» »

Vista language pack

Vista language pack

Tomaž ::

Jaz imam novi prenosnik in ko sem ga zagnal je vse v nekem slovaškem al ruskem jeziku čeprav sem vse nastavil na slovenski jezik.Kako bi si lahko nastavil na slovenski jezik oz. kje bi si lahko potegnil dol language pack za Visto ?
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|
  • spremenil: Tomaž ()

solatko ::

Če je gor vista ultimate, ni problema v posodobitvah klikneš langue slovenia, če pa je kakšna druga, pa ni možno spremenit jezika, temveč moraš kupiti nov program.

elToro ::

Pri prvem zagonu si verjetno namesto slovenščine izbral slovaščino (tako je vsaj pri HPjih). Potrebna bo verjetno obnova v prvotno stanje. Mislim, da ob zagonu to lahko narediš. Vprašaj na servis.

solatko ::

Če ima katero koli visto razen ultimate, nima nič izbiranja jezikov. Kupil ja prenosnik, pa verjetno ne v SLO, sedaj ima pa probleme, ker je vse v tistem jeziku, kjer je kupil. Potrebno bo nekako dobiti instalacijske CD-je v originalu ali pa slovenske, pogledat pri našem zastopniku za to firmo (če bo hotu pomagat), drgač pa v šolo jezikov in se naučit.

Tomaž ::

Kupljen je v Sloveniji in je blo v opisu da je gor vista slo home basic.Istega si je kupil kolega in on je imel vse slovensko ko ga je zagnal.V nastavitvah se vidi da je slovenski jezik gor ker je za tipkovnico tudi slovenski jezik.Nekje more bit da se vse spremeni v slo.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

racunalnicar ::

nes ga tja kjer si ga kupu in zahtevaj da zrihtajo

Infinity ::

izbrau si slovenčina ne pa slovenščina

solatko ::

Sej ne moreš zbirat jezika v visti home basic.

imagodei ::

Ne moreš?

Kolikor jaz vem, (za Business), pri HP prenosniku ob dokončanju inštalacije lahko izbereš jezik, vendar pa tega kasneje nikakor ne moreš spremenit.

Izbral je pa res verjetno SloveNČina in ne SloveNŠČina.
- Hoc est qui sumus -

roccco ::

nes ga tja kjer si ga kupu in zahtevaj da zrihtajo

Po mojem mnenju je sam kriv za slovenčino, tako da gre lahko v trgovino in lepo prosi, če mu zrihtajo zadevo. Bo prej kaj dosegel.

Tomaž ::

Zaj sem dal hp recovery pred vstopom v windows in bom videl kaj bo. Če bo pa še vedno isto pa ga bom nesel nazaj.Hvala za vse odgovore.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Tomaž ::

Napaka je bila v tem da sem narobe izbral jezik na začetku.Treba je bit pozoren na začetku ko ti piše Moj jeizk je ... v različnih jezikih in v prvih vrsticah ni slovenščine in je treba it z puščico malo nižje.Vem butasta napaka, se zgodi.Če se slučajno še komu kaj takega zgodi naj vstavi tisti cd z gonilniki, ki ga dobi zraven in zaženi HP Backup and Recovery Manager.Takoj ko vklopiš računalnik vstaviš cd in stisneš F11 in izbereš zadnjo možnost.To rabi kr nekaj časa, da dokonča zato je treba bit poteperžljiv.Na koncu se računalnik znova zažene kot da si ga prvič vklopil in zdaj lahko popraviš svojo napako.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

lopov ::

http://www.mydigitallife.info/2008/03/0...

Tu so navodila kako pripraviti ne-Ultimate verzije do delovanja z drugimi jeziki. Malo je treba pobrskati za dodatnimi linki na MUI datoteke.
Upam, da to ne krsi kaksnih pravil :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5327985 (17228) GTX970
»

na nemski laptop priklopiti slovensko tipkovnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
162165 (2008) fosil
»

Vista Home Premium Language pack

Oddelek: Pomoč in nasveti
1211713 (7080) Ermin
»

zamenjava viste z XP-ji

Oddelek: Operacijski sistemi
71678 (1241) tabasco
»

Vista in slovenscina

Oddelek: Operacijski sistemi
182076 (1352) simonviher

Več podobnih tem