» »

Aurora

Aurora

Area_51 ::

:)) Že ki je to ta forum pol p lahko uprašam. Ali kdo ve kaj o Aurori - letalo. Naj bi letelo z hitrostjo okrog 7200km/h.
Medtem, ko preletuje ozračje jo imenujejo nebesni potresi. Naj bi bila izdelana iz elementa 115 (maybe Elirium 115). To tehnologijo so razvili v Area 51, ki so jo pobrali od Alienov.


Area 51
  • premaknil: Primoz ()

Thomas ::

Aurora zna biti avion (vojaški, ameriški, najbrž izvidniški), ki jo maha s petimi Machi. Morda, možno je.

Element 115 je pa bull.

Ampak area 51 in alieni z njihovim know how transferjem so pa še večji bull.

Zdej pa počasi nehaj s takimi. Ali pa pojdi v Ložo. Okay?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Alec999 ::

Dva linka, ki sta dokaj sanimiva Click 1 in pa Click 2.

lp,
Alec999

slon ::

poglej tle link
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

Area_51 ::

:)) Jaz pa bi te nekaj uprašal Thomas. Zakaj te moti če jaz nekaj uprašam in zakaj pol odgovarjaš če se ti to zdi brezveze. in podobno. Če ti pač to ne paše naredi ti svojo temo.
Area 51

Thomas ::

To ni nič osebnega.

Toda alieni ki so dali svojo tehnologijo Američanom v Area 51 ... sem mislil, da smo te neumnosti pustili v Loži.

Vsaj jest sem se zato boril.

Se pa strinjam, da je težko videti kaj je bull in kaj ni. Posebno še, ker bull včasih bolje zgleda od resnice. Oziroma ima resnica videz najhujšega bulla šita.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Area_51 ::

:)) Vem da nisi tako mislil ampak to je stvar posameznika. Tisti, ki verjame v to, tisti ki ne verjame v to , tisti ki misli da to obstaja in ne. Vsi bomo pa bili prepričani, da to obstaja to šele ko bomo dobili dokaze.

Nekateri v Area 51 in alienov verjamejo zato, ker ko ljud (človek) upraša Američane, če jim pokaže kaj je notri jim to ne pustijo. Preprosto povejo Američanom, da če ne pokažete, pol pa vemio da skrivate nekaj o alienih, če ne pa dokažite nasprotno.

To je to!!!!

Belive or not Belive. ???:))
Area 51

para! ::

Area_51Kvasiš neumnosti. Ko najdem malo časa ti obrazložim zakaj.

Do takrat pa le lep pozdrav.

:)
Death before dishonor!

tejo ::

mimogrede, to letalo je prisotno v igri Fighters Anthology (Jane's). Kje se pa nahaja, pa sami ugotovite (nekje na seznamu vseh letal, od potniških do vojaških).

Brane2 ::

Mislim, da bi bil že čas, da se nehajo štorije na to temo, ne samo tukaj ampak tud bolj globalno.

Folk nima nobenih podatkov in tam neki sešteva brez veze.

Nio vsaka skrivnost zarota s ciljem skrivanja nezemeljske tehnologije.

Banalen primer za Areo51:

Ne spomnim se, da bi te kdaj seznanil z vsebino, ki jo imam ponavadi v gatah, pa kljub temu (najbrz) ne fantaziras o tem. :D
Mislim, stvar je priblizno enako nedostopna javnosti (upam), enako je razen posnetkov zunanjosti zelo malo znanega, pa o tem ni novic, websiteov itd. (torej, še ni- to mi je dalo idejo >:D )

Par hangarjev na pustem področju in firbcev ko dreka...

Area_51 ::

:) Če že ne vemo in ne moremo izvedeti kaj je not pol pa lahko si vsaj zamišljamo o tem.
Area 51

Brane2 ::

Poznam pričo, ki pravi da je vsebina na pogled navadna, vendar da če daš zadevo v usta, šprica kokakolo...

Fact or fiction ?:P

Alec999 ::

Tlele vam posiljam se en link, ki vsebuje zelo veliko povezav do drugih strani, ki vsebujejo informacije o Aurori >> Click.

lp,
Alec999

Jeronimo ::

Glede Ariea 51 - ker ne vemo kaj dejansko je tam, pravzaprav tudi kategorično ne moremo trditi obstoja ali neobstoja.

Vsekakor se mi je pa dopadel film o Area 51. Na koncu napišejo da je posnet po resničnih pričevanjih ljudi, ki so to doživeli. Če je res kaj na tistem filmu... potem kdo ve. Seveda pa je lahko zopet vse skupaj kar nekaj.

Kdo ve?


LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Area_51 ::

:) Ja res je ampak problem je, da za vsem tem stoji nasa in ukazuje, kaj se bo zvedlo in kaj ne. Tako je bilo tudi s sateliti, ki so posneli nekaj takega.
Area 51

Boeing ::

Area_51: zdej pa res nehaj, ker kvasiš neumnosti, ki jih ne morem spregledati...
Area51 NI Nasina pogruntavščina ampak pogruntavščina USAF, FBI-ja, Lockheed martina ter Boeinga, ki so potrebovali nek prostor za preizkušanje skrivnih projektov, za katere pa upam da veste da so VEDNO bili in VEDNO bodo...vsi projekti, ki jih izvaja Nasa, so btw. javni in informacije o njih dostopne vsakomur preko neta, razen seveda detajlnih podatkov (blueprintov raznih raket itd itd....).
Za popestritev pa še 3 slikice, ki sem jih zbrskal na netu... Klik!
Imam pa doma še nekaj risb, ki sem jih narisal po raznil "slikah" z neta... če bo zadeva izgledala tako, kot predvidevamo, potem... potem bo trgalo gate... 8-)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

Brane2 ::

Čudim se, zakaj je ravno tebi stvar všeč.

Zračno hlajen stroj, sicer z velko hladilno površino ampak iz aluminija in spojin in ne bakra itd...


;)


Imam pa doma še nekaj risb, ki sem jih narisal po raznil "slikah" z neta... če bo zadeva izgledala tako, kot predvidevamo, potem... potem bo trgalo gate...


Upam, da ne pilotom tko kot Challenger...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Area_51 ::

:)) Če to ni NASINO sr**** (Area 51) pol sem pa jaz papež ali pa na Discoveriju nimajo pojma (še manj kot jaz)

Rekli so, da vso to zadevo vodijo iz NASE. Lahko, da je prišlo do kake spremembe ali pa niso hoteli povedati resnice.?????:)
Area 51

Boeing ::

Brane: Aurora obstaja. Tako, kot je v '70. obstajal SR-71A Blackbird.
Zadeva definitivno nekje je. In ta nekje je možen na samo 2 lokacijah: ali v Area51 (zelo verjetno) ali pa v dihurjevi delavnici - Skunk Works (kar je malo manj verjetno). Brez skrbi, ameri niso ostali pri SR-71. So preveč ponosni.
Kar se tiče mojih risb... bom poskeniral in dal gor... še ta vikend... ampak samo eno 8-).
LP
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Boeing ::

Area_51: dej se nauči razlikovat med NASO in USAF-om...
Medtem, ko bi prva rada zbirala vzorce in delala raziskave ter v solidnem času prišla na kak bližnji planet, bi se slednji radi predvsem fajtali. Kar jim, roko na srce, hudičevo dobro uspeva. Nasa nima pri Aurori kaj iskati.
Edini stvari, ki ju imata NASA in Aurora skupno, pa je ogromen budget in skrivnostnost.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Area_51 ::

:)) OK vsaj ne bom več spraševal neumnosti. Zdej vem, da sem jazi in televizija falili. To kar si rekel pa je res.:)
Area 51

ahac ::

Thomas: čist btw. Kaj dela Protokol v tistem "znanstvenem" delu foruma. Če se z nečim ne strinjaš še ne pomeni, da je bullshit. Po moje ima ta tema več pravice, da je v "znanstvenem" delu kot Protokol.



Drugač je pa Amerom verjetno uspel uporabt kej najenostavnejše tehnologije od Graysov, ki so strmoglavl v Roswellu, v svojih vojaških projektih. :))

Kaboom ::

"Večji množici ljudi je lažje lagat, ker prej verjamejo." - Hitler (nor je bil, tak hudo pa spet ne).

torej, ker nihče ne pokaže kaj je v tej area51 morejo ljudje verjet lažem da so noter razne ufo stil zadevice... in ker narod verjame da je noter visoko tehnološki laboratorij n'crap je to za government dosti manj rizično kot pa da bi razkrili resnico... ampak... jaz vem resnico...

v area51 pečejo - pripravite se - DoDonats krofe, in to ne navadne ampak tiste ki majo vanili kremo in čokoladni obliv...

zdaj bom verjetno izginil neznano kam, ko bo to objavljeno, namreč echelon je povsod... tudi na slo-techu...

- DOBER TEK
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Boeing ::

Kaboom: ja hudiča, sej neki pa morjo jest, aneda :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Gh0st ::

Nisem vedu kam nej to napišem ampak zdej bom izrabu SVOJO PRAVICO DO IZRAŽANJA OSEBNEGA MNENJA (preden se vi admini odločite zbrisat tale post alpa mi nalimat Persona staff.)

Thomas: Zdej te mam pa, ne počasi, ampak že prov tumach za dost!!!!!!!!!! Dej nehi s takimi bednimi in otročjimi posti. Če se z čim ne strinjaš, povej to v nevtralnih besedah ne pa da tle modela takoj posredno označiš kot vraževernega tupeca. Če se ne moreš zadržat, si na steno nariši eno silhueto in njej govori da je Area-51 bullshit in nabijaj svoje "znanstvene" in "dokazana" dejstva.

Ti si en velik bullshit!!!!!!!!!!!!!!

Drugaš pa Area-51:
Aurora baje obstaja, samo kateri pogon bi omogočal take dolge prelete pri takih hitrostih? Raketni zelo težko, ker se karakterizira drugače. Jest sem ful iskal kej o Aurori in sem vidu tud ene slike (zdej ne bi razpravljal ali so fake ali ne) in ti po moje tud. Element 115 pa je čisto možen.

Vem pa še neki: odkril so element, ki je nekakšna mešanica titana in silikona. Zadeva je ful pregibna, je pa zelo natezno trdna in prožna. Imenuje se AL/DSRT-5. to je nekakšen codename, samo nevem kok je tle resnice. Vem samo, da so ga najdl na nekem strmogljavljenem meteoritu, podatki pa so baje full classified...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

frudi ::

:( :'( :O :\
element-115? umetnih elementov se dela po par atomov naenkrat, tolko da jih lahko malo preučujejo; ti bi pa E-115 prideloval kar na tone, pa pol letala vun delal al kaj? in preden blekneš še kakšno neumnost - ne, v naravi ga tud ne išči.

element, ki je mešanica titana in silikona? kak je lahko element mešanica elementa in spojine? a si že mel kdaj kemijo? in da so ga našli v strmoglavljenem meteoritu? a nisi mislil napisat v strmoglavljenem UFOtu? :\

dobro, da si v tem postu uporabil 'bullshit', samo moral bi ga postavit na konec posta...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Area_51 ::

:)) Gh0st a niso slučajno najdli ta Element 115 na plovilu strmoglavljenem v Roswellu, tako kot je rekel frudi. Glede vsega ostalega imaš prav. Amoak če je element res narejen iz silikona pol pa bi vlada zase vzela večino tovarn, ki proizvaja silikon ali pa majo svoje dol (odspodaj 42 nadstropja below the zero)???:)
Area 51

Tomb Raider ::

Sej vse to bojo razkrili širši javnosti, čez kakih 20 let, tako kot so razkrili nekaj v zvezi z Rusijo. Takrat bomo zvedli resnico. Šele ko bomo zvedli resnico iz preteklosti, nam ne bojo razkrili prihodnjo sedanjost.!!!:(
Lara Croft & Predator

Area_51 ::

:)) Prva stvar, če Rusija napade Ameriko je, da bom prosil Putina naj strese par bomb na Asreo 51(kraj v Nevadi). Pol pa bo prekinjeno mazanje oči ljudkom.:)
Area 51

Tomb Raider ::

:)) Enako velja tudi zame. To sta že dva glasova proti enemu Bushu(Grmovlju).:) :O
Lara Croft & Predator

Gh0st ::

Faak!
Pa nism reku da je NARJEN iz silikona in titana!!!!!!
Reku sm da ne poznajo njegovega izvora, sestavine pa so podobne LASTNOSTIM silikona in titana!

Zakaj prej ne preberete vse kar napišem?!
Sej jest vem da v naravi ne moreš najti takih sestavin ker je silikon umetna snov. Tok neumen pa spet nism...;( ;((
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

LunKi ::

OK to vse vi veste da obstaja ali pa tudi ne, ampak predstavljite si kolk stvari pa NE veste oz. kolk stvari je še zamolčanih. Moje osebno mnenje je da so alieni tak nateg folka da glava peče, uni krožniki to so vse amerikanci čež desetletja izpopolnjeval pa dodeloval, eno krinko so mogl met. Pa k je v moskvi (men se zdi) jelcin govoru pa je en krožnik mem prletu, stavm da je bil od amerike spy plane da so jih mal zjebal :)

frudi ::

Gh0st, še razlike med elementom in spojino ne poznaš, potem pa pričakuješ, da bo kdo verjel tvojim nakladanjem?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Interna revizija NSA pokazala obsežne zlorabe

Oddelek: Novice / NWO
328517 (5806) Direktor SP
»

FALCON HTV-2 hypersonic aircraft

Oddelek: Znanost in tehnologija
191344 (1156) Isotropic
»

TOP SECRET-Izjava JFK-ja

Oddelek: Loža
202913 (1471) BigWhale
»

Google Maps in Area 51 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6310695 (7326) strictom
»

N L P .....click here to find out more... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1828583 (6399) jetam

Več podobnih tem