» »

Belkin Wireless Router N Nastavitve

Belkin Wireless Router N Nastavitve

yolyman ::

Vem da vam bodo moja vprašana morda smešna, ampak vseeno prosim za pomoč!!

Nastavil sem ruterpo navodilih s čarovnikom. Internet sem usposobil in mi dela. Problem imam, ker vidim sosedovo omrežje torej vidi tudi sosed moje. Rad bi si omrežje dal pod neko geslo. V oknu za izbiro omrežja se vidi, da ima moje omrežje pod WEP ključek sosed pa ga nima. (To verjetno ni dovolj!!) Ali je kje tukaj, opisano bolj podrobno, ali pa kje drugje!

Zanima me še ali nastavitve ruterja opravljam iz tega računalnika iz katerega sem ga inštaliral ( ali mora biti še vedno povezan, ko spreminjam nastavitve). Ali je ta računalnik , kako bi rekel nekaj takega kot glavni za nastavitve??

Ko bom inštaliral Notebook , na kaj moram paziti, da bom vzpostavil omrežje med njima !

Opravičujem se za nestrokovnost sem bolj samouk in nimam nikogar drugega za vprašat!

Hvala za vse konstruktivne nasvete!

LP Yolyman

jan01 ::

Prijaviš se v router(v browser 192.168.1.1 oz karkoli že je ip routerja in nastaviš na wpa2 personal aes only in naključno geslo maksimalne dolžine(saj ga skopiraš!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548868 (1059) Lonsarg
»

Če nekdo izve MAC naslov tvoje tablice, ali lahko vdre vanjo ali v tvoje brezžično om

Oddelek: Informacijska varnost
326585 (5047) nurse013
»

Domače omrežje - linija in wireless

Oddelek: Omrežja in internet
354303 (3782) amigo_no1
»

VPN težava

Oddelek: Omrežja in internet
111564 (1316) SasoS

Več podobnih tem