» »

Vmesnik med Routarjem in PC-jem

Vmesnik med Routarjem in PC-jem

Lord_5R ::

Zanima me, če bi se kje dalo dobiti ali pa, če bi mi lahko nekdo naredil vmesnik med routarjem in PC-jem, ki bi mi podajal podatke z zamudo. Gre za potegavščino za kolega, ki misli, da je najboljši in tudi, da je njegova povezava in računalnik najhitrejši (z routarjem je povezan preko kabla in ne uporablja brezžične povezave). Prosim za pomoč, da se mu bomo lahko s prjatli smejal, ko mu bomo to vmes namontirali. :D8-)

Lp, Lord_5R

gumby ::

m0n0wall?
my brain hurts

black ice ::

Routar (v bistvu rutar) je trgovina.
Router je beseda ki jo iščeš in navadite se že enkrat pravilno pisati.

Izi ::

black ice, če se že gremo neko slavistiko, je pravilna beseda Usmerjevalnik.
Je pa res smešno izpadlo, tudi moja prva misel je bila: "Pa ja ni trgovina Rutar postala novi ISP ponudnik" :D

Lord_5R ::

:DHoj, če sem kakšnega uporabnika tega foruma užalil se opravičujem. OK, ROUTER oz. USMERJEVALNIK. Mislim pa, da niste dojeli problema, ker ni bil ravno to kako se napiše kakšna zadeva ampak vprašanje je še vedno odprto:
Zanima me, če bi se kje dalo dobiti ali pa, če bi mi lahko nekdo naredil vmesnik med routarjem in PC-jem, ki bi mi podajal podatke z zamudo. Gre za potegavščino za kolega, ki misli, da je najboljši in tudi, da je njegova povezava in računalnik najhitrejši (z routarjem je povezan preko kabla in ne uporablja brezžične povezave). Prosim za pomoč, da se mu bomo lahko s prjatli smejal, ko mu bomo to vmes namontirali.

Lp, Lord_5R

5er--> ::

Prava potegavščina si ti, ki se najprej opravičiš (ROUTER), v naslednji sapi pa s5 prilepiš copy-pastano besedilo (routarjem). Drugače pa tak vmesnik ne boš kar tako naredil z npr. parimi upori, ampak bo moral bit kar še en (mini) PC.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžična povezava računalnik - router ali router - router

Oddelek: Omrežja in internet
143121 (2905) ropo009
»

Wi-Fi (izračuni za anteno, oddaljenost...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
102871 (2647) Goran's Blog
»

Vezava dveh routerjev linksys WRT54GL (enoten WLAN)

Oddelek: Omrežja in internet
62776 (2722) johan9
»

Povezava preko switcha ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
81632 (1540) BlazP
»

Ne dela internet na enem računalniku

Oddelek: Omrežja in internet
133868 (3664) imagodei

Več podobnih tem