» »

Je težava na moji strani ali pri ponudniku gostovanja?

Je težava na moji strani ali pri ponudniku gostovanja?

mitkos ::

živjo,
stvar je taka, da sem pri ponudniku Hostko.si vzel spletno gostovanje. Nekajkrat sem se pač prijavil v nadzorno ploščo z geslom, ki sem ga dobil na mail. Geslo sem nato spremenil, mislim da še nekajkrat dostopal do nadzorne plošče, ko so se začele pojavljati težave. Namreč sedaj se nikakor ne morem prijaviti, mi napiše da je prijava napačna. Na začetku mi piše tole opozorilo "Brute Force Protection
This account is currently locked out because a brute force attempt was detected. Please wait 10 minutes and try again. Attempting to login again will only increase this delay. If you frequently experience this problem, we recommend having your username changed to something less generic." Poskušal sem rešiti problem z njimi in sicer pravijo da se to zgodi ko je prijava 15x napačna se blokira IP s katerega je bila napačna prijava. Sedaj so me že drugič "baje" brisali iz baze blokiranih IP jev, vendar tudi ko prvič po tem pridem na stran oziroma se mi naloži prijavno okno, me še vedno pričaka zgornje opozorilo.

Ni mi jasno, četudi izbrišem vso zgodovino, piškotke, resetiram računalnik, ko pridem na stran da bi se prijavil je zgornje opozorilo vedno tam!!!
FTP dostop dela normalno...

Sedaj pa res ne vem, ali je problem pri meni, ali pri ponudniku? Banalno vprašanje, vendarle vseeno, ali je možno, da imam na compu kak nebodigatreba, ki se poskuša prijavljat na ta račun z napačnimi gesli? Ker meni res ni prav nič več jasno....

Hvala in LP, Mitja

Gwanaroth ::

Pri Hostko.si imam tudi sam gostovanje, kjer sem se ravnokar poizkusil prijaviti in gre brez problema. Tako cPanel, kot FTP dostop.


Si poravnal vse račune? >:D

Hec. Lahko, da je kdo bruteforcal tvoj račun, ali pa imajo res kašne težave, vendar dvomim, ker meni dela brez problema.

Drugače pa, si mu že pisal mail na podpora@hostko.si ?
Lights often keep secret hypnosis..

mitkos ::

Ja sem mu pisal, tako da res ne vem zakaj meni ne dela? Čist sem zmeden...;(

mitkos ::

Še nekaj me zanima. Doma imam 2 računalnika, ki dostopata na net preko ruterja. Kateri IP je potem blokiran, tisti ki ga ima moj računalnik v mreži, ali tisti ki mi je bil dodeljen s strani siola(imam statičenIP)? Ker na drugemu računalniku se mi pa ne napiše to opozorilo, prijava pa še vedno ne deluje...

bluefish ::

po vsej verjetnosti zunanji, statičen IP.

mitkos ::

Pravkar prišel od frenda, drug IP, drug računalnik, pa še vedno ko se mi naloži stran vidim takole okno in to preden se sploh poskušam prijaviti



pri meni pa se pojavi tole

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Ice-Heki ::

Tvoji IPji znotraj mreže (192.168.xxx.xxx) so vidni itak samo znotraj tega omrežja, ko ti greš na splet ali kam drugam, se ta IP spremeni v IP ki ti ga dodeli ISP (Siol ...) in potem, ko prejemaš podatke nazaj pridejo podatki do tvojega routerja in le ta spet spremeni v paketu prejemnika iz IPja, ki ti ga dodeli ISP na tvoj IP v mreži.
-->več o tem: osnove omrežnih komunikacij & destinasion MAC & IP naslovi ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8015774 (9590) Netrunner
»

Poceni hosting ter domena?

Oddelek: Izdelava spletišč
162252 (1656) max00slo
»

Gostovanje za spletno skupnost

Oddelek: Izdelava spletišč
111698 (1418) Tody
»

hostko.si

Oddelek: Izdelava spletišč
71388 (1207) b0B3k
»

Outlook - problem z mail računi

Oddelek: Omrežja in internet
64088 (3992) Oxford

Več podobnih tem