» »

Najboljši izdelovalci miz v slo

Najboljši izdelovalci miz v slo

boss-tech ::

Zanima me katero je najboljše podjetje, ki izdeluje razne mize za dnevne sobe v sloveniji. Hvala
http://tovornik.info

Zimavc ::

Mlinar&mlinar, salon imajo za restavracijo Figovec.

V-i-p ::

Smem prašat, po čem je pa ta izdelovalec najboljši v vesoljni Sloveniji?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bluefish ::

ker je Zimavc pri njem naročil mizo oz. njegov atek pozna lastnika :P.

Ted ::

Je boljši BMW al Mercedes? Nič nisi povedal kakšno mizo rabiš, za kakšen namen, iz kakšnega materiala...
Mah...

dzinks63 ::

Če so najboljši ???, je pa kar nekaj izbire: Sonček, stilles, lagea, ...

ReBi ::

Stillesove so lepe in kvalitetno izdelane. Njihove intarzije so naravnost čudovite. Si pa zelo omejen z izbiro stilov. Pa dragi so:)

boss-tech ::

Nasplošno me zanima katera firma je po vašem mnenju najboljša... gre pa za neki dnevno mizo... z določenimi predelavami - s kakšnim dodanim steklom in bolj modernega videza
http://tovornik.info

Zgodovina sprememb…

Mercier ::

Mi smo morali opremljat nekaj časa nazaj. Kar smo nabavili boljšega, je bilo Lipino (Lipa Ajdovščina). Grejo pa k vragu, mogoče se da pri nijih trenutno celo dobiti kaj pod ceno.

Sicer pa je tole z najboljšim bolj tak, preden smo se pri nas odločili za nabavo, sva z ženo pregledala dosti štrcun in "strokovne literature" - gejiš revije z notranjo opremo in gre formula za opremljevalce (arhitekte) nekako takole - nabaviš najgrše od najdražjega in dodaš nekaj Ikee, oziroma nekaj cheap industrijskega oblikovanja, kaj pa vem zakaj, da je še malo grše, rečmo - e, potem imaš najboljše.

Lahko pa vzameš tridesetega najboljšega Italjana, namesto najboljšega lokalca. (bolje bi živeli z več zgodovine laške kot švabske okupacije press)

Mercier ::

Aja, Kerin Povirk so tudi dobri (dragi) tišlarji.

Good Guy ::

poglej za mizarstvo Logar

ne bo ti žal
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Bela žaba ::

Da ne bom odpiral nove teme....

Iščem kakšo poceni staro mizo v temnejšem lesu. Ni potrebno, da izgleda lepo, saj bi jo uporabljal za delo, kjer bi nekoliko trpela. V preteklosti sem takšne mize že videl vržene stran v času kosovnih odvozov. Za lažjo predstavo eno fotografijo:


Se komu, ki je iz Ljubljane ali okolice, kaj takega valja okoli hiše?

STASI ::

Elementare? Al pa kaj drugega v Domodromu!
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisalna stoječa miza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115494 (4770) black ice
»

Uvajanje v Dj-anje elektronske glasbe

Oddelek: Sedem umetnosti
384383 (3885) Madara
»

Aktivni zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547137 (5764) Zvezdica27
»

Miza za namizni tenis(pink ponk)

Oddelek: Kaj kupiti
1412375 (8534) Double_J
»

Računalniška miza

Oddelek: Kaj kupiti
4111955 (10370) milica

Več podobnih tem