» »

vegas pro 8

vegas pro 8

Serial ::

no imam eno vprašanje in upam da zna tle kdo pomagat..
v programu vegas znam narediti slow motion ali fast motion ali reverse motion, nevem pa nardit da bi v enemu clipu/muviju naredil da gre naprimer za 3sekunde hitro potem za 2 počasi naprimer...
v programu sem namreč ugotovil kako se to dela med tem ko se ti vrti clip/movie vendar ne znam nardit da bi lahko potem ta clip/movie shranil s takimi nastavitmami kot sem jst delav med muvijem da gre enkrat na fast enkrat pa na slow...verjamem da marsi kdo ni razumel kaj hočem zato prilagam še en screenshot kjer kažem v programu kjer delam da gre na fast ali slow...in upam da mi bo kdo pomagal kako nardit da to kar uno tam delam mi tudi shrani


http://shrani.si/?M/XI/1RSELG2k/vegas.j...


lp
  • spremenil: Serial ()

neres ::

Porežeš video odsek in ga enostavno raztegneš/pokrčiš kjer je treba, da bo trajal več/manj časa. Se ne spomnem al moraš držat kako tipko pri raztegovanju... kak Ctrl..

Sicer pa imaš na youtube miljon tutorialov:
http://www.youtube.com/results?search_q...

Serial ::

ja tutoriale sm pomoje že vse pogledav...če pokrčiš al raztegneš samo nardiš fast ali slow motion...
jst pa hočem nardit da je v enemu odseku/clipu lahko oboje naenkrat..
na sliki uno kar je obkroženo z unim lahko med muvijem dajaš da gre hitro al počasi in to lahko nardiš da gre enkrat hitro in potem takoj počasi in potem spet hitro...sam jst tega ne znam shranit da bi lahko potem ta videmo s takimi nastavitvami shrani in v izy predvajav na bsplayerju naprimer.

Serial ::



primer kakega slow motiona bi jst naredu..
v tistih tutorialih pa kaže samo kako cel movie nardiš slow ne pa samo del movia.

vasquez ::

Greš na track, z desno miškino tipko dobiš meni in izbereš Insert Envelope / Velocity. Potem pa naklikaš točke in jim določiš vrednosti.

Serial ::

thankyu sem lih malo prej ugotovil :D
kaj isto je treba z avdio nardit, ki čene se ne ujemata avdio in video :/

vasquez ::

Kolikor vem, za zvok nimaš te možnosti. Lahko pa posnetek razbiješ na več delov in vsakega posebej stiskaš ali razširjaš. Sploh pa je najbolje, da pitch pri zvoku ostane originalen oz. ga prekriješ s kakšnimi efekti ali glasbo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slow motion

Oddelek: Zvok in slika
7734 (555) AndrejS
»

Kateri fotoaparat za snemanje videa tekačev

Oddelek: Kaj kupiti
92449 (2208) bdoxx
»

Počasen posnetek

Oddelek: Pomoč in nasveti
5833 (731) terryww
»

Snemanje s TV kartico

Oddelek: Zvok in slika
71051 (840) droid
»

Iz DV v DVD zapis

Oddelek: Zvok in slika
252157 (1947) pivmik

Več podobnih tem