» »

Internet zamrzne

Internet zamrzne

Igi23 ::

Problem je v tem da mi po nekem času na spletu , kar naenkrat brskalnik zamrzne oziroma ustavi in več ne deluje , čeprav je povezava normalno vspostavljena.Probal sem tako na firefoxu kot explorerju in je enako , ko ponovno zaženem računalnik spet nekaj časa deluje in potem spet brskalnik zamrzne.
V čem bi lahko bil to problem? Imam windows visto , brskalnik firefox , antivirus nod32 in pa zone alarm.
igor

<b>klima</b> ::

Probej ugasnit nod32 pa zone alarm in povej če se ti dogaja isto...

Zgodovina sprememb…

Igi23 ::

Včeraj sem priklopil še ne računalnik prek routerja , tako da imam dva računalnika povezana na internet , in kaj se spet zgodi , tudi drugi računalnik totalno zašteka in to samo takrat ko brskam po internetu , ko igram naprimer igro pa deluje normalno. Pa kaj hudiča je to narobe? Zdaj sem izklopo antivirus pa požarni zid , bom videl kako dolgo bo delovalo.
igor

Wolfman ::

uporabljaš proksy ali router?

Igi23 ::

Router. Pred kratkim mi je spet zaštekalo pa sem mel antivirus in požarni zid izklopljen. Je potem kriva Vista , samo zakaj se potem dogaja enako tudi na drugem računalniku na katerem imam naložen windows xp?
igor

Wolfman ::

Meni je router delal težave, z wirelessom, poskušal sem spremeniti vse sorte pa nič.
Torej poskušaj tako:
Poglej ali ti router ne blokira kakšnih pomembnih povezav.
Če ne boš našel rešitve, naredi backup od routerjevih nastavitev in ga resetiraj (meni je potem delalo).

Igi23 ::

Sem probal brez routerja pa še vedno zmrzne.
igor

LordTado ::

cash


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131514 (21001) Qushaak
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515963 (4511) zmaki
»

Firewall + antivirus

Oddelek: Informacijska varnost
172141 (1798) Good Guy
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619720 (8516) fitipaldi
»

Popolna varnost za uporabnike z adsl-jem

Oddelek: Omrežja in internet
363074 (2072) HriBB

Več podobnih tem