» »

Dokumentarci o vojaški tehnologiji

Dokumentarci o vojaški tehnologiji

Berserker ::

Mene zanima če kdo ve naslove kakšnih dokumentrcev ko govorijo o vojski nasplošno, o razvoju orožija al pa povejo kaj o njem oz. opisi, ( tanki, letala, ladje, strelno orožije. artelija, pehota,ostalo) od ww2 pa do moderne dobe al pa vsaj do leta 2000.
se vnaprej zahvaljujem
P.S. hvaležen bi še bil za naslove o vzponu komunizma in nacizma in ameriškem vzponu med velesile.
LP

Loki ::

stealth
I left my wallet in El Segundo

dukenukem ::

je blo enkrat po tv, od prvih letal, pa do črne ptice,naslov je blo krila se mi zdi,mal pobrski za kak torrent ,stealth je pa serija na discovery se mi zdi

dela ::

Jaz sem ravno te dni pogledal vse dokumentarce o izraelskih vojnah in orožju, ki sem jih našel. Največ Tukaj (embedani YT videi). Ta ti bo verjetno še posebej zanimiv. Gledam pa tudi dokumentarno serijo Hitler`s Henchmen (o vseh višjih Hitlerjevih sodelavcih) - prav tako na youtube. Slednji mi sicer niso tako zelo všeč, ker gre bolj za osebne zgodbe kot orožje, a so vseeno kar zanimivi. Včeraj sem začel gledati še dokumentarec Battlefield: Balkans Campaign (spet na YT).

levaky ::

NA discoveriju je tudi ena odaja Future Weapon.

Future Weapons is a television program series first shown on April 19, 2006 on the Discovery Channel. Host Richard Machowicz, a former Navy SEAL, reviews and demonstrates the latest modern weaponry and military technology. The program is currently broadcast on the Discovery Channel and Military Channel.

dela ::

dela ::

Zdaj grem pa gledat tole.

Berserker ::

Se zahvaljujem kr ste si vzeli čas :) , kaj pa recimo kak dokumentarec o nacističnih tankah recimo o king tigru, je kaj takega, mislim da sem enkrat nekaj gledal sam se ne spomnim več?

Zgodovina sprememb…

norcuron ::

Tukaj najdeš polno dokumentarcev, vojaških je tut kar nekaj.
Great are mysteries of the mind ... or not?

Berserker ::

OK še enkrat tnx!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Discovery Channel je postal prav živceparajoč program! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559138 (6296) gendale
»

Nova anketa: še gledate televizijske vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
7811383 (8249) LuiIII
»

Katir TV program največ gledate ?

Oddelek: Loža
343572 (2835) Scorpia
»

Discovery, NGC & Co. - kam so šli dobri dokumentarci?

Oddelek: Sedem umetnosti
263758 (2694) flipflop
»

Odtisi stopal na Luni

Oddelek: Znanost in tehnologija
455370 (4208) .:joco:.

Več podobnih tem