» »

hostko.si

hostko.si

b0B3k ::

Pozdravljeni, mogoče kdo ve, kaj se danes dogaja s ponudnikom spletnega gostovanja - hostko.si? Že tam nekje od 18:00 je tako njihova, kot moja spletna stran nedosegljiva.

LuGi ::

Men dela hostko.si @ t-2

b0B3k ::

Resno? Mogoče je kaj z ISPjem narobe, kar se mi zdi zanimivo, ostale slovenske strani, ki sem jih poklikal laufajo OK ...
A lahko kdo to z Amisa poskusi?

b0B3k ::

Res zanimivo, prek proxy-ja lahko tudi jaz brez problema dostopam. Pa tudi stric z Amisa, je reku da on lahko dostopa do strani direkt. Nekaj čudnega se dogaja ...

Gost ::

Si pa smešen. Zakaj njih ne vprašaš? Boš najhitreje zvedel, kaj se dogaja :)

Btw, lahko, da je tvoj IP blokiran na serverju.

b0B3k ::

Nič ni slabega, če je človek kdaj smešen, vendar ne glede na to, naj ti povem, da je bilo to, da sem njih vprašal (prek njihovega sistema za podporo), prva stvar, ki sem jo naredil. Težava je samo v tem, da še ni odgovora z njihove strani. Očitno jih bom moral kontaktitat preko telefona.

drola ::

Zanimivo. Meni tudi moja stran na hostkotu ne dela trenutno....
https://drola.si

b0B3k ::

Mogoče ti lahko pomaga rešitev moje težave, ki je bila v blokiranem (mojem) IP-ju na njihovi strani (kot je predvideval Gost). Problem pa je bila nastavitev na filezilla FTP klientu, ki je po defaultu imel nastavljeno neomejeno konekcij. Baje se pri presežku 500 koneckij IP zablokira na njihovi strani.

Če trenutno ne moreš dostopati do njihovega sistema za pomoč uporabnikom, ti mogoče lahko pomaga povezava prek kakega proxy-ja.

Edit:
Če govoriš o strani, ki jo imaš v podpisu, tudi meni ne dela (@amis) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b0B3k ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira novega gostovanja

Oddelek: Omrežja in internet
112814 (2542) gensi
»

Gostovanje za spletno skupnost

Oddelek: Izdelava spletišč
111614 (1334) Tody
»

hosting za podjetje

Oddelek: Izdelava spletišč
81452 (1185) kocba
»

Outlook - problem z mail računi

Oddelek: Omrežja in internet
64007 (3911) Oxford
»

Je težava na moji strani ali pri ponudniku gostovanja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6995 (865) Ice-Heki

Več podobnih tem