. 8-O
Kot odjemalec za pošto uporabljam program Outlook 2003. Zanima me v kateri mapi (podmapi) se nahaja vsa pošta (INBOX, PREJETO)in ali lahko tudi preko Linuxa imam dostop do omenjene e-pošte?:\
vitaminček

t3hn0 ::

outlook 2007 ima te zadeve shranjene v datoteki:

X:\Documents and Settings\<uporabnik>\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\Outlook.pst
^.^

gruntfürmich ::

piše ti tam, ko daš možnost za spremembo hrambe mape.
mislim da če tisto spremeniš, ti bo vso pošto vrglo na novo lokacijo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

t3hn0 ::

ja ce ma onemogocen boot windowsev, potem bolj dvomim da bo spreminjal kaksne nastavitve :D
razen ce das repair windows
^.^

Silvano ::

Outlook 2003 :

C:\Documents and Settings\IME UPORABNIKA\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silvano ()

ttommy ::

V kateri mapi pa najdem pošto od Thunderbirda?
Gamer

Jakka ::

C:\Documents and Settings\username\Application Data\Thunderbird

Na tak način deluje veliko programov. V mapo Application Data shranjujejo svoje nastavitve.

vitamincek ::

Včeraj sem preveril mapo outlook.pst, kjer naj bi bila shranjena vsa pošta (350MB). Mapo sem želel skopirati na drugi disk vendar mi je vsakič javljalo: Could not write to /mnt/win_d/Outlook.pst. :'( Še vedno prihajam do podatkov preko bootanja Linuxov na USB Ključu.
Kako bi lahko omenjeno mapo s pošto skopiral na drugi disk in se končno lotil formatiranja diska in naložitve novih oken?8-O
vitaminček

dejansan ::

lahko pa si narediš malo več dela :D

disk priklopi v en drug comp, ga počisti nesnage in lahko tam probaš prenesti še to kar rabiš, če pa ne bo šlo pa ga samo počisti nesnage in potem kot je že nekdo predlagal repair lahko kar kompletnih winsow ali pa kakšen fixboot iz repair console pri inštalaciji win. si že probal

a si imel kakšno geslo ob uporabniškem imenu slučajno
dejansan

vitamincek ::

Žal lahko glede gesla v oknik odgovorim pritrdilno. Pri vsakem zagonu windowsov sem se logiral z geslom. Verjetno je zato zaščitena mapa. Kaj bi se dalo zadevo rešiti preko Linuxov ali bom moral vseeno zagnati repair Windows in nato reševati preko tega?:(
vitaminček


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132566 (2318) chrush
»

Outlook se kar ugasne in se ga ne da več ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
82509 (2416) zlopi
»

Microsoft Outlook

Oddelek: Programska oprema
131554 (1363) ABX
»

Microsoft Outlook XP pro težava

Oddelek: Programska oprema
51471 (1407) voda
»

Kje so e-majli?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51061 (972) SubOrbit

Več podobnih tem