» »

Potrebujem Firewall

Potrebujem Firewall

Revenant ::

Na mestu antivirusnika ždi NOD32 3.0, glede izbire firewalla pa cincam. Svoje čase je bila že več kot odlična basic (free) verzija ZoneAlarma, po parih letih pa nimam pojma kaj. Kriteriji? Čim manj sys sredstev, še manj teženje uporabniku in vsesplošna "nevidnost", ikonca zraven urce zadostuje... torej katerega? lahk še kšn argument!
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

imagodei ::

Kaj je narobe z Win firewallom?

Pa, za božjo voljo, dej piši tako, da se te razume.
- Hoc est qui sumus -

Revenant ::

če bi mi bil kul, nebi iskal drugega. wini se mi zdi glup, torej je glup, to ni zgolj moja prvoosebna nepristranska subjektivnost, pač pa bolj ali manj kot ne okroglo zaokrožena splošno znana resnica. argument(i)? avtomatsko dovoljevanje nekaterim programom dostop kljub strogi uporabnikovi prepovedi in obkljukanju alienje "ne dovoli izjem" ki po vsem tem očitno nima svojega namena, še manj pa razloga. Potemtakem wini ne vzpodbuja pretirane zanesljivosti delovanja. Še kak argument? Ker so alternative večinoma boljše, vedno boljše. Kdo nuca IE, če imaš firefoks?

A zdaj pa razumeš?:D Pa boga ni, torej tudi božje volje ni. Kar je v glavi še ni v naravi
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

Law_Enforcer ::

Probaj Ghostwall (za XP, na Visti ne dela).

Pyr0Beast ::

FilseClab personal firewall .. sicer zahteven za nastavit, samo ti čez čas priraste k srcu :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Revenant ::

hmmm, mal se guglou in zguglou da je zonealarm še vedno #1, bogibatina. true? Kdo uporablja, kako je?
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

imagodei ::

Chill, man, chill.

Hja, nič, Win firewalla očitno ne znaš nastavljat, pol je res boljš, da uporabljaš kakšno alternativo. Commodo firewall?

Drugače pa tema na slo-techu?
Pa tole?

Pa mogoče ena primerjava? Maš sicer tudi na Wikipediji, al pa na Googlu, če napišeš "freeware firewall comparison" al pa "review".

Zanimivo, ane? Mogoče pa vseen je bog. Mene sicer ni treba častit tako, kot boga, sem pa naredil več, kot morebitni bog bi naredil - namesto tebe sem v Google vpisal par preprostih iskalnih pojmov.
- Hoc est qui sumus -

Revenant ::

Super! Hvala! THX! Samo rečeš pa že prileti na pladnju, to sem iskal.:D
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130120 (19607) Qushaak
»

Windows firewall problem - solutions

Oddelek: Pomoč in nasveti
111860 (1728) ST-777
»

[fork]Antivirus okus meseca

Oddelek: Programska oprema
271972 (1972) Highlag
»

Popolna varnost za uporabnike z adsl-jem

Oddelek: Omrežja in internet
363002 (2000) HriBB
»

Firewall (da ali ne)

Oddelek: Omrežja in internet
422212 (1404) alum

Več podobnih tem