» »

NTFS - FAT 32

NTFS - FAT 32

rimljan ::

je možno iz NTFS dobit FAT 32 brez formatiranja,ker bom verjetno dal nazaj win98 gor,pa mi 98 ne podpira ntfs.

mam 2 particiji,na drugi mam velik glasbe pa mi ni glih v interesu še enkrat vse nalagat

Maxtor ::

Žal ni možno, samo format pomaga.

ender ::

morda s partition magicom?
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

rimljan ::

sem si naložil glih partition magic 7.0 sicer je demo,ima možnost convert, pa ne vem ali ti potem sam formatira disk al ne?
verjetno bom tvegal

CaqKa ::

maxtor tiho bodi naslednjic...
rimljan je mozno z partition magic... poleg tega pa itak pri vsakem podobnem toolu piše da si prej naredi backup.... tak da backup naredi za vsak slučaj

Maxtor ::

Veš kaj Caqka. Je razlika med tem, če katera stvar gre narest in med tem, če je to dobro naredit. Zakaj pol vsi taki programi pišejo, da si naredi varnostno kopijo? Zato, ker še sami proizvajalci programa ne zaupajo temu, kar so sami naredili in ne garantirajo za izgubo podatkov. Vsekakor je res da se s Partition Magicom da naredit skoraj vse, vendar kolikor sem marsikje prebral, to ni dobro za disk. Sicer pa je stvar posameznika, ali bo raskiral ali ne. Jaz ne bi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxtor ()

Alec999 ::

Vsekakor to je mozno nardit .. say sm imel sam to narjeno na tastarmu racunalniku ... use kar je zjebal je blo samo par Mp3-jev .. k so ucasih med poslusanjem ksn cudn zvok spustil ... drgac pa je stvar delovala.

Na zalost sm uceri formatiru tastr HDD tko da nevem ker program sm uporablu.. bom probu najdt.

lp,
Alec999

andrej ::

partition magic dela, samo to ni 100% zanesljivo. Raje vse skopiraj na drugo particijo ali kaksen CD-RW in zadevo formatiraj. Bo zadeva v koncni fazi tudi hitreje delala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne igrajte se s particijami!

Oddelek: Operacijski sistemi
282683 (1855) drejc
»

Partition Magic ... prosim za par nasvetov

Oddelek: Programska oprema
111202 (1066) Ch4N93
»

problem particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
182016 (1882) Izi
»

Disk Hitachi 160 Gb - dostopnih le 137 Gb

Oddelek: Pomoč in nasveti
81933 (1601) Kastrola
»

Optimalne nastavitve za wd120gb 8mb cache

Oddelek: Pomoč in nasveti
211683 (1476) Blup

Več podobnih tem