» »

Zaposlitev@Slo-Tech

Zaposlitev@Slo-Tech

Slo-Tech - Glede na trenutne rezultate ankete ter povpraševanja v forumu, vas bomo v kratkem času razveselili z zaposlitvenimi oglasi na strani.

V svojih profilih si lahko ogledate trenutni osnutek vprašalnika za podjetje, ki išče nove kadre. Vprašalnik bo potrebno izpolniti poleg oglasa (ki trenutno še ni na voljo), v katerem bo podjetje opisalo za kakšno delovno mesto trenutno išče kadre.

Zanima nas, katere podatke o podjetju samem bi še želeli videti v zaposlitvenih oglasih na Slo-Techu.

27 komentarjev

Pyr0Beast ::

Oh, super ! Pohvale ! [:))]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

GoGy ::

Nekaj osnovnih informacij o podjetju (s čim se ukvarjajo, kdaj so nastali, koliko ljudi zaposlujejo), lokacija podjetja, lokacija dela, zaposlitveni status za iskan kader (študent, s.p., pogodbeno, redno (določen ali nedoločen čas)), vrsta dela, zahtevana znanja itd...

Malo si poglejte še na mojedelo.com in zaposlitev.net :)
<a href="http://www.dekodiraj.mobi">Odklep Nokia</a>
<a href="http://www.stolen-phone.com">Ukradeni telefoni</a>

pegasus ::

Posamezni projekti za popoldansko delo od doma v trajanju max nekaj mesecev.

Byla ::

input field za konkurenčno prednost ne dela sploh. Sem že dvakrat pisal in je dvakrat izginilo.

tudi spodnji checkbox sistem ne dela oz. se ne shrani.
www.thirdframestudios.com

OmegaBlue ::

Zato se temu reče osnutek :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Primoz ::

Shranjevanje bom vklopil takoj ko se vsaj približno zmenimo katera polja bi želeli tam gledat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

creative ::

a to bo za vse poklice? (strojnike, gradbenike, elektro tehniki, inženirji vseh sort, trgovci, itd.)

OmegaBlue ::

Naj bi bilo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

terryww ::

Kakšna je osnovna mesečna plača, ali se plača na uro ali po projektu.
Ne samo katere stvari mormo znat (apache itd.) ampak tudi kako dobro. Najboljše bi tak bilo, če bi povedli točno kaj hočejo naredit, potem bi pa slo-techovci postavljali svoje cene in opisovali izkušnje/znanje. Delodajalec bi potem enega izbral.

iskra ::

Kaka slika delovnega okolja ne bi škodila :) Da ne ravno pristaneš v kletni pisarni brez okna in klime.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

--- ::

Se tolk lahko sanjate o tem da se vam bo v sloveniji ponudila sanjska sluzba kjer vam ga bo tajnica med programiranjem ...... ampak TUKAJ JE SLOVENIJA
lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: --- ()

w00tnes ::

@jmakov: tvoj sistem me spominja na stran rentacoder.com ^^

dukenukem ::

pohvale,men je to vredu,morm počas zamenjat službo

HyperKiller ::

Ali iščejo nekoga da bo učil njih,
ali imajo novemu sodelavcu ponuditi tudi znanje.
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

JIM22 ::

E super ideja. Sam nej ostane v smislu rčunalniškega zaposlovanja in ne drugih. Ne rabjo bit oglasi da išče nekdo mesarja, tretji pa kovača.

Nej bodo računalniške trgovine, podjetja, itd...
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

McHusch ::

JIM22: Kaj pa kemiki, strojniki in slični? Večina delodajalcev išče računalniško pismene ljudi - kar na kemiji sploh ni samoumevno - in jih sigurno najlaže najde tu.

mp218 ::

Kaj pa če bi naredili personalizacijo?

npr.

Vsak bi v svojem profilu nastavil parametre kot so:
- iščem (posledično se mu na strani pokažejo oglasi)
- znanja (php, visual basic, c, c++, ipd) -> podjetja bi zapisala minimalna NUJNA znanja -> uporabnik bi videl le oglase, za katere ima ustrezna NUJNA znanja.
ipd

JIM22 ::

No vem, ker tole ni glih blo nabrž mišljeno da bo borza dela, ampak pomoč ljudem iz foruma da si lahko ogledajo ponudbe dela v tej smeri kot je forum. Zdej pa če si ti kemik in nimaš šihta v svoji stroki, kamot greš delat v računalnikško podjetje, če seveda znaš kaj zahtevajo.

Sem že videl nekaj forumov, kjer so gor oglasi o zaposlitvi ali pomoči, sam je skos samo v te smeri kot je forum(računalništvo) in ne drugih stvareh.

Nimam jaz nič pri tem in bodo naredil(admini slo-tech) kot jim paše, povem sam moje mnenje.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

CaqKa ::

E super ideja. Sam nej ostane v smislu rčunalniškega zaposlovanja in ne drugih. Ne rabjo bit oglasi da išče nekdo mesarja, tretji pa kovača.

Nej bodo računalniške trgovine, podjetja, itd...

to je slo-TECH, ne pa slo-comp, ok?

naj bodo oglasi za tehnike.

terryww ::

@jmakov: tvoj sistem me spominja na stran rentacoder.com ^^


Se mi http://www.getafreelancer.com/ bolj dopade. Resne ponudbe, resno delo, resni zneski.

Fajn bi bilo imet neko slovensko varianto. Samo se mi zdi problem kaj takega naredit, ker tu bi vsi imeli vrhunske strani in izdelke, ko pa prideš po plačo pa te čudno gledajo, češ, 500€ za par dni dela, kaj si nor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: terryww ()

OmegaBlue ::

Zato se v naprej dogovori :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

terryww ::

No vem, ker tole ni glih blo nabrž mišljeno da bo borza dela, ampak pomoč ljudem iz foruma da si lahko ogledajo ponudbe dela v tej smeri kot je forum. Zdej pa če si ti kemik in nimaš šihta v svoji stroki, kamot greš delat v računalnikško podjetje, če seveda znaš kaj zahtevajo.

Sem že videl nekaj forumov, kjer so gor oglasi o zaposlitvi ali pomoči, sam je skos samo v te smeri kot je forum(računalništvo) in ne drugih stvareh.

Nimam jaz nič pri tem in bodo naredil(admini slo-tech) kot jim paše, povem sam moje mnenje.


Se strinjam, da postavljat novo borzo dela ni smiselno, ampak malo več kot "rabim nekoga da postavi stran za mojo gostilno" pa si bi le želel. Slo-Tech obiskujejo svašta ljudi, a še vedno je večina iz neke tehniške stroke. Nekaj časa nazaj je slo-tech obiskoval Turboinštitutov admin za njihov supercomp in ne bi imel čisto nič proti, če bi še mimogrede dal oglas, da, recimo, rabijo nekega fizika/matematika za pomoč pri numeričnih metodah. Saj, konec koncev, večinoma smo tukaj tak naravoslovci in računalničarji oz. ljudje, ki jih to zanima. Če bi pa kdo rad delal sendviče ali nosil pivo okol, pa naj raje čekira kak ŠS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: terryww ()

JIM22 ::

Vidim da so začel oglaševat zapolovanje. Zdej imam še en predlog, da bi admini naredil male oglase deljene v tri skupine:

mali oglsi->KLIK-> in se odpre odspod:
1: prodam
2: kupim
3: zaposlovanje, pomoč,....

Tak bi bilo najbol pregledno.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Pyr0Beast ::

4. Dam
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

gzibret ::

Se strinjam z jmakov-om. Pri zaposlitvah bi lahko dopustili možnosti za zaposlitve tudi izven računalništva. Recimo v znanosti, družboslovju... Take zadeve. Ne mislim glih oglasov: rabim kelnarco, ampak take recimo, kot je predlagal jmakov.
Vse je za neki dobr!

CoreySteel ::

5. Vzamem?

Cforcer ::

Vidim da so začel oglaševat zapolovanje. Zdej imam še en predlog, da bi admini naredil male oglase deljene v tri skupine:

mali oglsi->KLIK-> in se odpre odspod:
1: prodam
2: kupim
3: zaposlovanje, pomoč,....

Tak bi bilo najbol pregledno.


Izredno dober predlog s katerim se povsem strinjam, pa še zelo pregledno bi bilo, če bi oglase lahko ločil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Finančna Matematika (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5011852 (9089) neverlucky
»

Selitev na Irsko. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5614046 (8378) Red_Mamba
»

Lažna prijava za delo in z njo povezani zakoni - Pravni vidik

Oddelek: Šola
162211 (1577) St235
»

Kako danes najti službo, če nisi programer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547369 (4870) Gandalfar

Več podobnih tem