» »

Ocenite tole stran...

Ocenite tole stran...

forum1 ::

Zanima me predvsem uporabnost (če je stran potrebna ali se vam zdi brezveze...) ter preglednost (kako hitro se znajdete na strani, design...). Stran pa ponuja brezplačno gostovanje phpBB3 forumov...

FORUM1a.com

Vsak KOMENTAR dobrodošel.:)

Poletnik ::

Simple in grafično dodelano...

Moti me edino to da je registracija odebeljena, ker uporabnik dobi občutek, da je na podstrani za registracijo, tudi ko klikne prva stran oz. ostale povezave...
http://www.norestrani.com

Gost ::

A še eden, ki bo služil na phpbb3 forumu in delal nesnago po slovenskem spletu s kopico brezpomenskih in odvečnih forumov ...

Klik na "pomoč" bi morda vseboval vsaj kako podstran, kjer piše kak faq in kak postopek namestitve. To, da odpre phpbb forum s popolnoma drugim stilom te popolnoma vrže iz toka klikanja po prvi strani.

forum1 ::

To o nesnagi se ne strinjam. Moje mnenje je, da še več forumov kvečjemu pripomore h kvaliteti spleta zaradi še več informacij zbranih na njih. O zaslužku pa tako ali tako še dolgo ne bo vredno izgubljati besed, če sploh kdaj.

Klik na "Pomoč" med drugim vsebuje tudi temo Vodiči, triki in nasveti, kjer je zbranih veliko FAQ. Mogoče jih bom vgradil na stran, kar ne bi bilo slabo. Hvala za opozorilo.

Hvala za predlog, Poletnik, ga bom upošteval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: forum1 ()

bluefish ::

To o nesnagi se ne strinjam. Moje mnenje je, da še več forumov kvečjemu pripomore h kvaliteti spleta zaradi še več informacij zbranih na njih. O zaslužku pa tako ali tako še dolgo ne bo vredno izgubljati besed, če sploh kdaj.

Žal pa je tako. Le redki forumi, ki jih odprejo internet-froci, se lahko pohvalijo s kakšno konkretno vsebino. Bolj so namenjeni pogovorom stila: "Ej, ka kej dogaja?". Ne premorejo neke tematike, vsebine, baze uporabnikov, opaznosti,... Nekako ne moreš potem vplivati na kvaliteto uveljavljenih forumov in portalov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reklame

Oddelek: Slo-Tech
475776 (4474) cekr
»

Izdelava forumov

Oddelek: Izdelava spletišč
111899 (1638) algo
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315434 (10916) mmorph

Dost mam! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
935654 (3681) kuglvinkl
»

Medsebojno ocenjevanje uporabnikov

Oddelek: Slo-Tech
372337 (1562) Jebiveter

Več podobnih tem