» »

Zacetek v oglasevanju...

Zacetek v oglasevanju...

DeLonghi ::

ekola takole...

sem pripravljen malce potipat lokal rac. dealerja, da bi imel reklamo na vasi strani..

vendar me zanima sledece: kako bi se to placalo, koliko, koliko casa bi bilo gor, kako velika reklama bi naj bila, na kateri ziro racun naj bi slo...

upam, da veste o cem govorim...ko grem tja na sestanek, da bom znal odgovorit na ta uradna vprasanja



tale topic je bolj namenjen slo-tech team-u

torej odgovore na moj email ali pa kar sem v javnost!8-)
  • spremenil: DeLonghi ()

DeLonghi ::

aha pa se to...
moj predlog je, da se ta stran zacne cim vec trzit, ker toliko obiska kot jo ima tale stran, jo ima le redko katera (pustimo komercialne firme, kjer gledajo le cenike)

in velika skoda bi bila, da ne dobite(mo) vsaj placano za vas(nas) trud, ki ga vlagate v razvoj strani
dosti ljudi poznam na firmah, ki sem jim omenil vaso stran in jo tudi redno gledajo in tudi sprasujejo, ko naletijo na kasen problem, ki se jim zgodi v servisu (ne mores verjet:\:\

Sergio ::

kok si pa prpravlen ponudit?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

DeLonghi ::

HUH?
Tole je pa bilo precej mimo, Sergio!

Ce me niste prav razumel, pa se enkrat!
Jaz grem zrihtat na firmo (katere lastnik in ne delavec nisem sploh), da bi dala svojo reklamo gor
Vprasanja sem ze postavil, kaksne podatke nucam...ko bom sel na sestanek moram vedeti kaj lahko njim ponudim in kaksne so cene oglasevanja

Glejte name kot na svojega agenta, ki vam bo zrihtal peneze al pa usluge brez zahteve po proviziji...saj sem vendar del Slo-Techa, orka motorka!!!!!:P

Sergio ::

ajaaaaaaaaaaaa... heh sori stari... mal sm slabo vidu tole :8)... Za oglaševanje se ti kar meni z Master Bwano (luni of course :D).

Mislim pa, da bo nekako tako:
  • Denar se nakaže na žiro račun, ki ga imamo (ne imenuje se ravno Slo-Tech ampak vseeno :>)
  • Čas po dogovoru
  • Lahko se oglašuje na prikazane oglede na glavni strani, prikazane oglede na podstraneh, lahko pa stranka da določeno vsoto denarja za x prikazov
  • Reklam je več... Poznamo banner (glej zgornji Globalcool), poznamo tudi stranske pasice, male pasice itd... Najbolj razpoznaven je zgornji banner
  • Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
    če usoda ustavi mu korak,
    on se ji zoperstavi.

    DeLonghi ::

    no zuper...to sem pricakoval!:)
    nekako moram zvedet se cene tehle stvari, koliko in zakoliko casa...mislim, da bi lahko tole meni luni bolj podrobno na e-mail odgovoril, ka-li?
    ce ne, pa dam GSM nummer...
    ..................................
    Zbogom in hvala za vse ribe

    D.A.


    Vredno ogleda ...

    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    »

    Posebna cena XFXa za slo-techovce?

    Oddelek: Slo-Tech
    462509 (1825) Primoz
    »

    na vsake 10min mi slo-tech zmrzne (strani: 1 2 )

    Oddelek: Slo-Tech
    674595 (3482) Bakunin
    »

    podpora slo-techu (strani: 1 2 )

    Oddelek: Slo-Tech
    894614 (3907) Luka Percic
    »

    !!! Pozivam vse Slo-techovce !!!

    Oddelek: Slo-Tech
    442106 (1632) PaJo
    »

    Koliko oglasov na Slo-Tech?

    Oddelek: Novice / Obvestila
    262077 (2077) noogy2noogy

    Več podobnih tem