» »

Amd 3700+ 64 vs P4 cca 3000Mhz

Amd 3700+ 64 vs P4 cca 3000Mhz

Hoden ::

Živijo. Zanima me kaj se mi bolj splača kupiti. Amd - ja z 64 bitno tehnologijo ali pentium 4?

Zanimajo me prednosti in slabosti enega in drugega.


LP

Blinder ::

Mal si lahko na wikipediji pogledas. Pol še kaki athlon64 vs pentium4 review, benchmark. Glavno pa je cena, po kateri jih uspes dobit. Enojedrni athloni so manj € vredni kot pentium 3ghz..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Blinder ::

Pa neb raje nekaj sodobnega z podporo ddr2 ramu in pcie graficni?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Hoden ::

Jah plošča ki jo mislim zraven nobaviti res podpira samo ddr, vendar pcie pa podpira tako da tukaj ni problema. Je pa tako da je računalnik ugoden, pa še mojega starega se ob tem znebim. Tako je da sam ne rabim računalnika za igrice, zato mi pač ni niti toliko važno kako močan in z kolikšno hitrostjo deluje, vendar je cena ugodna in svojega se znebim ki je že res zastarel :)

LP

jan01 ::

amdjev 3700 je veliko hitrejši in hladnejši...

mesoreznica ::

Vzami 3700+.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Pyr0Beast ::

3700+
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Blinder ::

Ma za 30€ dobis ze plosco za lga775(intel), celeroncki serije 400 stanejo glih nekaj podobnega kot pentium4 3.0, ddr2 ram je cenejsi.., gor priklopis sata disk... Pa isto zmogljive grafične so na pcix cenejse kot na agp.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

opeter ::

Povej znesek, kolikor mislit plačat za tistega Athlona + matično oz. Pentiuma 4 + matično. Ker je verjetnost, da bi lahko za enake (male) denarce dobil modernejšo osnovo, ki bi bil dosti hitrejše od zgoraj naštetega.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Hoden ::

Sem kar nabavil 3700+ z MSI k8n neo4 plato. Dal sem 70€. Imam pa 1 gb ram, in 80gb disk. V ceno sem dal mojega starega amd ja (1600) in sicer samo plato procesor in grafično. Tako da nakup se mi je splačal, saj na trenutno stanje želja, potreb in denarja, mislim da nebi mogel boljšega dobit. Res pa je da plata podpira smo ddr. Drugače podpira tudi sata, pci-e, raid, podpira dual core... vse, samo pač ddr me malo moti. Jo bom pa poslusil prodati ter kupiti nekaj novejšega. Bom videl kako bo božiček radodaren:)

Zanimala pa me je predusem primerjava v hitrosti med amd-jem ter intelom. Pač nekatiri pravijo da ga ni čez P4, zato pa sem hotel vedeti če se lahko ta procesor primerja z intelovim.

Zanima me pa še to - kje lahko preberem kakšen direct x podpira moja grafična (geforce 7300 GT)?


LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
432569 (1953) Zheegec
»

Kupujem nov PC, potrebujem pomoč pri izboru grafične in zvočne kartice, hladilnika...

Oddelek: Kaj kupiti
411991 (1485) PrimozR
»

smiselnost navijalnega compa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1106355 (5036) pinx
»

Slabosti in prednosti AMD 64 in Pentium-a 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
804766 (3693) tiborrr
»

Pomoc pri sestavljanju malo mocnejsega PC sistema!

Oddelek: Kaj kupiti
151166 (967) Racunalnik

Več podobnih tem