» »

Nakup gurtne

Nakup gurtne

levaky ::

LP!

S kolegi veliko hodimo po gurtni in ker je sedanja gurtna že večkrat strgana, je čas za nakup nove. Ali morda veste, kje bi se dalo kupiti gurtno dolgo 20-30m, širina 35mm z napenjalcem? Gurtna ima lahko na vsakem koncu zanko ali kavelj. Kolikor gledam po internetu, se dobi samo take do dolžine 6m, sem in tja se najde 12m, več pa že skoraj ne.

Sicer se dobijo namenske za hojo, vendar so samo zaradi tega cene 100€ in več, kar se mi zdi bedarija. Niso nič drugačne kot tiste za privezovanje tovora.

No, vsaka pomoč mi bo dobrodošla.

lp, Matej

Yohan del Sud ::

Kaj je to gurtna?
www.strancar.com

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

levaky ::

Dobil!

V podjetju marmet.si izdelajo gurtno po naročilu. 20m gutrna bo prišla okoli 30€. Poceni, glede na to, da so enake gutrne v namenskih trgovinah po 100€.

lp, Matej

krneki0001 ::

Podjetje P-TEAM iz črnuč tudi izdeluje gurtne po naročilu. amapk 20m gurtna pa ni tok pocen, če je povsod 9 metrska po 40 evrov.

Brane2 ::

Kaj je "hoja po gurtni" ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

levaky ::

nebivedu: zna bit:) Kot sem rekel, v podjetju marmet.si mi jo bodo izdelali za cca 30€. IIIjej:)

Brane2: Enako kot hoja po vrvi, samo da spodaj ni okrogla vrv, ampak ploščata gurtna.

d0rK ::

Skoprarjenje pri stvari po kateri bos hodu n metrov nad tlemi?


Not the wisest thing to do.

krneki0001 ::

A lahko vprašaš še za potezno gurtno - za offroad, kok pride 9m dolga gurtna z ušesi na obeh koncih, zdržat mora pa najmanj 4 tone vleke?

Sedaj imam modro, ki zdrži 8 ton vleka in je stal 41 evrov (9 metrov).

Zgodovina sprememb…

levaky ::

Huh, najbolje da jih kar sam. http://www.marmet.si pa imaš na strani spletni obrazec.

Glede na 3t vleke bo verjetno treba kar 75mm(po specifikacijah na njihovi strani), ki zdrzi 5000kg.

lp, Matej

Slackline ::

Lep pozdrav,

Za tiste, ki ne veste kaj je "hoja po gurtni" oz. po angleško slackline, si lahko pogledate na naši spletni strani: www.slackline.si

Prav tako se pri nas lahko kupijo različni kompleti, po dogovoru pa tudi samo posamezne gurtne, ki pa niso enake tistim za privezovanje tovora, saj imajo različne raztezljivosti.

lp.
Jaka

SPEEEED ::

Je za začetnika ok 15m slackline ali gurtna prehitro postane prekratka?

mihec87 ::

d0rK je izjavil:

Skoprarjenje pri stvari po kateri bos hodu n metrov nad tlemi?


Not the wisest thing to do.


Kolikor sem do sedaj videl je večina teh zadev v višini kolen-pasa..

;-) ::

V Slovenski Bistrici je firma, ki prav dela take zadeve. Če rabiš kontakt ZS.

SPEEEED ::

Ne priporočam gurtne, ki ni za to namenjena. Jo je namreč zelo težko napeti pa še hoja je dosti težja! Tale gurtna je top.

levaky ::

Vsakemu svoje:) Meni moja odlično služi, pa čeprav je običajni povezovalni trak za kamion.

Imamo enako dolgo cca 50m in se ravno tako obnese odlično. Je pa res, da je škripec precej velik, ampak to je tako ali tako obvezen pri tako dolgi gurtni.

Matej

Rias Gremory ::

Sploh nism vedu kaj je gurtna ;(( vedu sm pa kaj je ta šport in zelo zanimivo tole, MUST TRY tole.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj vozite s sabo v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
627049 (4684) starfotr
»

Slackline

Oddelek: Šport
101766 (1406) usurp3r
»

Izgubljena prtljaga

Oddelek: Loža
151626 (1322) Vice
»

Štrik

Oddelek: Loža
104710 (4275) dzinks63
»

Kje dobiti solidne letne gume in seveda katere vzeti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11021296 (13212) Brane2

Več podobnih tem