» »

Gostovanje za spletno skupnost

Gostovanje za spletno skupnost

echoman ::

Pozdravljeni,
Zanima me kakšen paket naj izberem za našo skupnost. Na trenutni strani je že 2500 registriranih uporabnikov, večinoma jih okoli 50 na uro pogleda stran in odgovori na kakšno temo. Največ naenkrat prijavljenih uporabnikov je bilo 20, do sredine tega meseca je bilo prenosa okoli 1GB. Stran ima nameščen CMS PHP-Fusion. V kratkem bi poleg te strani naredili še eno, ki bo imela pravtako nameščen PHP-Fusion.

Zanima me, pri katerem ponudniku naj vzamem paket, ki bo za svojo ceno vreden in k njemu lahko prenesem domeno, po možnosti brezplačno. Malce sem gledal tale paket, vendar nevem, če je dovolj dober. Cena pa naj bi bila nekje do 100€. Katerega naj izberem?

Hvala za predloge! :)

Tody ::

Za vas bo zadosti dober. 2giga prostora in 16 giga prenosa podatkov imaš tukaj zakupljeno.

Cehovsky ::

predlagam TALE paket, 12EUR mesečno, neomejen prenos podatkov, 4GB prostora, hostaš pa lahko 4 strani se pravi tale stran za vašo skupnost, potem pa lahko še kdo izmed vas postavi svojo stran, če jo ima / ali jo bo imel...

LP, Dejan

echoman ::

Kontaktiral oba. Pri Zabec.net sem dobil podatek, da ta paket ni dovolj dober, pri hostko.si, ni odgovora. Še kakšna druga možnost za podobno gostovanje in denar kot pri Zabec.net?

AmokRun ::

echoman ::

Potreboval bi malce več prostora in kakšno bazo več, za še eno spletno stran ;)

_Dejan_ ::

Opcij je še veliko eno izmed njih sem ti poslal na ZS vendar nisi odgovoril...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Poldi112 ::

echoman je izjavil:

Kontaktiral oba. Pri Zabec.net sem dobil podatek, da ta paket ni dovolj dober, pri hostko.si, ni odgovora. Še kakšna druga možnost za podobno gostovanje in denar kot pri Zabec.net?


In kaj so rekli, zakaj ni dovolj dober?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

ATRUM ::

jaz uporabljam servage in semzelo zadovoljen jih ne menjam
www.servage.net
ce se bo kdo odločil naj uporabi spodnji link za registracijo in bova oba dobila dodatno 75GB placa kot darilo.

http://www.servage.net/?coupon=cust73837

echoman ::

Poldi112 je izjavil:

echoman je izjavil:

Kontaktiral oba. Pri Zabec.net sem dobil podatek, da ta paket ni dovolj dober, pri hostko.si, ni odgovora. Še kakšna druga možnost za podobno gostovanje in denar kot pri Zabec.net?


In kaj so rekli, zakaj ni dovolj dober?


Naj raje izberem VPS, ker je boljši - na podlagi mnenja v temi se bom najbrž odločil za njih.

@_Dejan_ : Super ponudba, vendar trenutno nimam denarja ;) Hvala vseeno.

echoman ::

Zanima me še, kakšne imate kaj izkušnje s ponudnikom hitrost?

Tody ::

Pa sploh ves kaj je VPS ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8015774 (9590) Netrunner
»

Gostovanje .net in registracija domene

Oddelek: Izdelava spletišč
101718 (1292) jurekokalini
»

Poceni hosting ter domena?

Oddelek: Izdelava spletišč
162252 (1656) max00slo
»

Domena .si in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
91519 (1123) HardFu
»

Gostovanje in domene

Oddelek: Pomoč in nasveti
51674 (1626) ThinMan

Več podobnih tem