» »

Koliko zaračunati za izdelavo videa?

Koliko zaračunati za izdelavo videa?

1 2 3
4
»

Machete ::

Če ne pa še bo, sam da pridejo tanovi oculusi ven :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

[D]emon ::

Zivim v bloku, kjer je od "originalnih" stanovalcev ostalo samo se morda 5 ljudi. Ostalo so vsi frisno naseljeni, prazna stanovanja, ali pa studenti. Ni mi problem tem petim gospem pomagati, prav tako imajo vse stevilko mojega mobilnega telefona ce kadarkoli karkoli potrebujejo. Stiri so slabo pokretne in ne zapuscajo stanovanja, ampak vsem bom z veseljem priskocil na pomoc, pa najsi bo to samo skok do nabiralnikov in nazaj. Mi pogosto katera od njih poskusa stisniti v roke kak bankovec, vendar to iz principa zavrnem, ker vem, da se tezko prebijajo iz meseca v mesec s svojimi pokojninami.

Ne maram pa znancev, kolegov, sorodnikov, katerim enkrat ali dvakrat naredis uslugo, potem pa zacno le-to izkoriscati. Zapravljam svoj cas, ki ga ne bom dobil nazaj, v kompenzacijo pa dobim hvala lepa in nasvidenje ? Ne hvala.

Toliko pa ze dam nase, da ne bom delal zastonj. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

The Player ::

problem pri takšnih in drugačnih storitvah, ki se jih zlahka nadomesti je ta, da so prva na vrsti, kjer se špara in izkorišča.

Če ti hišo zalije počena cev, dvomim, da bo kdo razmišljal se cenkat z vodovodarjem,... čim se pa gre za kakšno npr. umetniško zadevo, kot je recimo OP-jev primer bodo ljudje takoj šli šparat, ker je konkurenca OGROMNA in danes že vsak ki ima 5 minut časa in dostop do interneta, lahko v relativnem kratkem času stvar zadovoljivo (ne profesionalno, ravno tok da zgleda OK) naredi in to za en mizeren honorar.

Ne razumem pa poslovnežev, ki so jih polna usta produktivnosti in dobrega posla, na koncu da pa svojim zaposlenim, za profesionalno opravljeno delo drobtinice,...Sej nekdo je že omenil, predavatelj bi predaval zastonj oni bi si pa štel mastne dnarce.

111111111111 je izjavil:

SREDNJEŠOLEC, je prodal spletno stran za 1200EUR. Potem pa dobiš študenta z diplomo in jambra da ni služb, kako je ekonomija v kurcu in da noben noče plačat.


Zelo rad bi temu verjel. V grafiki recimo še večletni profesionalci jamrajo, da ni posla in jim vsi uturijo mizerne honorarje.
Mogoče je blo to pred recesijo, sedaj ko so pa vsi to krizo začel izkoriščat je pa težko it na stare cene. Navada je kot železna srajca prav slovenski pregovor,...

Zgodovina sprememb…

šernk ::

Če ti hišo zalije počena cev, dvomim, da bo kdo razmišljal se cenkat z vodovodarjem,...


večina nas takrat nima časa razmišljat sploh o vodovodarju ampak vzamemo stvari v svoje roke. eni se imate prelepo če imate vikende proste. No po pravici povedano, če bi imel prost vikend bi se mi zmešalo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tilen ::

The Player je izjavil:


Ne razumem pa poslovnežev, ki so jih polna usta produktivnosti in dobrega posla, na koncu da pa svojim zaposlenim, za profesionalno opravljeno delo drobtinice,...

Delavec je praktično vedno pošteno plačan - po pogodbi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

[D]emon ::

V Indiji Koromandiji mogoce...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

buttplugs ::

Tilen je izjavil:

The Player je izjavil:


Ne razumem pa poslovnežev, ki so jih polna usta produktivnosti in dobrega posla, na koncu da pa svojim zaposlenim, za profesionalno opravljeno delo drobtinice,...

Delavec je praktično vedno pošteno plačan - po pogodbi.

One finte, sam si si kriv, ker ti delodajalec ne plača vseh dodatkov, ki bi ti jih moral.
Ok, grem naprej.

jero_no1 ::

111111111111 je izjavil:

jero_no1 je izjavil:

Kakšne hektarske vrtove pa imajo ti vaši sosedje, da se travo kosi po 4 ure, vrt pa štiha po 16 ur??? :)

Tisti, ki želi imeti vsak teden pokošeno tako veliko trato ima po moje tudi finance, da bi plačal nekemu "Urejanje okolice s.p".


Si sploh že kdaj delal zunaj?


Ne, še nikoli, sem prelen :)
(drgač prihajam iz malo večje kmetije, tako da osnovne predstave o delu zunaj mam :))

Vrt za osnovno zelenjavo preštiham v 3-4 urah, njivo za krompir, fižol, zelje in take zadeve se zaorje s traktorjem.
Povprečno veliko zelenico okrog hiše pokosim v eni uri, s tem da je malo nagnjenega terena in približno 15 dreves, ki se jim moram izogibat + trava se nosi na kompostnik.

The Player ::

buttplugs je izjavil:

Tilen je izjavil:

The Player je izjavil:


Ne razumem pa poslovnežev, ki so jih polna usta produktivnosti in dobrega posla, na koncu da pa svojim zaposlenim, za profesionalno opravljeno delo drobtinice,...

Delavec je praktično vedno pošteno plačan - po pogodbi.

One finte, sam si si kriv, ker ti delodajalec ne plača vseh dodatkov, ki bi ti jih moral.
Ok, grem naprej.


In ti to podpiraš?
Sicer je bilo govora o drugih profesionalcih in se direktno name ne nanaša, ampak ker je to že offtopic,...OK gremo naprej.

buttplugs ::

galu je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Pa tudi ne vem v čem je problem računanje sorodnikom? Svojemu stricu rihtam kompe, printerje, skratka svašta. Na uro sva domenjena na roko 10€ in to je to. Pokliče me kadar me hoče jaz pa priletim in mu poštimam, pa sva oba zadovoljna. On pa men poštima avto in mu plačam po 20€ na uro + material. Pa sem 100%, da je vse OK.


FURS bi nedvomno mel kaj za reči tu. :D

Zakaj bi pa FURS imel kaj zraven? A sedaj še svojim sorodnikom ne smeš izdajati računa?

iKst ::

Na uro sva domenjena na roko 10€ in to je to.

111111111111 ::

FURS bi vsekakor imel kaj za povedati, ampak je le žlahta. Če ti stric da 10-30€ ker si njegov nečak... :)

Itak lahko sprejemaš darila do 40€. :)

buttplugs ::

Kako pa drugače plačaš v gotovini? A daš pod roko denar? :))
Na uro sva domenjena na glavo 10€ in to je to

:))
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inšpekcija

Oddelek: Loža
234465 (3372) Mare2
»

Poročne slike

Oddelek: Loža
252658 (1883) TheBlueOne
»

Spletna stran

Oddelek: Loža
365714 (4772) SeMiNeSanja
»

Plačaj-kolikor-hočeš tudi v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9924671 (21171) opeter

Več podobnih tem