» »

Problem z gonilniki

Problem z gonilniki

aktive85 ::

Pozdravljeni!

Pred nekaj dnevi sem kupila prenosnik hp 6735b s freedos sistemom. S pomočjo forumov sem uspela inštalirat win xp. Potem pa se je zataknilo pri inštalaciji gonilnikov. Le-te sem downloadala iz uradne hp-jeve strani:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

Gonilnike sem naložila na usb in potem na prenosnik in jih zagnala. Operacija je stekla, vendar se je čez minuto zaustavila in pojavilo se je okno, kjer je pisalo:"The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain antoher copy of the file, verify its integrity, and try again."

Ali kdo mogoče ve v čem je težava? Uporabljam win xp sp3, ki sem jih dobila preko faksa.

Za odgovore se vnaprej zahvaljujem!

bluefish ::

Še enkrat prenesi gonilnik pri katerem ti javlja napako. Če se bo napaka ponovila, potem datoteko iz USB-ja prekopiraj na trdi disk.

aktive85 ::

Sem poskusila vendar se težava ponovi. Windowsi javijo isto napako za vse gonilnike, ki sem jih poskušala naložit(audio,video,touchpad,...). Mogoče je težava v windowsih?

bluefish ::

Potem morda poskusi tako, da najprej namestiš WinZip, WinRAR,... in poskusiš odzipati to datoteko. Nato pa uporabiš Setup program, ki je v mapi. Z nekaterimi se to da narediti.

aktive85 ::

Tudi to ne gre. Ima morda še kdo težave z nalaganjem gonilnikov za xp za ta prenosnikok?

bluefish ::

zadnje, kar mi pride na misel je, da na novo namesti Win, še prej pa uporabi Memtest za pregled RAM-a.

solatko ::

Gonilnike moraš najprej razpakirati win rar, win zip, zip genie 6, potem ti bo instaliral, ko boš kliknila na exe datoteko. Poglej konfiguracijo, ker imajo isti modeli, lahko različne komponente. Najprej pa instaliraj gonilnik za chip set, potem mrežno, zvočno, grafično..

kitewing ::

Imel sem isto težavo z istim prenosnikom. Rešitev: Deinštalacija bitcometa. Gonilniki ki so se prenesli preko BitComet-a so med inštalacijo javljali napako, po odstranitvi BitCometa pa ni več težav.

PS: AMD Puma je COOL!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896481787 (31923) Rias Gremory
»

BitComet - UTorrent

Oddelek: Omrežja in internet
92762 (2596) dolenc
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115400 (12530) simnov
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354685 (3293) jan01
»

Slo-Tech Linux 2.1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
414904 (4741) Matek

Več podobnih tem