» »

Dell Recovery

Dell Recovery

dire ::

Zanima me kaj je in čemu služi particija Recovery na Dell prenosniku, ki ga kupiš pri siol trio paketu?

Samson ::

Samo ime recovery pove, da je gor ze postavljen sistem, katerega se uporabi kadar se sistem zapaca oz. pokvari do te mere in ga nemores uporabljat. Ko prevozis obstojeci sistem z tem recovery imas zopet cisti sistem kakor ob nakupu...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

dire ::

..kaj pa, če v primeru, ko je na tem pc vista basic in jo vržeš dol in daš recimo gor xp...a potem velja isto?

MTB ::

Ne. Na recovery particiji je pač original sistem, ki si ga dobil ob nakupu.

mrhovina69 ::

mene pa zanima,če lahko uporabiš recovery na drugem računalniku in ali ima kake stranske učinke?
moj podpis!

bluefish ::

lahko pa to particijo tudi izbrišeš, če si prepričan, da tega ne potrebuješ. Vsekakor Vista Basic ni preveč koristna.

@mrhovina69: nekateri proizvajalci omogočajo, da vsebino te particije zapečeš na DVD. Ti pa ne koristi prav veliko, saj so ti sistemi vezani na določen računalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mtosev ::

lahko pa to particijo tudi izbrišeš, če si prepričan, da tega ne potrebuješ. Vsekakor Vista Basic ni preveč koristna.

@mrhovina69: nekateri proizvajalci omogočajo, da vsebino te particije zapečeš na DVD. Ti pa ne koristi prav veliko, saj so ti sistemi vezani na določen računalnik.

pri Dellu dobis recovery diske. 6cd/dvd je prislo poleg mojega Della. ce zbrises recovery particijo instant recovery ne dela. manualno uporabis prilozene medije c hoces spet instalirat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dire ::

Torej....jaz zbrišem disk c...in na njega naložim xp-je.Particijo, kjer je recovery ne tikam in ko hočem dati gor nekoč..a sem siguren da nikoli..visto basic, mi ob pomoči original inštalacijskega cd-ja ta particija služi za inštalacijo????

hotacid ::

Dell Windows Vista Recovery from Factory image

Start the computer.
As the computer starts, press the F8 key until the Advanced Boot Options menu appears on the screen.
Press the (Down Arrow) to select Repair Your Computer on the Advanced Boot Options menu, and then press Enter.
Specify the language settings that you want, and then click Next.
Log in as a user who has administrative credentials, and then click OK.
Click Dell Factory Image Restore.
In the Dell Factory Image Restore window, click Next.
Click to select the check box for Yes, reformat hard drive and restore system software to factory condition.
Click Next. The computer is restored to the default factory configuration.
When the restore operation is completed, click Finish to restart the computer.


Zivjo!
Jst hocem naredit ta recovery, da mi nazaj povrne notesnik tako kot sem ga dobil, z visto in programi. Sledim tem navodilom, vendar pridem do tezave ko pridem do tocke "Click Dell Factory Image Restore." Te opcije zal nimam na izbiro... Prosim za pomoč, kako naj naredim recovery, da bo nazaj kot je bilo. Najlepsa hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203643 (3130) CaqKa
»

Kako spet zbootat recovery particijo na Dellu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231778 (1541) nodrim
»

Kje dobit Windows Vista?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151906 (1676) amigo_no1
»

Toshiba HDD recovery

Oddelek: Pomoč in nasveti
51224 (1158) fosil
»

Formatiranje Dell 1520

Oddelek: Pomoč in nasveti
9938 (895) janwoolf

Več podobnih tem