» »

Itak džabest! - novo

Itak džabest! - novo

Dr_M ::

Bistvena razlike je tudi to, da so pri simobili telefoni praviloma zaklenjeni, pri mobitelu pa ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

T_F_7 ::

zame ta razlika ni toliko bistvena...

Dr_M ::

Zamenji operaterja, ce te to tako moti.
Jaz imam raje odklenjen telefon, pa tudi ce je 30€ drazji (to je tista razlika, za katero bi dall za odklep).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jan987 ::

200EUR ga dobiš iz Italije odklenjenega.

KTr1sk ::

Jaz imam džabest paket in me zanima ali je možno da imam še eno dodatno številko, da bi bil naročnik dveh številk (dodatno št. bi dal starejši sestri--zato se mi gre). Če kdo kaj ve preden vprašam na mobitel, hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Dr_M ::

Ne, samo eno stavilko imas lahko. Sem ze jaz spraseval.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bistri007 ::

Tomaž:
Jaz imam džabest paket in me zanima ali je možno da imam še eno dodatno številko, da bi bil naročnik dveh številk (dodatno št. bi dal starejši sestri--zato se mi gre). Če kdo kaj ve preden vprašam na mobitel, hvala

Lahko imaš na eni SIM kartici dodatno številko (ALS). Lahko pa imaš kot fizična oseba več naročniških razmerij, vendar Itak paket imaš lahko samo en.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bistri007 ()

BCSman ::

Kaj če grem sklenit naročniško razmerje na džabest lahko dobim samo novo sim kartico ali moram obvezno še kak telefon nabavit?
Mogoče kdo ve, če bodo kake nove telefone v rangu do 100EUR na dve leti vezave dal v prodajo? Ker to kar je zdaj je zelo bogo, še c510 je zmanjkal, corbita pa so zelo podražili od decembra.

zee ::

Nobenega telefona ni treba nabavit. Ce si ze narocnik, ni treba menjat niti SIM kartice.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

chucki ::

Sem zasledil na facebook, da pridejo neke spremembe v paketu, baje bo objavljeno danes?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Cooper ::

Na hitro:

Džabest 250 - 12€
Džabest 2000 - 20€
Džabest 3000 - 26€
+ brezplačni pogovori med Itak uporabniki.

Paketi so brez priključne takse, prehodi med Itak paketi so brezplačni.

francek1 ::

Ko jih jeb...; k Mobitelu ne grem nikoli več! Mi je bila dovolj šola tedaj, ko so nam znižali paket iz 1GB na 100 MB. Ciganija! Čez Bob ga ni.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

wini ::

3000 kot 3000 enot mesečno?

šernk ::

Glede na to spletno stran da. http://www.svetidej.com/informacije/mob...


paket 250 (400 ali 500 če bi bil bi ga že jutri vzel) so postavili tako nizko da se ti nikakor ne splača it nanj (zelo malo sem telefoniral ta mesec pa imam 130min pogovorov, ko naberem smse in prenos podatkov sem pa že na 250). Torej če praktično nič ne uporabljaš mobitela potem je paket 250 super, drugače si pa že obsojen na paket 2000, ki je 1€ dražji od zdajšnjega džabesta. Torej zato, da se rešim omejitve pri prenosu podatkov bi moral doplačat še 1€. LOPOVŠČINA!

predvidevam da lahko ostanem na klasičnem džabestu za 19€ do nadaljnega. je sicer manj ugoden od džabest 2000, ampak ker uspem preživet brez težav z 100MB podatkov, se mi ne splača 1€ doplačat. Morda se mi bo pa sedaj splačalo preklopit na trio paket pri siolu in vključit še telefon.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

chucki ::

:)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

CaqKa ::

Dr_M ::

Tus je hardly konkurenca..

hojnikb ::

z njihovimi nategunskimi potezami res.
Če bi mobitel vkjučo več enot v svoj starter paket (recimo 500-750) potem bi bil še mogoče zanimiv..
#brezpodpisa

hojnikb ::

heh zanimivo da se je mobitel znebil unlimited sms-ov. Nekaterim to ziher ne bo po všeč :))
#brezpodpisa

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

heh zanimivo da se je mobitel znebil unlimited sms-ov. Nekaterim to ziher ne bo po všeč :))

Ne so še zdaj. Dabest + petka. Neomejeno smsov.

cen1 ::

Edina dobra stvar pri 250 je to da je za vsa omrežja.. ampak količina je pa poraz. :/

A ni Itak 2000 proti staremu đabest v bistvu slabši in še 1€ dražji? Wtf

hojnikb ::

M-XXXX je izjavil:

hojnikb je izjavil:

heh zanimivo da se je mobitel znebil unlimited sms-ov. Nekaterim to ziher ne bo po všeč :))

Ne so še zdaj. Dabest + petka. Neomejeno smsov.

this is where you're wrong my friend..
Storitev Petka ni na voljo naročnikom paketov Džabest 250, Džabest 2000, Džabest 3000, Itak in Itak Plus.
#brezpodpisa

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

hojnikb je izjavil:

heh zanimivo da se je mobitel znebil unlimited sms-ov. Nekaterim to ziher ne bo po všeč :))

Ne so še zdaj. Dabest + petka. Neomejeno smsov.

this is where you're wrong my friend..
Storitev Petka ni na voljo naročnikom paketov Džabest 250, Džabest 2000, Džabest 3000, Itak in Itak Plus.

Imam občutek, da govoriva o različni stvari?

http://www.mobitel.si/Storitve/Petka.as...

V promocijskem obdobju od 1. 10 .2012 do vključno 30. 6. 2013 Petka vključuje povečane količine: 600 minut v druga slovenska omrežja, neomejeno uporabo sporočil* SMS/MMS in 1.948 MB paketnega prenosa podatkov. Datum veljavnosti porabe povečanih količin je do 30. 6. 2013*

Do 30.6.2013 so povečane količine, od takrat naprej pa naj bi bile normalne (itak dabest + petka) nanese
1000 minut v mobitel omrežja
500minut v druga omrežja
neomejeno smsov
1000MB prenosa

Razen če mislijo čisto petko skenslat? Sam tega nisem pa nikjer zasledil...

PS: da se popravim: itak dabest + petka= neomejeno SMSov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

hojnikb ::

petka velja samo za star paket. Nov paket pa nima več unlimited sms-ov (vsaj tak zgleda), ker se ga ne da več kombinirat z petko
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

petka velja samo za star paket. Nov paket pa nima več unlimited sms-ov (vsaj tak zgleda), ker se ga ne da več kombinirat z petko

Tako je!

šernk ::

Ubistvu je džabest 2000 slabši od paketa 2013 ki je bil za novo leto kjer si dobil 2013 enot za 20,13€. Razlika praktično le v tem da tisti paket lahko imajo vsi ne le do 31. Leta.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

hojnikb ::

džabest je bil itk top v svoji prvi iteraciji, ko si za ~15€ dejansko neki dobu...
vsak paket je step backwards se mi zdi..
#brezpodpisa

dejanslo ::

No, resno, kaj pa je narobe z 2000/3000 (age limit aside. Kdor si pri 32ih ne more privoščiti nekega paketa, ga najbrž tudi ne rabi)?

Fora je, da so za*ebali s prazničnim in pomladni 2013. Mene, in kolikor vem tudi veliko drugih uporabnikov, so imeli na Itak đabest s 100MB prenosa, ki dandanes z nekim pametnim telefonom pač ni več dovolj (naj opomnim, da je itak bil paket za mlade, ki so željni novih tehnologij in storitev, ki so jim tudi "za đabe" omogočene). Uvedli so najprej praznični, nato pa pomladni paket (torej 2 paketa!), ki sta oba predstavljala dobro ponudbo glede na trg storitev, vendar so ob tem zahtevali (vsaj za praznični, za pomladni nvm) skoraj 30EUR "takse" za menjavo paketa. Insane. Verjetno pa so vedeli, da bodo čez 6 mesecev uvedli to, upam. Anyway, zato sem tudi jaz (ker pač sem mislil, da je to to do 2014) presedlal k drugemu ponudniku, kjer za teh 20EUR dobim več (nisem vezan), kot bi sedaj na novem 2000 paketu. Pač, fail - upam, da je lesson learnt za naslednja leta. Čeprav sem po več kot 10ih letih na Mobitelu nad kvaliteto storitev novega ponudnika razočaran, ne vem, če bom šel nazaj, ker pač pri moji dragi (ena in edina lokacija) ta novi lovi boljše, kot Mobitel. In tako se izgubi stranke, ki so pri naročniških storitvah (vsaj eden izmed) glavni(ih) vir(ov) prihodka. Ne vem, baje se učijo to na 1. stopnji bolonjske stopnje ekonomsekga faksa.. Pač, ne izvede se to na tak način.

To je zgodba tega leta. Zgodba prejšnjih let pa je, da so ostali ponudniki, one in particular, pritisnili na APEK, da je le-ta pritisnil na Mobitel (monopolni položaj, menda), da je Itak naredil nekonukrenčen. Zato je ta paket degradiral in postal to, kar pač je. Ne moremo pa reči, da je vsaka verzija bila slabša, saj jih niti ničkaj ni bilo.

Problem je, da vodstvo teh operaterjev nima neke jasne vizije, ki bi jih vodila na njihovi poti. Naj se, lepo prosim, nekdo odloči, da bo fural budget, drugi bo fural quality, tretji pa top shit high tech. Ostali, ala ISPji z vsem ostalim, pa naj furajo njihove storitve. Infrastructure vs resale. V bližnji prihodnosti bo tako ali tako samo to. Isto kot na fiber/baker, upam. Menim, da bomo le tako lahko vsi dobili, kar želimo - uporabniki storitve, kakršne želijo in so jih pripravljeni plačati; ponudniki pa profit. Zdaj so pa vsi vse. Bravo. History, please?
There`s More Than One Way To Do It

CaqKa ::

Dr_M je izjavil:

Tus je hardly konkurenca..

za 13,42€ mesečno 1500 vsake količine in s tem da upoštevam da sem doma v večjem slovenskem mestu in imam pokritost ves čas, te vsaj z moje perspektive postavim na laž.
pa starostne omejitve za ta paket nimam...

Gregor5816 ::

Na začetku je bilo pri đabestu skupno 3200 enot za 15€, zdaj jih je 200 manj za 11€ več. Edina stvar, zaradi katere ostajam na mobitelu, je pokritost omrežja. Da bi imel tušmobil bolj pokrito omrežje...

dejanslo ::

Težko šteješ in primerjaš te enote, ker imaš sedaj vključeno tudi postavko neomejenih enot do drugih Itak uporabnikov, enote si pa lahko sedaj prilagodiš however you please. Ne pa, da imaš 200min v druga omrežja in basta. Bistvena razlika.
There`s More Than One Way To Do It

bdoxx ::

Džabest 250 - 12€

em tu dobiš za 12€ 250enot vsega skupaj (klici v vsa omrežja (mobilna in stacionarna? + podatkovni prenos?)

hojnikb ::

bdoxx je izjavil:

Džabest 250 - 12€

em tu dobiš za 12€ 250enot vsega skupaj (klici v vsa omrežja (mobilna in stacionarna? + podatkovni prenos?)

da. čisti nateg imo...
#brezpodpisa

dejanslo ::

@CaqKa, kako pa tebi dela Tušmobil? Meni občutno slabše tudi v centru mesta. Na polnem signalu je kvaliteta pogovora slaba - veliko prekinja pogovor, večkrat je kar tišina. Tega na Mobitelu ni bilo. Podatki so vredu. Ko sem imel en teden testno, je delalo b.p. :)
There`s More Than One Way To Do It

bdoxx ::

hojnikb je izjavil:

bdoxx je izjavil:

Džabest 250 - 12€

em tu dobiš za 12€ 250enot vsega skupaj (klici v vsa omrežja (mobilna in stacionarna? + podatkovni prenos?)

da. čisti nateg imo...


za mene pa je ta paket win-win.
Ljudje ponavadi kličejo mene, smsjov več ne pošiljam parv pogosto in če zdaj shajam z 100mb prenosa, bo ta paket čist soliden zame osebno.

CaqKa ::

dejanslo je izjavil:

@CaqKa, kako pa tebi dela Tušmobil? Meni občutno slabše tudi v centru mesta. Na polnem signalu je kvaliteta pogovora slaba - veliko prekinja pogovor, večkrat je kar tišina. Tega na Mobitelu ni bilo. Podatki so vredu. Ko sem imel en teden testno, je delalo b.p. :)

boljše kot prej na simobilu. vzameš predplačniško kartico in stestiraš... tako sem jaz in ugotovil da je tušmobil omrežje zame dovolj dobro.

bdoxx je izjavil:

hojnikb je izjavil:

bdoxx je izjavil:

Džabest 250 - 12€

em tu dobiš za 12€ 250enot vsega skupaj (klici v vsa omrežja (mobilna in stacionarna? + podatkovni prenos?)

da. čisti nateg imo...


za mene pa je ta paket win-win.
Ljudje ponavadi kličejo mene, smsjov več ne pošiljam parv pogosto in če zdaj shajam z 100mb prenosa, bo ta paket čist soliden zame osebno.

za 2 evra več dobiš pri tušmobilu paket ki ti da vsake kategorije po 500, če ga do jutri zrihtaš pa po 1500.

od takrat ko sta mobitel in potem še simobil znižala data kategorije na 100 mega so paketi dokaj slabi... oziroma so se operaterji sami zajebali z dumpinškimi ponudbami in paketi.
za smartfone je to malo. za nekoga ki nima pojma da ima 3g fšaltan pa mu je pomojem prvi mesec lahko totalni šok ko bo na youtub pa nevem kje vse in ne bo vedel da se mu v ozadju dnar kasira...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Kurzweil ::

Ker še nisem star 31 let razmišljam, da bi vzel paket Itak džabest (2000 enot, 20€).
Zato se obračam na vas, ker priznam, da o mobilni telefoniji oz. točneje telefonih in teh paketih nimam pojma. Torej če vzamem prej omenjeni paket Itak džabest 2000, ki pride mesečno 20€, lahko zraven tega paketa potem vzamem katerikoli telefon iz tega seznama?

Torej če dam za primer nakjučno en telefon, naprimer naj bo Nokia Lumia 720, za slednji piše 24 x 10€, kar pomeni, da neglede na paket bom plačal vsak mesec zraven še, kot v tem primeru 10€ in bo potem pač položnica skupaj 30€ mesečno?

M@73Y ::

Po novem lahko pri mobitelu kupiš katerikoli mobitel, ne glede na paket. Torej dve leti boš plačeval tako kot si napisal - naročnina 20E + telefon 10E.
..jump into psytrance tunnel..

WaterBoy ::

Priznam da sem naredu napako ko nisem šel na simobil ko je še do konca prejšnega meseca mel akcijo pri orto u nulo in če uzameš še dodatnih 200 min z druga omrežja je bila cena namesto 5€ 2€ in potem si imel paket za 15€ ki ga na mobitelu cenijo za 19 :)

SLO_Matej ::

In kateri je ta paket, ki je pri Mobitelu 19 eur? Namreč, sedaj so na voljo novi paketi Itak: http://www.mobitel.si/paketi/paketi-ita...

Dober dan ::

Jaz imam zaenkrat se star paket dzabest za 19€. Vsega, razen prenosa podatkov imam v osnovi dovolj. Zdaj v kratkem imam pa namen kupiti note2 oz nekaj v tem smislu. Kaj menite? Se mi splaca iti na paket 2000, ali je bolje vklop petke? Ne vem, za kaj naj se odlocim, da bo najbolje za smartphone in za klicanje

SLO_Matej ::

Po mojem je boljše preiti na nov paket, ker te pride ceneje kot stari s Petko, ki pa je tudi izven promocijskega obdobja in je zato manj vključenih količin. Poleg tega so novi paketi Itak bolj fleksibilni.

Dober dan ::

Danes sem na mobitelu spremenil paket v itak 2000. Jutri bi naj že imel vklopljen nov paket, vsaj tako so mi obljubili na mobitelu. Kako bo pa s količinami, bo pa pokazal čas.

hojnikb ::

mobitel spet napada z "neomejenimi" dodatki
http://ponudba.itak.si/storitve#plus5
#brezpodpisa

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

mobitel spet napada z "neomejenimi" dodatki
http://ponudba.itak.si/storitve#plus5

Hah, nateg za nategom, vsak paket je dražji.

Čeprav Neomejeno FTW, to se pa še nekako slača. 23€ za neomejeno klicu, smsov ter 3GB.

PARTyZAN ::

Preberi drobni tisk pri ceni 23€ za neomejeno.

M-XXXX ::

PARTyZAN je izjavil:

Preberi drobni tisk pri ceni 23€ za neomejeno.

Hm?
1Neomejeni pogovori v vsa slovenska omrežja in neomejena sporočila SMS/MMS so namenjeni običajni rabi storitve. Uporaba storitve, ki bi kakorkoli škodovala mobilnemu omrežju Telekoma Slovenije, npr. namerna preobremenitev omrežja; onemogočanje normalne uporabe omrežja drugim uporabnikom; uporaba storitve v komercialne namene; preprodaja storitve tretjim osebam; uporaba storitve s sistemi za samodejno klicanje oz. pošiljanje sporočil SMS/MMS brez človekovega posredovanja ipd. niso dovoljeni. V primeru, da Telekom Slovenije oceni, da je naročnikova uporaba storitve v nasprotju s temi pogoji, si pridržuje pravico naročnika opozoriti in/ali mu onemogočiti uporabo storitve s takšnimi klici oz. sporočili SMS/MMS.
2Limit prenosa podatkov: pri navedenem paketu je nastavljen s privzeto vrednostjo na 3,5 GB. Ob doseženem limitu prenosa podatkov v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije lahko mobilni internet še vedno uporabljate, vendar se hitrost prenosa podatkov omeji na 64 kb/s v smeri k uporabniku in 64 kb/s v smeri od uporabnika. Prenos podatkov se ne glede na zmanjšano hitrost obračunava po veljavnem ceniku navedenega paketa ali dodatne storitve prenosa podatkov, ki je objavljen na www.telekom.si. Limit prenosa podatkov si lahko izklopite ali si nastavite svojo vrednost v razponu od 0,1 GB (102,4 MB) do 100 GB (102400 MB). Več o Limitu prenosa podatkov.
3 Kupon ugodnosti za vsebine SiOL lahko od 10. 2. do 31. 3. 2014 pridobijo novi in obstoječi nevezani naročniki storitev Mobitel, ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev. Kupon ugodnosti lahko unovči zasebni ali poslovni uporabnik v primeru sklenitve ali podaljšanja naročniškega razmerja na pakete TopTrio, ki že vključujejo 4 mesece brezplačne programske sheme Mega HD na SiOL TV. Kupon ugodnosti se lahko unovči za dodatnih 8 mesecev brezplačne programske sheme Mega HD (skupaj 12 mesecev), ob vezavi za 24 mesecev. Kupon ugodnosti za paketa Mobitel lahko od 10. 2. do 31. 3. 2014 pridobijo novi in obstoječi nevezani naročniki storitev Internet SiOL oz. paketov, ki vključujejo storitev Internet SiOL, razen paketov Trio osnovni in Trio neomejeni, ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev. Kupon ugodnosti lahko unovči zasebni uporabnik za nižjo mesečno naročnino izbranega naročniškega paketa storitev Mobitel (paket Neomejeni C za 23 EUR namesto 29 EUR ali paket Enostavni 300 za 9,90 EUR namesto 13,90 EUR) do spremembe naročniškega razmerja. Kupon ugodnosti je prenosljiv na drugo osebo; unovčljiv tri mesece od datuma izdaje Kupona ugodnosti; en Kupon ugodnosti velja za eno naročniško razmerje.


Ali sem jaz kaj spregledal?

RejZoR ::

Men je glupo, da v vse pakete tlačijo NEOMEJENO nekega sranja, nisem pa nikjer opazil, da bi imel za klice in SMS neki čist povsem osnovnega, podatkovne pa ekstra pojačane. Torej paket kjer lahko kličeš in pošiljaš SMS po bolj ali manj običajni ceni in imaš zraven večji poudarek na prenosu podatkov. In tle ne mislim nek osnoven paket kjer dokupiš fiksno količino prenosov, ampak da bi to pač dobil v bolj ugodni obliki. Bi mi prišlo bolj prav kot pa klici in SMS...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

RejZoR je izjavil:

Men je glupo, da v vse pakete tlačijo NEOMEJENO nekega sranja, nisem pa nikjer opazil, da bi imel za klice in SMS neki čist povsem osnovnega, podatkovne pa ekstra pojačane. Torej paket kjer lahko kličeš in pošiljaš SMS po bolj ali manj običajni ceni in imaš zraven večji poudarek na prenosu podatkov. In tle ne mislim nek osnoven paket kjer dokupiš fiksno količino prenosov, ampak da bi to pač dobil v bolj ugodni obliki. Bi mi prišlo bolj prav kot pa klici in SMS...

this.
Ne pa da maš pakete z par GB podatkovenga prenosa. điz, sej nismo več v 90'...
Paket z neomejenimi podatki (ampak res neomejenimi), pa magar omejena hitrost.
#brezpodpisa

rini ::

DA MALO OBUDIM TEMO

Ima itak džabest za "zmeri", zdaj grem lahko za isti denar na džabest na polno (novoletna akcija do konca januarja), kjer dobim 2gb interneta dodatno (torej po novem bi imel 4gb).

Na drugem forumu sem zasledil izjavo nekega uporabnika, da ko je spremenil paket,da mu enote žre z dvojno hitrostjo kot prej. Ali ima kdo podobne izkušnje?

Da spremenim paket, imam časa le še nekaj dni. Na zdajšnem paketu imam zagotovljeno ceno za zmeraj, pri novem paketu pa ta poteče čez 3 leta.

Prosim za mnenje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016389 (11486) ...:TOMI:...
»

Mobitel - paket 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7424831 (16615) menjalnik
»

Simobil vrača udarec

Oddelek: Mobilne tehnologije
455664 (3634) RockyS
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461027 (53154) nekikr

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5211051 (8870) Gandalfar

Več podobnih tem