» »

Ko pritisnem pošlji, mi gre cel post v p.m.

Ko pritisnem pošlji, mi gre cel post v p.m.

.:joco:. ::

Verjetno se je že mnogim zgodilo, da so pol ure pisali nek dolg post in potem so pritisnili pošlji, pa se jim je ravno v tistem času odjavil. Ker se to kar pogosto pojavlja, sem odprl novo temo.

REŠITEV:
Pritisnite gumb "BACK" in spet boste na tisti strani, kjer ste vse napisali. Vse kar ste napisali, označite in pritsnite ctrl+c, potem se znova prijavite, in ko boste dodajali post, pritsnite ctrl+v.

Zelo lepo bi bilo, če bi admini to rešitev napisali kar v tisto stran, kjer piše: niste prijavljeni!
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Tomi ::

Ureja se opcija naknadne prijave, tako da to ne bo več potrebno..
metrodusa.blogspot.com

JurijTurnsek ::

dejte še probajte narest funkcijo, da bi se avtomatsko prijavu, ko pridem na pejg(prek IP)
http://www.slatnaskejta.com

darh ::

sej maš avtomatsko prijavo... sam ne IP-related ampak cookie related... ( kar je v bistvu še boljše).. omogočiš jo s funkcijo v osebnih nastavitvah...
Excuses are useless! Results are priceless!

perci ::

.:joco:.: nazdnje ko se mi je to zgodilo, sem naredil točno to in glej ga zlomka, v obrazcu za pošiljanje posta ni bilo ničesar

MadMax ::

Meni vcasih ostane, vcasih pa ne...


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Sergio ::

Primož sedaj na novo (dobesedno) programira forum. takih scenarijev naj ne bi bilo več.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

nojus ::

o krasno, potem bo pa še iskanje delalo:))

.:joco:. ::

Ravnokar se mi je uničil pol ure dolg post. Zdej še tisto ko pritisneš "back" ne dela več. A se res ne bi dalo kaj čim prej naredit? Vsaj to, da ko pritisneš back, da se ti nazaj pokaže kaj si napisal, da lahko copy/pastaš...:D
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Primoz ::

Hmm... če le veš zgornjo številko in je bila napaka le to, da ti je prijava timeoutala... bi se enostavno prijavil v istem okencu in dobil nazaj svoj post. V primeru, da post ni prišel do našega strežnika pa ne morem pomagat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

cahahopie ::

E tistole s cookiejem (avtomatska prijava)... tud ne dela ravno najbolš. Zadnjič sem pisal dolg esej od posta in ko sem postal mi je napisal... "Neprijavljeni uporabniki bla bla.. ne morjo bla bla... sodelovat.. tle gor bla bla...".
Nekam...smešno to zgleda glede nato da imam avtomatsko prijavo. V bistvu če je moj username, pass, itd... shranjeno v cookiju za dolg čas...saj se za vsako stran preveri če je user prijavlen (torej prever če je cookie in če so shranjeni podatki pravi)... kaj potem to nekaj muti??

sketch ::

isti problemi kot cahahopie, samo da mi "unregistered error" mece ven popolnoma nakljucno.
Dunno, maybe it's a feature ;)
Adapt and overcome.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj Google vsiljuje shranjevanje prijav?

Oddelek: Omrežja in internet
213481 (2688) AnotherMe
»

Prehitra avtomatska odjava

Oddelek: Slo-Tech
191410 (1020) Jst
»

unset cookie

Oddelek: Izdelava spletišč
221804 (1611) tomitza
»

Mozilla 1.7.3 in Slo-tech "neprijavljanje"

Oddelek: Slo-Tech
91216 (1108) ahac
»

<font style="color:red">Obvestilo</font>

Oddelek: Novice / Obvestila
191919 (1919) R0K

Več podobnih tem