» »

program za filme

program za filme

samsung113 ::

Kateri program priporočate za gledanje filmov? Uporabljam BsPlayer ampak mi ne uspe predvajanje DVDjev in uporabljam VLC player ampak se mi zdi malce nerazvit.

bluefish ::

Media Player Classic ali pa The KMPlayer. VLC pa je daleč od tega, da bi bil nerazvit, le malo se je treba potruditi.

samsung113 ::

No malce sem se narobe izrazil ampak funkcije ma zelo čudne.

CoreySteel ::

Jest za DVDje uporabljam CyberLinkov PowerDVD.
Drugače pa je VLC super, tudi za DVDje, ampak če bi rad malo bolj "razvit" program, ti bo verjetno ta PowerDVD všeč :)

Zero One ::

VLC. Smemo vedeti, kaj se ti zdi tako "nerazvito" glede njega?
printf(%s, "No statements? Why no... whoops");
//well if we can't make a statement, we should just leave a comment instead.

sass628 ::

Za dvdje DVD X Player ali pa AVS DVD Player.
Za Divx filme pa Gom Player.

samsung113 ::

Ni nobenega playerja ki bi lahko predvajal in DVDje in DivX filme?

T-h-o-r ::

MEDIA PLAYER CLASSIC NIGGER
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

Dva, ki sem jih omenil v prejšnjem postu. Beri no malo.

neres ::

Pred nedavnim je izšla nova verzija VLCja (0.9.2), ki deluje nekoliko bolj razvito. Npr. lahko nalagaš podnapose naknadno in tudi .flv fajle predvaja odlično. Tako da sploh nimaš kaj razmišljat, IMO.

PromeuZ ::

GOM Player, MPlayer ...
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

blackbfm ::

Jz še nisem vidu da bi vsi filmi delal na enem playerju. Včas dela kaj boljše na VLC, kakšna stvar pa na Media Player Classic. Potem se spet najde primer kjer oba odpoveta in moraš uporabit SMplayer oz. Mplayer. Tako je to. Drugače za DVD imam jz najraje kar Windows Media Player.

V-i-p ::

Še en glas za Kmplayer...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Izi ::

Poznavalci uporabljajo "Media Player Classic Homecinema", po mojem mnenju je brez konkurence. Če imaš HTPC za domači kino, 50" LCD in vsaj 5.1 ozvočenje, potem že veš.
Za nepoznavalce pa zadostuje tudi VLC player.
Kaj drugega pa nebi priporočal.

Sicer pa ni kakšne velike razlike med različnimi predvajalniki, razlikujejo se samo po enostavnosti uporabe in po številu priloženih filtrov.
Kaj posamezni softwareski predvajalniki predvajajo ni odvisno od njih ampak od kodekov ki se naložijo z programoma ali so že naloženi na računalniku.
Ne glede na program, ki ga uporabljaš je vedno pametno naložiti še paket filtrov ffdshow in jih občasno tudi posodobiti, saj nove verzije filtrov izhajajo tedensko.

Razlika med "Media Player Classic" in "Media Player Classic Homecinema" je uporaba EVR namesto VMR9 za DirectShow renderiranje. Nisem siguren ampak se mi zdi, da EVR renderiranje deluje samo na Visti. XP-ji verjetno niso tako napredni, se bi ga pa verjetno dalo usposobiti z kakšnimi dodatki.
Ima tudi novejše filtre in obstaja tudi v 64-bitni različici.
Je pa zaenkrat še bolje vztrajati na 32-bitnem predvajalniku, ker so 64-bitni kodeki še precej nedodelani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814873 (7198) Map
»

HD na PC-ju, minimalne zahteve?

Oddelek: Zvok in slika
456034 (3207) zavajon
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116996 (9881) GrimReaper
»

Predvajanje HD filmov z končnico .mkv

Oddelek: Pomoč in nasveti
96740 (5549) HudPes
»

Vaš najljubši medijski predvajalnik

Oddelek: Programska oprema
262564 (2170) roli

Več podobnih tem